Skocz do zawartości

Captcha Sniper


arve_lek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań i z góry proszę bez grubej jazdy po mnie, pierwszy raz mam styczność z VPSEM CS i GSA.

1. Po instalacji, aktywacji CSA, i jego odpaleniu muszę coś jeszcze włączyć (nawet jakąś drobnostke? ) czy tlyko musi być uruchomiony.

2. Do czego jest ten znaczek EMULATE DECAPTCHER.com i klawisz EMULATE OTHER SERVICE? Musze tam coś podać pozmieniać?

3.W GSA daje ADD i wybieram CSA daje TEST i wyskakuje ERROR: login was not successful. Jaki login ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jak to jest z tym CS teraz, znalazłem za 70$ ofertę. Ale może macie linka coś tańszego, póki co poszukuje kogoś z forum jak ktoś nie używa chętnie odkupię na początek 1. No ale jak ktoś ma linka może do jakiś promo, to będę wdzięczny za wrzut.

Masz chęc porozmawiać o dzisiejszym SEO? Masz pewne problemy, obiekcje? Napisz. Jestem otwarty na szczere rozmowy i spostrzeżenia poparte własnymi przykładami.

PW lub @ karol_marczak(małpa)kinowoonline.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności