Skocz do zawartości

Captcha Sniper


arve_lek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 miesiące temu...

Z racji tego że na PIO pojawiają się ogłoszenia o sprzedaż Captcha Sniper za 200 zl, informuje iż autor zabrania sprzedaż licencji. Czemu bardzo prosto można wytłumaczyć bo każda kolejna licencja kosztuje 40 USD ( pierwsza 77 z refa). Wiec niektóre użytkownicy kupują za 40 kolejna licencje i starają się ją sprzedać drożej, niby czysty zysk. Nie wiem jak jest w tym konkretnym przypadku ( może uzytkownik i chce sprzedać pierwszą licencje, ale nie aktywowaną nigdy?? :D), ale i tak licencja jest przypisana do paypala a nie tylko do ID transakcji.

Jak ktoś ma wątpliwości piszcie najpierw na suport przed tym jak kupić licencje "z drugiej ręki" kontakt :

SolveIt@CaptchaSniper.com

Już za niedługo okaże się V4, jedna z głównych zmian to wielowątkowy tryb pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na komputerze, śmiga dobrze, autor to wprowadza nowe funkcje, usuwa bagi, jak skończę bedzie wersja stable, ale na prawdę już nie długo.

Nie wiesz Max czy cena licencji się zmieni?

Ja myślę ze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

csx to juz go**o w porownaniu z konkurencja, wiec mam nadzieje ze

"Już za niedługo okaże się V4, jedna z głównych zmian to wielowątkowy tryb pracy" i nowa wersja przywroci swietnosc temu softowi ;)

Nie wiesz Max czy cena licencji się zmieni?

Ja myślę ze nie.

nie dam sobie reki uciac ale mocno wydaje mi sie ze albo gdzies na forum albo w mailingu od nich bylo ze nowa wersja bedzie drozsza.

pozycjonowanie - interwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

go**o w porownaniu z konkurencja

a która to konkurencja jest o tyle lepsza? (do zastosowań poza Xrumerem)

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie to chciałem zapytać ale poszedłem zjeść :D Chyba cala ta konkrecja to captchalamacz od GSA za ponad 100 USD i ze skutecznością delikatnie mówiąc dyskusyjną. testowałem , porównywałem.

nie dam sobie reki uciac

niema co gdybać, i robić panikę jeszcze powiedz ze płatne update będą..... na razie przyszła politykę cenową zna tylko Mike i nie wypowiada się precyzyjnie na ten temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności