Skocz do zawartości

Captcha Sniper


arve_lek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

No więc zakupiłem wczoraj to cudo ale skuteuczność jest fatalna. Oczywiście może to być spowodowane tym, że nie znam zbyt dobrze tego programu i pewnie trzeba to jakoś lepiej skonfigurować. Może ktoś mi z tym pomóc?

Używam go pod GSA.

Budując Tier2 i linkując np. do Social Networks, Social Bookmark, Directory, Forum, Wiki, Article

to w Captcha Sniperze zaznaczam:

- Article

- Directory

- Forum

- Social Network

- Social Bookmark

- Other

Nie skłamie pisząc że skuteczność jest na poziomie 4-5%

Firma VECTRUM

 

Dla chcących sprzedać auto polecam - Skup samochodów Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GSA kliknij 2razy w projekt i w zakładce "Options" zaznacz "Skip hard to solve captchas".

Wejdź też w widoku głównym GSA w "Options", potem zakładka "Captcha" i weź ustaw wartość dla "Retry" 2, byle nie 0

Ja mam zaznaczone wszystkie, ale nie musisz tego robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w Captcha Sniperze zaznaczam:

- Article

- Directory

- Forum

- Social Network

- Social Bookmark

- Other

pisałem to Tobie w PW CS ma o wiele większą skuteczność kiedy skrypty robisz pojedyncze...

każdą captcha można dodatkowo "tuningować" mam takie rodzaje captcha kiedy skuteczność byla na poziomie 20% po odrobinie poświęconego czasu skuteczność jest ok 80. Spowodowane to jest również tym że same captcha są zmieniane. Tego typu softy to nie softy start-stop, trzeba pogłówkować. Powiem więcej niektóre captcha w CS są lepiej rozwiązywane jak na przykład w xR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem MaxPan...

Narazie jednak zastosowałem się do uwag Foxena bo to o czym mi pisałeś dla takiego człowieczka jak ja do GORZEJ niż czarna magia. Foxen napisał krok po kroku i tak uczyniłem. Nie mam pojęcia jak mam "tuningować" Snipera a żadnego tutka znaleźć nie mogę. Jakoś to jednak teraz idzie tak jak Foxen napisał. Ale skuteczność nadal nie powala, aczkolwiek jest już do przyjęcia :-)

Teraz 6-7 na 10 robi dobrze.

Firma VECTRUM

 

Dla chcących sprzedać auto polecam - Skup samochodów Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zainstalowałem GSA i Captcha Snipera na VPS. GSA działa normalnie. Wrzuciłem plik licencji od Captcha Snipera do jego folderu głównego na VPS i wyskakuje mi "Error - License invailid" co mam zrobić żeby mi to na VPS działało ?

Firma VECTRUM

 

Dla chcących sprzedać auto polecam - Skup samochodów Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plik wrzuca się w katalog główny captcha snipera. Każda zmiana na komputerze ( żelazo, winda) lub przeniesienie do innej lokalizacji ( VPS, dedyk, inny komputer) potrzebuje nowego pliku licencji, po to ten plik i wymyślony (koduje licencje zgodnie z profilem żelaza i windy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

od dłuższego czasu CS ma problemy ze stabilnością :)

kilka rzeczy, które robię, żeby go ustabilizować:

  • instalacja na innym dysku, niż systemowy
  • wyłączenie funkcji przesyłania nierozwiązanych captcha do innych serwisów z pozycji CS (GSA radzi sobie z tym bezproblemowo) - ta wbudowana funkcja sprawia snajperowi bardzo duży problem...
  • apka, która mi restartuje CS co kilka minut: optymalne jest 10, ale częściej też nie zaszkodzi

powyższe bardzo mi ustabilizowały CS

no i sprawdź, czy masz najnowszą wersję, bo poprzednia była bardzo niestabilna

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla poprawienia skuteczności CSa proponuję kupno Captcha Breakera, szczególnie jeżeli współpracujecie z GSA nawet na 250 wątkach. Program jest stabilny jak diabli, może i droższy, ale używam już z pół roku na różnych vpsach i nigdy nie miałem żadnego problemu + update są rzadziej jak w gsa, ale i tak często, a na pewno częściej jak w cs. W SDK można importować captcha ze snipera (nie wiem dokładnie o co tutaj chodzi). Wydajesz raz i problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności