Skocz do zawartości

Captcha Sniper


arve_lek

Rekomendowane odpowiedzi

OF

Max nie od dziś wiadomo, ze jesteś jednym z użytkowników lepiej poinformowanych odnośnie SEO softów, zaraz mogło by się pojawić pytanie czy działa, więc uprzedziłem pytanie ;)

Miłego dnia! ;)

wczoraj Bartek z Stia robił testa CS i CB na tych samych captcha bazach, softach, CB ok 30-40% OF, wiec niema co się upodabniać

Bardziej miałem na myśli usability softu.

CB testowałem, ale nie potrafie porównać, za mało się nim bawiłem.

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nu na widows serwer mi tez działa, z XP to może być taki sam problem jak było z AIO XP nie działa z najnowszym Framework, Ale już ten błąd nie zgłaszałem, mało kto już używa XP. jeśli chodzi o skuteczność V3 i V4 to na razie sprzeczne są sygnały, jak tak żeby odpalić jeden i drugi i porównać jeszcze nie porównywałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Captcha Sniper Team has been hard at work the last 3 months to bring you what is current ly the FASTEST, MOST ACCURATE, AND LEAST EXPENSIVE desktop captcha solving software available in the MILKY WAY!

Completely new Image Processing and OCR Cores - Now includes the most powerful image filtering and ocr libraries in the universe of universes!

Completely new GUI - sleek and modernized to keep you stylish

Hundreds of new captchas, new algorithms and higher solve rates for all captcha types!

CDK - customized tesseract training creation for a specific captcha type - NEVER SEEN TECHNOLOGY HERE FOLKS --- CS IS THE FIRST!

CDK - use of Hash values

Check for updates from the GUI! ( NOTE - CS RESPECTS YOUR PRIVACY! CS NEVER 'phones home' on its own unlike other products which comprise your personal privacy and security)

too many other features to list!!!

YOU HAVE TO CHECK OUT THIS POST TO SEE SOME COMPARISONS!

TO INSTALL:

RUN THE SETUP.EXE AND INSTALL IT INTO A NEW FOLDER, THEN JUST COPY YOUR .LIC FILE OVER FROM THE OLD FOLDER.

DOWNLOAD IT NOW! !!!!

Porównanie CS i CB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności