Skocz do zawartości

Captcha Sniper


arve_lek

Rekomendowane odpowiedzi

Po premierze Captcha Breakera z GSA, Captcha Sniper musi wsiąść się ostro do roboty.. Ciekawy jestem czy któryś z softów w ogóle się pokusi o recaptche kiedykolwiek... Konkurencja sprzyja takim wyzwaniom - jedno jest pewno, jak się to któremuś uda to będzie bardzo bogaty.

Okolice Krakowa - zdjęcia, opisy wycieczek po Małopolsce etc.

r0qqgk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Captcha Sniper X3 wyszło dokładnie przed premierą Captcha Breaker. Przyznam, że zastanawiałem się nad kupnem CB, ale jak tylko odpaliłem nową wersję CS, to stwierdziłem, że chyba ciężko będzie uzyskać takie wyniki w CB.

CS X3 próbuje rozwiązywać reCaptche i zdarza się, że z powodzeniem ;)

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edno jest pewno, jak się to któremuś uda to będzie bardzo bogaty.

nie jest to na pewno. Myślisz czemu Alex nie zrobił zewnętrznego OCR przecież lamie recaptche od lat? Jak domyślisz się czemu tak się dzieje to będzie wiedzieć że zrobienia OCR na recaptche za 70 USD byłoby strzałem w kolano i długo by nikt się nie cieszył skutecznym działaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu jak wchodzę na pierwszą stronę tego wątku mam takie ->

Google Chrome zablokował dostęp do tej strony na www.forum.optymalizacja.com.

Na tej stronie została umieszczona treść od pozycjo.net – znanego dystrybutora złośliwego oprogramowania. Wejście teraz na tę stronę najprawdopodobniej zainfekuje Twój komputer złośliwym oprogramowaniem.

Złośliwe oprogramowanie powoduje straty finansowe, trwałe usunięcie plików, a także może posłużyć do kradzieży tożsamości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

CS znakomicie działa z GSA, Scrapeboxem, Sliqsubmitterem, Sliqarticle submitterem i jeszcze dziesiątkiem innych softów co nie maja własnego OCR. Po drugie zawsze można uruchomiać serwer wtedy nikt inny sie nie podepnie, a po 3 cie ciekawo jak ty zeskanujesz IP VPSa, ale to już inna bajka jest jeden sposób tylko ale obstawiam ze ty jego nie znasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS znakomicie działa z GSA, Scrapeboxem, Sliqsubmitterem, Sliqarticle submitterem i jeszcze dziesiątkiem innych softów co nie maja własnego OCR.

dlatego zapytałem, gdyby ktoś chciał uruchamiać gsa czy inny soft z cs to chyba warto by zapytać jaki jest dobry serwer pod gsa + cs, a nie tylko pod cs. gdyż cs wtedy będzie generował mniejsze obciążenie niż soft, który ma wspomagać ;) Stąd zapewne pytanie o publiczne ip vps'a.

Po drugie zawsze można uruchomiać serwer wtedy nikt inny sie nie podepnie, a po 3 cie ciekawo jak ty zeskanujesz IP VPSa, ale to już inna bajka jest jeden sposób tylko ale obstawiam ze ty jego nie znasz :D

buhaha, ty to Max czasami jak pacniesz ;) jak uruchomisz cs jako serwer który "nasłuchuje" na 80 porcie to .. pozostańmy przy tym, że ty się znasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności