Skocz do zawartości

Captcha Sniper


arve_lek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Mieliście może taki problem po instalacji nowej wersji?

0632Rte.jpg

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie zrobiłem, pomogło.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

ostatnio spróbowałem triala CS 4.4. Niestety jego skuteczność była zatrważająco niska, z pomocą przyszedł więc sam developer, coś tam niby poustawiał i miało grać. CS łapał captche, próbował je rozwiązać, jednak z bardzo niskim sukcesem (na poziomie 1/20 trafnie rozwiązanych).

Podjąłem więc dyskusję z developerem, gdzie niemal zrugał mnie za to, że zaznaczyłem jednocześnie wszystkie typy captchy, które to CS ponoć rozwiązuje, że przez to tak CS traci skuteczność. OK - ja chcę tego używać w różnorodnych projektach jednocześnie, a nie tylko w jednym na raz. Ogólnie rozmowa była bardzo niemiła, developer nie odpowiadał na moje pytania i traktował mnie jak upierdliwego głupka który nic nie rozumie. Dlatego chciałem się was spytać, jak ustawiacie CS, jaki macie współczynnik sukcesów faktycznie rozwiązanych? Czy też mieliście podobne problemy z CS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

ostatnio spróbowałem triala CS 4.4.

Prawdopodobnie niema takiego licencja przywiązana na sztywno do ID transakcji pay-pal i do klucza generowanego dla maszyny, spróbowałeś wersji złamanej więc zapytam autora o trial o którym nic nie piszę na stronie sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPan, proszę Cię nie sugeruj, że kradnę. Trial to trial - licencja na 5 dni otrzymana od developera. Zainstalowałem na swoim VPSie i sam twórca CS miał do tego dostęp. Waż proszę swoje słowa, bo takie pomówienia mogą się groźnie odbić.

@lixe - rzecz w tym, że jednocześnie chciałbym użyć wielu różnych projektów i wtedy CS zaczyna się gubić. Rozumiem, że to normalne zachowanie? Jaką masz skuteczność w chwili, gdy wybierzesz jeden odpowiedni typ projektu?

@MaxPan:

https://www.captchasniper.com/download-2/

Gdy ściągniesz i spróbuejsz na nowej maszynie, to:

When prompted for your transaction id, just enter 'trial'

I proszę najpierw zweryfikuj swoje "racje" zanim kogoś objedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na PIO mówimy na Ty

2. Mike jeszcze nie odpisał bo weekend jak każdy normalny człowiek mniej pracuje

3. Uważam ze CS wart swoich 77 USD jako pierwsza licencja i 48 za każdą kolejną

4. Aby wykrzesać lepszą skutecznosć trzeba odrobinę pokombinować z "suwakami"

5. Najbardziej się sprawdza na prostych captcha ( księgi gości, proste skrypty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności