Skocz do zawartości

Zastraszanie na forum przez ....


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Cieszę się, że szefostwo pozwoliło mi na kontakt z użytkownikami tego forum. Nie ma to jak pośmiać się trochę w pracy. A już tak poza offtopem, to taka reklama jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Ja nie wiem czy oni wykorzystują gimnazjalistów do tego czy co, ale to jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Oni mają ludzi za debili? Kończmy ten wątek, a autora wiadomości, które otrzymał twórca wątku proponuję "odpowiednio" nagrodzić :D

Hosting współdzielony od 3zł + VAT/ miesiąc | VPS na rok w cenie hostingu wirtualnego | Tanie domeny polskie i zagraniczne | Kreator stron www + domena + hosting + poczta www od 14zł + VAT/ miesiąc | Supermarket Usług Internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adminie forum jak do jutra nie usuniesz tego wątku to zobaczysz. :D

Pokaż wszystkim nie tylko adminowi (nie wstydź się) :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz już ktoś przesadził na całej długości - właśnie dostałem sms-a o treści (wygląda na bramke internetową) - przepraszam za słownictwo jest to cytat 1:1

"ku**a czy ty nie wiesz co to tajemnica korenspondencji prywatnej? Gnoju pieprzony zajmij się swoim gównianym omniadd a kolejna wiadomość o Adder na PiO i spotkamy się w sądzie - szmaciarz. Bez pozdrowień"

Widać dobrze się produkt sprzedaje bo nie stać ich nawet na sms-a do UK

A tak poważnie zastanawiam się jaka firma takie sms-y "anonimowe" wysyła - może podpucha z tym jest ale zaczyna być zabawnie

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczeże jestem zaskoczony tą akcją. Jak wiecie lub nie np z sylwinem sobie czasem skakaliśmy do "gardeł" ale ani na PW ani tym bardziej na sma-ach takich txt nikt nie dawał (sylwin niby konkurencja dla OmniADD - sorry sylwin musiałem żeby nie było że się lubimy :D )

A teraz już zupełnie poważnie na rynku jest kilka dodawarek każda ma + i - nie ma idealnej ale wszędzie kazdy stara się tworzyć dobry produkt i czy to jest dodawarka sylwina czy publiker czy okazwloka czy cokolwiek innego (inne też powstawały) nikt się nie zachowuje tak jak Adder. Zarówno ja jak i reszta włascieli dodawarek wiemy już że najelpiej zająć się rozwojem dodawarek, a nie walką między sobą bo tylko się ośmieszamy - adder jest tyle lat na rynku i dalej tego nie pojął :D

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe rodzynki z neta:

https://forumprawne.org/prawo-autorskie/857...my-enterso.html

oraz

https://forumprawne.org/nowe-technologie/15...ca-prawnym.html

Mam lepsze kwiatki ale chwilowo zostałem poproszony o nie wspominanie o tym.

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności