Skocz do zawartości

Captcha Sniper


arve_lek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@MaxPan - napisałem trochę o prędkości jego działania w poście gdzie udostępniłem demo...

Mi tam zwisa czyto sieci neurobowe, czy dwóch liceaistow za komputerm pzrepisuje obrazki, ale mowie ten OCR krąży już jakiś czas po sieci, ale możliwie że to ty napisałeś teraz taki sam . Tylko po co?

Po to, by móc przyspamować co nieco, pogłębić swoją wiedzę na temat sieci neuronowych i dla własnej satysfakcji. Kolejnym celem była reCaptcha - udało się osiągnąć 2-3% poprawnych odczytań, ale biorąc pod uwagę to, że ciągle jest zmieniana i coraz bardziej się zabezpiecza podczas n-tej próby odczytu zaniechałem projekt.

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak czytałem trzeba kupić dedyk na 4 rżenie/16g ramu i wtedy twój OCR zacznie działać :). Litości Scrapeboard mial ( i chyba ma do dzisiaj) taki OCR wbudowany, bez problemu chodzi na 1000 procka/512 ram :) NA WIELOWĄTKU. Nie wspomnie o XsEON https://www.xseon.ru/index.php?option=com_c...8&Itemid=29 tez śmiga na wielwatku z własnym OCR na phpBB 2/3 na najtanszym VPS z windowsem. Wiec nie obrażaj inteligencji ludzi co to czytają.

Kolejnym celem była reCaptcha - udało się osiągnąć 2-3% poprawnych odczytań, ale biorąc pod uwagę to, że ciągle jest zmieniana i coraz bardziej się zabezpiecza podczas n-tej próby odczytu zaniechałem projekt.

I na tym zakończę dyskusje z tobą :D :D :D,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu prostsze "captchy" obsługuje scrapeboard, inna sprawa że tam gdzie rumak założy 1k profili scrapeboard założy 1 :)

Moim zdaniem captchasniper to program "na tearaz", za parę miesięcy nie będzie do czego go używać. Zresztą po forach już widać, że tam gdzie prostsze zabezpieczenie - spamów nie brakuje. Bo zazwyczaj prostsze zabezpieczenie = nie dbanie administratora o daną stronę = masa syfu.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPan - zakończ, zakończ - wspomniałem też o przepisaniu kodu do Javy, ale Ty udajesz, że nie widziałeś... Z tego co wiem Scrapeboard, XsEON i xRumer z PHP związku nie mają...

A w reCaptche możesz nie wierzyć - z Sylwinem poświęciliśmy na nią sporo czasu i nie żałuję tego, ze względu na nabyte doświadczenie, które będzie mi towarzyszyć przez całe życie :)

Nie zapominaj, że celem człowieka jest ciągłe rozwijanie się, więc nie pytaj kolejnym razem "Tylko po co?"

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Sylwinem poświęciliśmy na nią sporo czasu
lepiej poświeciłeś by czas na esCat bo kolejna wasza seo rewolucja jakoś upada :)

Koniec dyskusji bo widzę za bardzo się wczułeś w sieci neuronowe. Na koniec powtórzę jeszcze raz OCR, w PHP napisany, do złudzenia działania jego przypomina ten co napisałeś by BlackSEO napisany był ok rok temu przez jednego zdolnego ukrainca.

Co do recaptcha to nie pogrążaj się dalej bo każdy co wie o co chodzi teraz po prostu z ciebie się śmieje. Nie takie jogurty porobuja i nie z takim budżetem, wiec nie opowiadaj bajek a zrób w esCat przynajmniej obsługę WP, bo jakoś ciężko to tobie idzie :)

Koniec dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twoją i Sylwina wiedzą to naprawdę jesteście doświadczonymi programistami, skoro nawet nie potrafiliście zabezpieczeczyć formularza logowania w swoich serwisach (filmy bez limitów itp.) gdzie proste sql injected dawało dostęp na dowolne konto i możliwość zrzutu całej bazy danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wlamywacz

Moim zdaniem nie można tak uogólniać. Troszkę interesują mnie cyfrowe techniki przetwarzania obrazów i ludzie, którzy się tym zajmują nie zawsze są świetnymi programistami. Siedzą sobie w C albo Matlabie i nie zaprzątają sobie głowy bezpieczeństwem aplikacji bo nie od tego są. Natomiast rozumiem kontekst Twojego postu dlatego się nie czepiam ;)

@MaxPan

Czy rozwiązanie "recaptcha" jest jeszcze opłacalne?

Moim zdaniem problemy z takimi samoróbkami jest taki, że wykorzystywane są proste detektory krawędzi, filtry itd. Natomiast mało kto ma wiedzę albo fundusze aby zatrudnić kogoś z dogłębną znajomością choćby morfologii matematyczne albo probabilistycznych metod przetwarzania obrazów ;)

Może uda mi się zrobić coś dobrego

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artur_waw w sensie xrumer dobrze sobie radzi z recaptcha, jeśli zrobisz dobry OCR pod recaptcha to na pewno możesz zarobić parę groszy robiąc serwis typu hindusów, lub po-prostu udostepniaciajac API dla wbudowaniu w inne softy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wlamywacz - czas mija, ludzie się zmieniają, ale Ty chyba tego najzwyczajniej nie rozumiesz...

Natomiast mało kto ma wiedzę albo fundusze aby zatrudnić kogoś z dogłębną znajomością choćby morfologii matematyczne albo probabilistycznych metod przetwarzania obrazów :)

Obawiam się, że właśnie tacy ludzie są odpowiedzialni za rozwój reCaptchy.

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy może ktoś z Was wie i powie jak snipera instalnąć na zwykłym prostym hostingu np hekko, albo home?

Myślałem, że coś tam wiem, ale jak się dowiedziałem, że setup.exe mogę instalnąć bez problemu na prostym hostingu to trochę zmieniłem zdanie bo nawet nie wiem jak zacząć :)

Bo chyba nie wrzucić setup.exe na ftp i odpalić z subdomeny :D

z góry dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :D

Też tak mi się wydawało, że to aplikacja patrząc na rozszerzenie .exe, ale gdzieś tam ktoś tam napisał, że bez problemu można to wrzucić na serwer a ja głupi myślałem, że bez problemu to wejdzie w takim razie i na classic hosting :/

W pracy mój IP n100% nie wychodzi na zewnątrz.. Ratowało by podpięcie kompa w domu na stałe, ale niestety uroki wioski = Iplus więc też odpada, i ręce też opadają :/

To jak już dałem ciała to jak najtaniej z tego wybrnąć? nie mam u kogo tego postawić, a nawet z najtańszym VPSem na rynku wyjdzie mi to drożej niż Death by Captcha - może jeszcze dodam po cholere z tym kombinuje, chciałem zwiększyć liczbę dodań w omniadd i instalując skrypt trafiłem na zdechnięty chwilowo decaptcha oraz sniper, więc wybór (bezmyślny) był prosty = sniper.

A niestety nigdzie w panelu omniadd nie znalazłem opcji podpięcia Death by Captcha stąd też wynikły me działania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności