Skocz do zawartości

Captcha Sniper


arve_lek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...

Zastanawiam się nad zakupem Captcha Sniper ale z tego co widzę ma on licencję tylko na jeden komputer - no i tu rodzi się pytanie:

Czy mogę go przetestować na jednym sprzęcie po czym przenieść na serwer/inny komputer.

Po prostu działa w danej chwili tylko na jednym komputerze. Czy w jakiś sposób licencja zostaje związana z daną maszyną?

Chciałbym uniknąć popełnienia poważnego błędu i wyrzucenia pieniędzy w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zazwyczaj wywala się kiedy nie jest uruchomionych od administratora, jak nie jest zainstalowany na dysk c, przyczyn jest wiele, wystarczyło napisać do Mike :D, ale to jak z kobietami jeden lubi córkę inny teściowa :D, ja wczoraj bawiłem się z captchami od ksiąg gości i nie wywalił się a ni razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak z kazda kolejna wersja jest gorzej, wiesza sie b.czesto, a jak sie wlaczy zewnetrzny decaptcher to dopiero jest dramat ( czysty komp, administrator, niestety tylko C :) ) we wczesniejszych nie bylo tak zle.

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba chodzi o błąd jakiś przy zapisywaniu edytowanych plików OCR, jak będę gadać z autorem to zapytam o co chodzi. A próbowaliście z prawami dostępu do plików bawić się? Może o to chodzi. u mnie na Windows Sewer niema takich częstych padów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności