Skocz do zawartości

Propozycja dla właścicieli SWLi


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Krzychu ale przecież SWL nie szkodzą a pomagają ;-)

Jak znajdziesz jedną moją wypowiedź, że SWLe są nieskuteczne to stawiam flaszkę i kolacje , jeżeli nie znajdziesz to Ty stawiasz.

PS

kupiłem sobie kiedyś b. ostry chiński tasak do kuchni (super sprawa) świetnie mi sie nim kroi i szatkuje - ostatnio pozwoliłem znajomej się nim posłużyć - była gorsza masakra od tej teksańskiej piłą mechaniczną ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym samym dziś myślałem czytając wpis u Zgreda. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się być to co e-web. wgrywasz pliki na stronach klientów, swoich stronach. Wysyłasz listę i już rotacja nie pójdzie. A chyba obecnie najwięcej jeszcze można zyskać dzięki e-weblinkowi. Reszta SWL rotacji jest już chyba mało warta moim zdaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że możliwość blokowania stron w systemach na podstawie danych firmowych nie jest złym pomysłem.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Panowie tyle czasu w tym co robicie, a teraz nagle ma przeszkadzać rotacja, albo stałe? Nie no pomyślcie trochę.

Może wejdź w temat głebiej. Tu nie chodzi o to, że SWL jako taki szkodzi czy nie, pomaga czy nie. Nie chodzi czy ktos umie go używac czy nie. Chodzi o to, że teraz już oficjalnie potwierdzono to co kady w termacie wiedział: za takie linki może zostać ręcznie nałożony filtr i mało kogo w SQT obchodzi, czy sam je zdobyłeś, czy zrobił to ktoś kto sprawdza czy SWLem można szkodzić. Kaspar mowi, że dobrym witrynom ciężko zaszkodzić i można by olać temat, gdyby nie to, że o tym co dobre decyduje znowu ktos z SQT ;)

btw: najlepsze rozwiązanie to: wchodzisz na stronę systemu, podajesz domenę, generuje sie unikalny klucz, dalej albo robisz pusty plik o nazwie z klucza (chyba najlepsze rozwiązanie bo nikt w źródle strony nie oceni, czy strona unika swli, czy nie), albo wstawiasz kod z kluczem na stronę w komenatrz

wiadomo, że ktos kto ma dostęp do ftp, to własciele, albo osoba odpowiedzialna za promocję, zero logowania w systemie i pierdół, które teraz trzeba robić

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że od ostatniej dyskusji na ten temat nic się nie zmieniło. Do kiedy będą klienci dla systemu "bez zabezpieczeń" będzie istniał taki system.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu ale przecież SWL nie szkodzą a pomagają ;-)

Jak znajdziesz jedną moją wypowiedź, że SWLe są nieskuteczne to stawiam flaszkę i kolacje , jeżeli nie znajdziesz to Ty stawiasz.

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...ost&p=32594

Poproszę Finlandię 0.7 i dobre steki z sałatką grecką :) (z czarnymi drylowanymi oliwkami) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu ale przecież SWL nie szkodzą a pomagają ;-)

Jak znajdziesz jedną moją wypowiedź, że SWLe są nieskuteczne to stawiam flaszkę i kolacje , jeżeli nie znajdziesz to Ty stawiasz.

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...ost&p=32594

Poproszę Finlandię 0.7 i dobre steki z sałatką grecką ;) (z czarnymi drylowanymi oliwkami) ;-)

o żesz Ty urwana nać :)masz mnie :P - dobra masz steka , z wołowiny argentyńskiej na dodatek ;)

no żeś wykopał z 2005 ;)

Przyznaję się zapomniałem o tym i nie bedę sie usprawiedliwiał poprawą jakości SWLi :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...ost&p=32594

Poproszę Finlandię 0.7 i dobre steki z sałatką grecką ;) (z czarnymi drylowanymi oliwkami) ;-)

o żesz Ty urwana nać :Dmasz mnie :P - dobra masz steka , z wołowiny argentyńskiej na dodatek :)

no żeś wykopał z 2005 ;)

Przyznaję się zapomniałem o tym i nie bedę sie usprawiedliwiał poprawą jakości SWLi :P

No to dałeś się zrobić przez młodego :D Pamiętaj nigdy nie zakładaj się z moderatorem, który ma możliwość edycji postów na forum :P

Aby była jasność - w cytowanym linku do posta Beerbanta z 2005 dodałem zdanie "Osobiście uważam, że SWL'e są nieskuteczne..." - teraz to wyjaśniam i tym samym tamten post wrócił do pierwotnej wersji ;)

PS. A flaszkę Beerbant postawię przy najbliższej okazji :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam do steków czegoś na przeczyszczenie :D .....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności