Skocz do zawartości

Dałem się okraść firmie seoprodukty.pl?


tuxior

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Taki mam problemik. Jako, że tutaj na forum ta firma się reklamowała, to może coś więcej wiecie na jej temat.

https://www.forum-pozycjonowanie.pl/post2069.html

Otóż 6 lutego zadałem zapytanie w temacie kilku linków na próbę. Natychmiast dostałem odpowiedź, że oczywiście, są porządną firmą, gwarantują itp itd.

No to 13 lutego zakupiłem trochę punktow na próbę. Dostałem mailowe potwierdzenie, że oczywiście zamówienie mają i realizują. No i kontakt się urwał. 5 moich mail do nich, 3 bezpośrednie, 2 przez ich kontakt i echo. ZERO odpowiedzi.

PRZESTRZEGAM przed zakupami w tej firmie i pytam szanownych kolegów, czy faktycznie wtopiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jako bezpośrednia konkurencja nie jesteśmy w tej kwestii szczególnie obiektywni, ale jako że opinia nie będzie drastycznie zła, to pozwolimy sobie ją wyrazić ;)

Też swojego czasu korzystaliśmy z oferty sklepu seoprodukty.pl. Co prawda czas realizacji był kiepski i kilkukrotnie przekładany, a realizacja zamówienia wymagała 3-krotnego przypomniania w mailach, ale koniec końców produkty zgodne z opisem otrzymaliśmy. Nie ma więc co panikować, tylko jeszcze trochę pomęczyć (mailowo i support na GG).

sygnaturkasprawdznas.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma więc co panikować, tylko jeszcze trochę pomęczyć (mailowo i support na GG).

Jeszcze jakby przekładali, pisali że są jakieś problemy i dlatego tak długo to trwa to jeszcze bym może i miał cierpliwość. Ale totalna olewka maila to jest po prostu żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma więc co panikować, tylko jeszcze trochę pomęczyć (mailowo i support na GG).

Jeszcze jakby przekładali, pisali że są jakieś problemy i dlatego tak długo to trwa to jeszcze bym może i miał cierpliwość. Ale totalna olewka maila to jest po prostu żenada.

Witam

Ja też złożyłem tam zamówienie tydzień temu. Do tej pory 0 kontaktu pomimo moich 4 maili. Brak danych kontaktowych firmy na stronie - tylko formularz email. Dostałeś już może swój zamawiany produkt ? A może ktoś jeszcze tam kupował ?

Generalnie ze swojej strony ODRADZAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem zamówienia 13 lutego - do tej pory brak kontaktu, faktury, ani realizacji zamówienia.

Dane firmy były na stronie jak zamawiałem, ale teraz zniknęły.

Tutaj można podejrzeć:

https://webcache.googleusercontent.com/sear...pl%2Fkontakt%2F

Faktury: faktury@seoprodukty.pl

Sklep: sklep@seoprodukty.pl

Współpraca: wspolpraca@seoprodukty.pl

Telefon: 518-559-584

GG: 40343005

QQ: 2327470095

GSM TRADER

ul. Szkolna 2

19-500 Gołdap

NIP: 847-151-00-41

REGON: 280245010

Trzeba wysłać wiadomość, poczekać 7 dni, a jak nie będzie odpowiedzi to rozpocząć odpowiednie kroki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem zamówienia 13 lutego - do tej pory brak kontaktu, faktury, ani realizacji zamówienia.

Dane firmy były na stronie jak zamawiałem, ale teraz zniknęły.

Tutaj można podejrzeć:

https://webcache.googleusercontent.com/sear...pl%2Fkontakt%2F

Faktury: faktury@seoprodukty.pl

Sklep: sklep@seoprodukty.pl

Współpraca: wspolpraca@seoprodukty.pl

Telefon: 518-559-584

GG: 40343005

QQ: 2327470095

GSM TRADER

ul. Szkolna 2

19-500 Gołdap

NIP: 847-151-00-41

REGON: 280245010

Trzeba wysłać wiadomość, poczekać 7 dni, a jak nie będzie odpowiedzi to rozpocząć odpowiednie kroki. 

Dzięki za odp., będę próbował ich jakoś złapać tylko co jeśli będą nieuchwytni ? Pewnie parę złotych poszło się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz na problemy z realizacją zleceń może być łatwa, po prostu na początku nie założyli że będą mieli dużo zleceń, i się nie wyrabiają.

Do tego żeby prowadzić tego rodzaju usługi potrzeba:

- czasu na zdobycie doświadczeń, z obsługą klienta

- solidnej ekipy, która nie straci szybko zapału

- obeznania ze stronami/katalogami, gdzie dodawane są linki

Jak widzę na rynku jest kilka takich firm, czas zweryfikuje która pozostanie na rynku, i będzie wykonywała usługi solidnie.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz na problemy z realizacją zleceń może być łatwa, po prostu na początku nie założyli że będą mieli dużo zleceń, i się nie wyrabiają.

Masz rację. Mogą nie wyrabiać. Ale nie zwalnia ich to z obowiązku informowania klientów o wydłużonym czasie realizacji. Można by to było jeszcze wtedy jakoś ogarnąć.

A tak, nie dość że nie mam wykonanej usługi nadal, to już nawet zażądałem zwrotu pieniędzy. Oczywiście kompletny brak odpowiedzi na maile. Kolega podał dane firmy z cache. Dobrze że tyle chociaż mamy, to będzie można jakieś kroki przedsięwziąć. Ciekawe, dlaczego dane zniknęły z ich oficjalnej strony www? Połączenie wtopionych pieniędzy, brak odpowiedzi na maile, brak jakiegokolwiek innego kontaktu np. telefonicznego może świadczyć o tym, że po prostu wałek to jest i pierwszy raz dałem się tak wmanipulować.

Najgorsze, że zainteresowałem się nimi z jakiegoś artykułu w jakimś newsletterze ale za nic nie mogę znaleźć w jakim, bo również bym im napisał kogo zareklamowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trzeba na spokojnie, ale konsekwentnie nie ulegać takim przypadkom.

Jeżeli by się okazało, że zamierzają kombinować, to zamiast zwrotu kilkuset zł, zwrócą koszty sądowe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięcie danych firmowych i kontaktowych ze strony chyba dość jasno wkazuje o co tu chodzi... Kto uczciwy i przy zdrowych zmysłach decyduje się na cos takiego? :) Po pierwsze problemu to nie rozwiąże, po drugie nic to nie da, bo i tak mozna ich bez problemu namierzyć, a po trzecie w dobre intencje po czymś takim nikt już raczej nie uwierzy...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak qgito tylko trzeba wpip czasu czekać. Z drugiej strony wezwanie do sądu czasem pomaga :)

Cytat

SEO zaplecze pozycjonerskie - www.ZapleczePozycjonerskie.PL - SKUTECZNE. SEO COPYWRITER teksty na zlecenie. www.SeoCopywriter.pl. Opisy produków w sklepie www wykona seo copywriter - zobacz koniecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Może jako bezpośrednia konkurencja nie jesteśmy w tej kwestii szczególnie obiektywni, ale jako że opinia nie będzie drastycznie zła, to pozwolimy sobie ją wyrazić ;)

Też swojego czasu korzystaliśmy z oferty sklepu seoprodukty.pl. Co prawda czas realizacji był kiepski i kilkukrotnie przekładany, a realizacja zamówienia wymagała 3-krotnego przypomniania w mailach, ale koniec końców produkty zgodne z opisem otrzymaliśmy. Nie ma więc co panikować, tylko jeszcze trochę pomęczyć (mailowo i support na GG).

Ja natomiast poprosiłbym o kontakt Pana zarządzającego sklepem galeriaseo.pl - Telefonu Pan nie odbiera , na gg i na maile nie odpisuje , może przez forum uda się skontaktować. Dla przypomnienia sprawa dotyczy niezrealizowanego w połowie zamówienia nr 000383 z dnia 31 maja 20012. Multikod do katalogów dostałem , po paru ponagleniach, natomiast na preclowanie lub jakiekolwiek wyjaśnienia czekam już 3 miesiąc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności