Skocz do zawartości

Captcha Sniper


arve_lek

Rekomendowane odpowiedzi

testuje od parę h tą dzisiejszą wersje, i prawie każdy typ obrazka tzreba "tuningować", ale po "tuningu" już jest OK. Po prostu domyślne ustawienia czemuś nie zapewniają najlepszej skuteczności.

Oczywiście za wyjątkiem prostych captcha gdzie skuteczność jest ok 100% typu TikiWika i td tam wszytko lata bez jakiej kol-wiek edycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zresztą V3 można dalej używać jak ktoś nie chce używać V4 i "bawić się destruction kit dla wp captchy". Za update nie płaci się i abonamentu niema. MI V4 pasuje, GSA przyspiesza i to bardzo, również AIO puszczam na więcej wątków. A wspomniana przez Ciebie WP captcha ma znacząco większy % prawidłowego "bicia" w porównaniu z V3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leci od rana blast na komenty wp i widzę, że skuteczność 57%, czyli trzeba będzie to tuningować.

Ale za to przyspieszenie ma nieporównywalne, wcześniej te captche czytało 1,6 sek a teraz 0,1 sek

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie jest jakiś problem z zawieszaniem się CSa...

raz popracuje dłużej - raz krócej

po prostu GSA zwraca komunikat że "captcha not solvable by service" a w logu CS nic się nie pojawia... aplikacja działa, ale nie przyjmuje obrazków, w gsa mam komunikat balance 7.77 więc niby wszystko w porządku...

wkurza mnie to, bo kupując pod koniec maja X3 liczyłem na to że X4 bedzie wymiatać... a tu takie zonki.... chyba czeka mnie długa rozmowa z supportem

chyba że ktoś ma jakieś inne pomysły...

na początku obstawiałem konflikt jakiś z proxy multiply, ale to jednak nie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A udało się komuś nauczyć snipera capchy z hotmaila? Mi udało się nauczyć go na 5% skuteczności dzięki zmianie na czarno biały i użyciu opcji box na drugiej zakładce i odcyfrowuje litery z prawie 100% skutecznością, ale przy którejś z kolei literze przestaje rozwiązywać capche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się jakiś tutek z tiuningu w x4, bo o ile po rozmowie z Maxem co do aktualizacji .NET jest lepiej to dalej nie ma tego co powinno być a przy próbie bawienia się z destruction kid nieraz mnie wywaliło - przeważnie przy kolorach. Nie jest to to co ma być do końca.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności