Skocz do zawartości

Captcha Sniper


arve_lek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Panowie jak wygląda sprawa reinstalki CS? Od kilku dni korzystałem z softa na PC i teraz przerzucam się na VPS.

licencje można przenosić nie częściej jak raz na 30 dni, jeśli autor przyniesie szybciej to bedzie tylko i wyłącznie jego dobra wola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wygląda sprawa reinstalki CS? Od kilku dni korzystałem z softa na PC i teraz przerzucam się na VPS.

licencje można przenosić nie częściej jak raz na 30 dni, jeśli autor przyniesie szybciej to bedzie tylko i wyłącznie jego dobra wola.

Albo gdy dostanie $10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rignar23 sorry nie zauważyłem twojego pytania, z recaptcha nic nie robiłem ona jest domyślnie definiowana jako recaptcha. Przedwczoraj gadałem z Mike, napisał ze bedzie za niedługo jakaś niespodzianka, ale z tym niedługo ja bym podzieliłem na 2. Z tego co gadam z koderami to złamać recpatcha nie jest aż taki niewykonalny problem, problem jest taki podtrzymywacz ciągle działanie OCR. XseoN tez łamał przez jakiś czas recaptcha ale autor niema tylu koderów żeby siedzieli i każdą zmianę ( a oni ciągle są ale niewidoczne) na bieżąco wprowadzali. Wiec w obecnym układzie kiedy CS niema abonamentu, update darmowe a tak na prawdę każda kolejna licka kosztuje taniej jak 50 usd recaptcha w CS jest całkowicie nierealnym marzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, spoko... bo właśnie widzę że recaptcha niby jest zdefiniowana, ale tak jakoś na liście w CDK jej nie widziałem, dlatego zastanawiałem się czy to możliwe. Ale Ty mnie już uświadomiłeś że to nawet nie ma sensu :P

odnośnie CDK nie masz czasem wrażenia, że mimo zrobienia własnego algorytmu i wprowadzeniu hashtable CS dalej poddaje się (no answer) na niektórych typach np. Drupal. Niby wyrobiłem mu skuteczność 45% na próbie około 50 sztuk, a ostatecznie i tak wychodzi około zera :-/ To samo z Pliggiem... nie do końca rozumiem jak to hashtable działa - czy ono bazuje tylko na tych odpowiedziach co są w bazie, czy jakoś inaczej? Nigdzie żadnego tutoriala nie ma, Mike mi pisze na BHW - klikaj, i jak zobaczysz lepsze rezultaty to zastosuj tą opcje - w skrócie czarna magia. Wiesz coś więcej na ten temat?

a tak btw. Jak masz tam Mike'a pod nosem (bo nie mam czasu odpalać skype'a) to mu powiedz żeby okienko rozszerzył i zrobił sortowanie listy w CDK bo zwariować można ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS dalej poddaje się (no answer) na niektórych typach np. Drupal.

jest takie coś nie tylko na captcha od drupala

klikaj, i jak zobaczysz lepsze rezultaty to zastosuj tą opcje - w skrócie czarna magia.

nu właśnie robię tak samo, bo znaczenie każdej opcji ma być opisane ale kiedy nie powiem. jest to trocha wkurzające bo ruszasz suwaki tak na prawdę nie wiedząc co robisz.

Co do okienka to powiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

CS ostatnio tak jak by przestał działąć. Niby pisze te tokeny ale nie wysyła ich do programu. Czy tylko ja mam taki problem?

ja również mam podobny problem. W blogisubmitter rozpoznaje jak należy, ale nie zostaje wpisana do formularza. W zennoposter natomiast wszystko mi błędnie rozczytuje, lub nie rozpoznaje w ogóle.

U mnie problem zdaje się wynika z prywatnego IP, bo z tego co powyżej forumowicze piszą to musi być współdzielone, prawda?

http://spinning.com.pl - przynęty spinningowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

na jaki mail pisałeś? ja wczoraj dostałem od nich emaila

license@captchasniper.com

licencje same nie przesyłają najpierw musisz im wysłać wygenerowany kod. mam nadzieje ze to zrobiłeś.

Po kupieniu przekierowuje odrazy na stronę gdzie pobierasz aktualna wersje. W plikach masz PDF przeczytaj jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności