Skocz do zawartości

Bezczelność nie zna granic


wojtekk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja tyle lat byłem frajerem, ehhh... Chyba wrócę do branży, podzwonię trochę po Waszych klientach i będę trzepał kasiorę, co? I niech mi któryś coś zarzuci w kwestii etyki.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ode mnie odszedł 1 klient niedawno - skusiła go niższa cena. przecież nie będę trzymał na siłę - niech idzie. mamy wolny ruynek - może kiedyś wróci - rozstaliśmy się bez kłótni, faktur, obrzydzania - to imho jest najważniejsze.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiary bym w to nie mieszał bo to prywatna sprawa każdego, natomiast stare chłopskie powiedzenie "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe" jest jak najbardziej aktualne w życiu jak i w biznesie a , ze zwróciłem uwagę na hipokryzję co poniektórych no cóż .... :)

Od 20 min czytam Twoje archiwalne posty i wierze że jesteś solidną firma ze sporym portfolio. Jestem głęboko przekonany że ileś tam procent Twoich klientów dostaje od konkurencji podobne zapytania. Jestem również głęboko przekonany że znikomy % rezygnuje z Twoich usług.A jak odejdzie to być może wróci (jeśli jesteś lepszy od konkurencji) i to właśnie Ty na tym najbardziej skorzystasz - im więcej ich masz tym bardziej to odczuwasz (czyt. zasada wielkich liczb). Jak najwięcej takich niemoralności. Przykłady mogę mnożyć (tak się sympatycznie złożyło że duży % klientów do dobrzy znajomi - większość nabyta w trakcie współpracy :)

edit:

super wypowiedź Zgreda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do dyskusji o etyce jak któryś z Was zacznie jeczeć i stękać , że ktoś mu podpierd*** zaplecze :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krok po kroku odchodzimy od tematu bo w tej sytuacji bardziej chodzi o szukanie naiwnych i nieświadomych osób, które mają w topie pewne frazy a firma x chce to wykorzystać oferując swoją usługę a nie o konkurencję i wolny rynek(który w takiej formie jest dla mnie nie do przyjęcia)

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krok po kroku odchodzimy od tematu bo w tej sytuacji bardziej chodzi o szukanie naiwnych i nieświadomych osób, które mają w topie pewne frazy a firma x chce to wykorzystać oferując swoją usługę a nie o konkurencję i wolny rynek(który w takiej formie jest dla mnie nie do przyjęcia)

A niby o czym piszę ? vide - przykład trenera .... Nie mam nic przeciwko przejmowaniu klientów na zdrowych zasadach ale w momencie kiedy klient jest dobrze obsłużony i pojawia się ktoś kto chce się ślizgać na czyjejś dobrze wykonanej pracy to nie ma to nic wspólnego z wolnym rynkiem ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do dyskusji o etyce jak któryś z Was zacznie jeczeć i stękać , że ktoś mu podpierd*** zaplecze :)

chyba pojade do Gdańska :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtek, ale to jest wlaśnie ten wolny rynek:

- Ty ustawiłeś Klienta na 10 fraz za 1k

- ja dzwonie do niego, że zapewnię mu to co Ty teraz za 50% Twojego wynagrodzenia

W tym wszystkim nie chodzi, że Klient odejdzie i by sie na niego wkur*iać. Ma do tego prawo.

Ja jak widzę cos tańszego w sklepie obok to też idę do sklepu obok i to jest wolny rynek.

Ale czy wolnym rynkiem jest: Kupuję sobie w sklepie coś, stoję przy kasie. Podchodzi jakis pryszcz z miodem w uszach z konkurencyjnego sklepu i mówi, że za taki "koszyk" u niego zapłacę 50%? Ja mam mieszane uczucia. No ale kto komu zabroni, nie? Wolny rynek :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś kto chce się ślizgać na czyjejś dobrze wykonanej pracy

To już chyba kwestia umowy. Jeśli ktoś nie umie zabezpieczyć swoich interesów to jest tyle innych ciekawych zawodów na świecie... :)

Bez urazy ale czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem i wyciągać logiczne wnioski ??

Nie jest tematem sposób zabezpieczania się czy relacja klient firma SEO tylko dyskutujemy o kwestii etyczności postępowania firmy trzeciej "zewnętrznej" , Twój argument jest podobny do czegoś takiego - dostałeś w łeb gazrurką w bramie , idziesz na policję a dyżurny Ci mówi - "mógł Pan mieć na głowie hełm" ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zakrecony, ale SEO to nie produkt w pudełku..., więc przykład nietrafiony

to zamiast sklepu z towarem, wyobraź sobie bank albo pocztę z okienkiem i konkurencję stojąca przy tych okienkach z ofertą tańszej obsługi za przelewy czy dostarczaniem poczty - bardziej trafiony?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany też dostałem ciekawego maila od klienta:

Szanowny Panie,

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę. Reklama poprzez pozycjonowanie okazała się skuteczna i pomogła trafić do wielu klientów.

Jednak w związku z dużą ilością zapytań, których nie jesteśmy w stanie obsłużyć chcielibyśmy z dniem 31.03.2012 zakończyć naszą współpracę.

Pomimo umowy na TOP10 byli na większość haseł na 1 pozycji i to było powodem do zakończenia współpracy :/ A może to tylko pretekst i dostali podobnego maila z cenami -50%, kto wie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności