Skocz do zawartości

Captcha Sniper


arve_lek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

włamywacz wiem ze zaraz napiszesz że twój jest najlepszy :D, pokaz, opakuj, sprzedaj, zrób kasę, a gadać każdy może...

Już byli na PIO kodery co pisali swoje XR, MS, Zebroidy, Zennopostery i td. Rożnica taka ze Captcha Sniper nie jest idealnym softem, zastosowania ma niszowe ( nie obsługuje najbardziej popularne typy captcha) ale działa, jest do kupienia, posiada suport. Jeśli twój produkt będzie mieć to same to chętnie kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś screen z ustawień?

Kobe jakich ustawień?

Odczytywanie tej captcha jest na poziomie 50%, przecież wystarczę na faled puścić jeszcze 1 lub 2 razy i wszytko. Na skuteczność ma wpływ ilość zaznaczony captcha i ilość jednoczesnej uruchomionych wątków między innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mam nietypowe pytanie - postuje na vps scrapeboxem w trybie fast poster i mogę się normalnie łączyć i rozłączać z nim i co oczywiste nic się nie zatrzymuje. Daje slow poster z uruchomionym captcha sniperem na zdalnym kompie, włączam go, za jakis czas wchodzę i slow poster leci, ale widzę same błędnie rozwiązane captche - na kompie na którym pracuje mam w schowku wklejane kolejne captche przez co nie mogę normalnie korzystać ze schowka, tez tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nawet nie byłoby możliwości aby złamać captche gdyby scrapebox był gdzie indziej a captcha sniper też gdzie indziej.
to niby czemu?

a myslisz na jakiej zasazie polacza sie soft do captcha sniper co nie dziala po winowsem ? Interesujesz sie softem to przeczytaj przynajmniej jak on dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nawet nie byłoby możliwości aby złamać captche gdyby scrapebox był gdzie indziej a captcha sniper też gdzie indziej.
to niby czemu?

a myslisz na jakiej zasazie polacza sie soft do captcha sniper co nie dziala po winowsem ? Interesujesz sie softem to przeczytaj przynajmniej jak on dziala

przeczytałem pdf który dostałem po zakupie, ale nie ma tam żadnej informacji co by rozpoznawanie się mogło wyłączać gdy rozłącze się z vps-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma rozłączenie zdalnego pulpitu z praca VPS?- nic pulpit rozłączasz a VPS dalej pracuje, przecież to główna jego zaleta :)

Wiec captcha sniper co odpalony na VPS działa cały czas. Soft co współpracuje Captcha Sniper łączy się przez publiczne IP VPSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma rozłączenie zdalnego pulpitu z praca VPS?- nic pulpit rozłączasz a VPS dalej pracuje, przecież to główna jego zaleta :)

Wiec captcha sniper co odpalony na VPS działa cały czas. Soft co współpracuje Captcha Sniper łączy się przez publiczne IP VPSa.

No właśnie też tak mi sie wydawało - chyba będę musiał sie kontaktować z adminami vps i supportem captcha snipera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności