Skocz do zawartości

Captcha Sniper


arve_lek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

nie może bo będzie przypisana do jego paypala i emaila. Ciężko się domyśleć ze nie będziesz mieć żadnej możliwości, przeniesienia, ponownej aktywacji i tak dalej, pomijam fakt ze jest to nielegalnie, niezgodnie z licencja. Warto za 30 USD tak się szmacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła najnowsza wersja X3

  • Captcha Sniper now supports more than 400 unique captcha / platform combinations (this doesn't include additional hardcoded mappings)
  • Optimizer - this new feature in CDK boosts your (already high) success rates sometimes as much as 50%
  • Success Rate increase on almost all captcha types due to the Optimizer feature
  • All you GSA fans can rejoice .. we're seeing MASSIVE increases in links with this update
  • Performance increase of more than 50% in some cases. Captcha Sniper is now solving some captchas in LESS THAN 0.015 seconds!!!! That's NO TYPO!!
  • Numerous CDK upgrades - too many to list here ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

NIe wiem jak wyglada skutecznosc phpLD w CS, ale zazwyczaj to co jest nazywane skutecznoscia to rozpoznanie typu captch a nie samo poprawne rozwiazanie captcha. Np CB u mnie ma skutecznosc okreslana przez program na 79%, a sadze ze jest jakies 15-20% bo widze co jest w logach i co 5-6 rozwiazanie jest poprawne ;)

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak myślałem, muszę po prostu kilka x orać projekt, żeby coś więcej wyciągnąć z niego :) odnośnie phpLD to nie zawiera on 2 captchy, jakie mi bardzo często pokazuje. Wysłałem je do supportu CS, także próbowałem stworzyć odczytywanie w CS Destruction kit, ale.. z marnym skutkiem, ponieważ są trudne do odczytania nawet wzrokowo :) nie wiem też dlaczego średnia wartość odczytywania podskoczyła mi z dnia na dzień 1,400s do 3,000 :/

Pytam również, bo nie wszędzie jest to opisane, jakie opcje powinienem mieć zaznaczone w CS ? Mam następujące, (use hosts file redirect; let captcha sniper to try to solve unown captcha) coś jeszcze powinienem mieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mask meczący jesteś, kup sobie u kogoś szkolenie może ciebie naucza korzystać z softów, bo zadajesz ogromna ilość pytań i jelcze oczkujesz ze ludzi będą się wysilać i tobie tłumaczyć. Captcha w PHPld nie jest jakaś skomplikowana to nie recaptcha i można podrasować CS tak że będzie mieć bardzo dobry % poprawnych rozwiązań. Jak nie wesz jak to zrobić, to ja nie widzę powodu poco miałem by ciebie uczyć to robić.

odnośnie phpLD to nie zawiera on 2 captchy, jakie mi bardzo często pokazuje

widzisz ty nawet nie wesz że sliqsubmitter te proste sam rozwiązuje, wiec najpierw czytaj instrukcje od softów bo to nie jest nie wiedza, zwykle lenistwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, to forum jest od zadawania pytań, czy one są męczące czy nie.. A napisalem tego posta, z myślą że otrzymam odpowiedź ktora mnie zadowoli. Nie masz ochoty to mi nie odpisuj, po problemie. Znajdzie się osoba, ktora zrobi to za Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wystarczę najtańszy VPS z Windowsem 1 G RAM i oczywiście publicznym IP, jeśli chcesz wykorzystywać jego jako zdalny OCR. Z polskich firm V-NET, z zagranicznych Berman, linki u mnie w stopce. Licząc że V4 będzie działać w "chmurze" to obciążenie VPS będzie jeszcze mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności