Skocz do zawartości

Captcha Sniper


arve_lek

Rekomendowane odpowiedzi

Szukaj problemów u siebie

1.Rozpakowujesz plik

2.Uruchamiasz plik setup

3.Instalujesz

4. Jeśli masz Windows inny jak Windows XP to prawy przycisk myszki na pliku CaptchaSniper ( C:\Program Files (x86)\Captcha Sniper) i dajesz w ustawieniach odpalać jako administrator i w środowisku WindowsXP SP3 ( również zmieniasz to dla wszystkich kont na komputerze, czy VPSie)

5.Sprawdzasz czy nic nie blokuje port :80

6.Uruchamiasz plik CaptchaSniper.exe , wprowadzasz ID transakcji PayPal

7.Wysyłasz wygenerowany kod do autora softu

8.Otrzymujesz plik licencyjny, wgrywasz jego do katalogu głównego programu

9.Cieszesz się z dobrego, funkcjonalnego oprogramowania.

p.s wszytko to i o wiele więcej jest opisane w PDF co dostajesz po zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kupilem jakis czas temu - nie uzywam obecnie, gdyz mam jeszcze sporo kredytow na de-captcher.com.

Po pierwszym uruchomieniu wszystko bylo, ok. Nastepnego dnia komunikat o blednej licencji.

Usuwalem go, instalowalem na nowo w roznych lokalizacjach - zawsze to samo.

Koles podsylal mi nowe klucze, jednak bez rezultatu.

Ma ktoś pomysł?

mniej znaczy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100% nieprawidłowo wygenerowany pierwotny klucz który odsyłasz, a po nim już blednę wygenerowana licencja.

Wyłącz wszystko co siedzi na porcie :80 i Firewall, zrób wszytko zgodnie z instrukcja. W opcjach regionalnych ma być ustawione : Current Language for non-Unicode programs : (Ja ustawiam USA) - na pewno z cyrylicą sobie nie radzi bez dodatkowych modyfikacji.

Oczywiście cały czas mówimy o wersji Captcha Sniper Platinum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest aplikacja pod Windows, nigdy nie próbowałem na emulatorach tego odpalać ( obstawiam 99% że nie bedzie dzialac, właśnie ze wzgledu na porty, nadpisywanie pliku hosts i inne szczegóły działania tego softu), dla prawidłowego funkcjonowania wystarczę najtańszy VPS z Windowsem za 10-15 USD miesięcznie i publicznym adresem IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Mam kolejny problem i nie wiem dlaczego, może ktoś się już z tym spotkał. Konkretnie jak uruchomię teoretycznie adres otrzymuje stronę z napisem "This is the main page"

I dodając program w OmniAdd wyskakuje bład.

Jakiś sposób by przetestować snajpera? Dodam, że mam jedynie dostępny port 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max rozumiem, że zaczynasz od najłatwiejszych rzeczy, ale nie jestem aż takim lujem

litości przez cały dzień to tobie licencje nie załapuje , to captcha nie rozwiązuje, przeczytaj instrukcje w PDF zrób jak tam pisze. Ja cierpliwość już straciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max rozumiem, że zaczynasz od najłatwiejszych rzeczy, ale nie jestem aż takim lujem

litości przez cały dzień to tobie licencje nie załapuje , to captcha nie rozwiązuje, przeczytaj instrukcje w PDF zrób jak tam pisze. Ja cierpliwość już straciłem.

Jakie licencja mi nie załapuje siedzę przy tym dopiero jakies 30min, ale nie istotne napiszę do supportu będzie prościej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Captcha Sniper ma jedna najbardziej rozbudowanych instrukcji instalacji oraz użytkowania. Ma dodatkowo opisy i kody błędów, sposoby ich naprawienie i td

A jeżeli możesz, co masz jak wykonasz -> Help -> Test i wybierzesz jakąś captche?

8299021002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności