Skocz do zawartości

Bezczelność nie zna granic


wojtekk

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ustalasz cenę za usługę na podstawie długości trwania umowy i swoje koszty chcesz rozłożyć na więcej miesięcy BEZ ZABEZPIECZENIA SIĘ zapisami odnośnie kar umownych za zerwanie wcześniej umowy sam jesteś sobie winny. Każdy, kto robi promocyjną cenę musi w końcu pobrać różnicę. Czy to domeniarz, czy hosting czy seowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja bym cierpliwie odczekał ten trudny okres, po którym wiele słabych firm upadnie, w mojej branży sam widzę co się dzieje, ja odcinałem koszty w firmie ale nie kosztem jakości obsługi, wolałem rezygnować z ilości obsługiwanych klientów niż dokładać do obsługi każdego z nich.. W chwili obecnej obsługuje ich moja konkurencja, która dokłada, ciekawi mnie tylko jak długo będą dokładać do interesu :)

Wiem że to boli gdy ktoś stosuje takie praktyki ale jak to mówią niby jest wolny rynek, więc ten wolny rynek takimi praktykami się sam wykończy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEZ ZABEZPIECZENIA SIĘ zapisami odnośnie kar umownych za zerwanie wcześniej umowy

Niestety takie zapisy bardzo skutecznie odstraszają potencjalnych klientów, zwłaszcza kiedy w sieci - na naszym forum również - można znaleźć informacje jakie to "umowy" firmy pozycjonerskie potrafią sporządzić.

Po za tym dla wielu klientów nawet prosta umowa na pozycjonowanie bywa mało czytelna.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podpisalem umowę z firmą SS, sytuacja wygląda u mnie podobnie jak u innych. Otrzymuję faktury za pozycjonowanie strony na we większości zaproponowane przez tą firmę frazy ok 2000-2500 zł na miesiąc - efekt taki że zwiększyła mi się odwiedzalność strony o kilka unikalnych wejść dziennie. Myslalem ze to profesjonalna firma bo robila bardzo dobre wrażenie na poczatku, ale okazało się inaczej. Oczywiście firma poza wysyłaniem co miesiąc faktur nie robi wiele więcej. Poszukuje wszystkich zainteresowanych i chetnych do opowiedzenia o swojej sprawie przed kamerą ! ! Jest już sporo chetnych. Szczególnie mile widziane osoby wpisane przez SS do KRD. Myslę, że nagłośnienie sprawy w TV rozwiąże sprawę raz na zawsze i to będzie definitywny koniec firmy Sunrisesystem. Dla dobra sprawy nie podaje narazie publicznie nazwy programu ani stacji. Bardzo proszę zainteresowanych o zgłaszanie się na info@tiptep.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli firma X która obecnie pozycjonuje klienta i wykonała usługę bo takm można nazwać osiągnięcie TOP 1 na frazy przez firmę X to firma Y nie powinna oferować usługi, która już została zrealizowana. Sytuacjom takim bliżej do haraczu anieżeli usługi. Przedstawię krótką analogię.

Kupiłeś Hosting w serwisie Nazwa.pl. Następnego dnia przychodzi ci kolega z firmy Y i mówi, że ma musisz mu zapłacić za utrzymanie hostingu w serwisie nazwa.pl przez rok bo bla bla bla.

Jakie wyjście z tego? Zabezpieczyć się poprzez umowę, że klient płaci do czasu wyindeksowania linków z twojego zaplecza, a dalej sobie może uciekać gdzie chce.

Co do etyki firmy Y? Hmm Nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe, bo fortuna może się odwrócić :)

Edit: Jeżeli chcielibyśmy myśleć o Tworzeniu cechu czy etyce biznesowej w Naszej branży musielibyśmy nadać jakieś realne ramy Pozycjonowaniu czego nie da się zrobić bo na Naszą profesję wpływa zbyt wiele czynników i nie możemy zaoferować gotowego produktu.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajzer etyka biznesowa w Polsce , niezłe science-fiction :P Moim zdaniem etyka w biznesie nie istnieje , bawią się w nią firmy które mają nadmiar kapitału lub te które chcą zarobić po prostu(np. jawne działania charytatywne). U nas to najpierw trzeba zacząć od zmiany mentalności chyba.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności