Skocz do zawartości

Captcha Sniper


arve_lek

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, bo info było od twórcy softu w którym było jasne napisane, że trzeba link zmienieć, bo coś tam...

Zresztą większość osób, które promują CS ma zmienione linki:

captchasniperdiscount.net

captchasniperdiscount.com

captcha-sniper.org

captchasniper.net

i reszta.

Nie pamiętam o co chodziło dokładnie w tym mailu, ale zaraz napiszę do twórcy o co kaman.

arve ale skat użytkownik ma wiedzieć wiec co tam i komu pisane. Na stronie głównej jest link do E-Junkie? TAK jest, kosztuje capctha sniper z tego linka 77 USD TAK. Można kupić TAK, bo kupiłem SAM OSOBIŚCIE, a to ze ty na swoim blogu masz inne , to kogo to interesuje

Nic do ciebie nie mam ale pitolisz teraz jak po kielichu i to dużym :soczek: . Powtórzę to jeszcze raz na stronie głównej producenta jest odnośnik do https://www.e-junkie.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To, że jest link na ich stronie do oferty za 77$ to mnie właśnie dziwi.

Na moim blogu zmieniłem informację, bo taki dostałem mail (zresztą nie tylko ja, co widać po zmienionych linkach do PP).

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

w PHPld prawie niema recaptcha ( ja znalazłem może 20 szt w ostatnim harvescie) wiec płacić hindusom jest zupełnie bez sensu. Licencja Captcha sniper ( 77 usd z refa

https://www.maxpan.pl/thread-366.html

) zwraca się po parę blastach.

Również bardzo dobrze działa Captcha Sniper z scrapeboxem na wyselekcjonowanych listach .edu, PR i td

edulist.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie tzreba konfigurować, odpalasz CS,wybierasz de-captcher w sliqsumiterze , dajesz dowolny login i hasło i działa. Niby co tam konfigurować jeśli niema żadnej dostępnej edycji, głownie żeby port 80 był wolny, ale sliqsubmitter nic do tego niema, to kwestia ostawień komputera, lub VPSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności