Skocz do zawartości

Zastraszanie na forum przez ....


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja uważam, że powinieneś ujawnić nazwę usera, który Cię tak napastuje. Przy odrobinie dociekliwości może się okazać, że więcej osób miało z nim na pieńku.

A Adder ssie, to chyba żaden problem powiedzieć to oficjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojotek_OX

Trochę nie na temat.

Ale byłeś chyba na dobrym szkoleniu odnośnie PR (nie Page Rank) ;)

W ostatnich miesiącach zrobiłeś zarąbiste postępy.

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... czytając ten wątek, zaczynam się martwić o polskie SEO... Czy już standardem się stanie (jak w przypadku SS i - jak się okazuje - Enterso), że negatywna opinia zaraz kończy się pogróżkami oraz straszeniem sądem?? Tylko martwi mnie przy okazji, że tak poważne firmy nie zwracają uwagi na to, że takie zachowanie również podpada pod paragraf... smutne to, oj bardzo smutne...

Kiedyś Enterso pisało za pośrednictwem kancelarii do użytkowników, którzy bez licencji zainstalowali sobie słabo zabezpieczony skrypt. Później - za pośrednictwem kancelarii - do autorów skryptów, którzy użyli w swojej nazwie produktu adder, ponieważ zastrzegli to konkretne słowo na rynku polskim, jako nazwę swojego produktu. A teraz - bez kancelarii - straszenie z poziomu rynsztokowego? żałosne...

Ale dodatkowo powinno to dać do myślenia: chyba skrypt przynosi coraz mniej kasy, że już ich nie stać na zapłacenie kancelarii za napisanie oficjalnego pisemka do Kojotka...

...a może to ich prawnik stwierdził, że po prostu by się takim pisemkiem ośmieszył? nie... w śmieszność prawników nigdy nie przestanę wierzyć ;) zawsze się znajdzie taki, który wszystko uważa za łamanie prawa. Zatem chyba ich już nie stać na listy z kancelarii... Może te do 'nielegalnych' użytkowników i 'uzurpatorów najlepszej marki' zjadły tyle kasy, że ich po prostu już nie stać na tę legalną drogę i postanowili "zejść do podziemia", zatrudniając w swoich szeregach margines z rynsztoka? tak, ta teoria bardziej mi wygląda na rzeczywistą, sądząc po jakości tych wpisów oraz sposobu przekazywania informacji do oponentów...

ojjj... żałosne...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoreander, jeśli to zwykła reklama Kojotka "na plecach" Enterso, to bardzo szybko to wyjdzie i wydaje mi się, że Kojotek nie miałby w tym wcale interesu (adder jest dla niego cieniutką konkurencją - bardziej upatrywałbym walki rynkowej z publikerem).

Kojotku, czy to, co zacytowałeś, było PW z konta Enterso na PiO, czy mail czy inny kanał komunikacji?

myślę, że przy straszeniu Cię w tak "wyrafinowany" sposób możesz spokojnie zrobić zrzut ekranu z profilem konta, z którego to poszło... Pewnie to większości z nas pozwoli zweryfikować, czy Enterso zmieniło swoją politykę względem konkurencji, stosując metody wykraczające poza ogólnie przyjęte w biznesie, a nawet spoza granic prawa...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groźby sms są karalne :P...

A co do samego problemu, adder zarówno tu jak i na glucie starał się agresywnie zachęcić użytkowników (to agresywnie nazwę spam), spotykając się z co raz większym odrzuceniem, jak i negacją rosną frustracje. A jak człowiek nerwowy, to i staje się agresywny ;) i często nie myśli świadomie.

Kojotek dodatkowo go / ich napędza, co jeszcze bardziej pogłębia problem.

Są dwie drogi wyjścia ;)

a. dać sobie po pysku - tak jak kiedyś

b. odpuścić i nie denerwować się

Gdyby poświęcić czas "promocji" addera, czy też innych dodawarek na ich rozwój ;) to Rosja byłaby przy nas maleństwem ;)

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby poświęcić czas "promocji" addera, czy też innych dodawarek na ich rozwój to Rosja byłaby przy nas maleństwem

ja powiem inaczej: gdyby wreszcie SEOwcy w PL przestali się nawzajem obrzucać gównem i sztucznie robić sobie konkurencję, a zaczęliby w ludzki sposób wspólnie pozyskiwać rynek... to pewnie niebawem byśmy się zrównali z kolegami ze wschodu, którzy w każdym kraju mają swoje wtyczki i wspólnie dbają o dobro narodowe, zamiast się napierdzielać po pyskach (jest tak Max?)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby poświęcić czas "promocji" addera, czy też innych dodawarek na ich rozwój wink.gif to Rosja byłaby przy nas maleństwem wink.gif

jasne :) Pokaz mi przynajmniej jeden POLSKI soft SEO co się sprzedaje na rynku światowym ( ma poziom światowego softu SEO). tylko nie mów ze to wina promocji. Polski producent softów ma o wiele lepsza sytuacje wyjściowa jak Igor s Chersona (Ukraina) czy ekipa z Białorusi. Czy Vasia z Nowgorodu. Wiec nie opowiadaj bajek najpierw trzeba zrobić warty uwagi soft, a promocja się zajmie same środowisko światowego SEO.

Początkujący ma racje, na wchodzie nie zawsze się liczę wyłącznie kasa. Sa softy SEO co nigdy nie będą sprzedawane na rynek światowy, ale wiele by chciało takie coś mieć. Same uczucia wspólności,jest większe to fakt, dla wielu osób pojecie Słowianin to nie puste słowo... alke to chyba kwestia już mentalności. Dalej wiele rzeczy można ciągle dostać ZADARMO NIE DLA TEGO ZE SIĘ PŁASZCZYSZ I PROSISZ typu " dajcie kodzik do katalogu", "dajcie 200 proxy za-darmo", "dajcie rabat na soft za 30 zl". W środowiskach wschodnich nikt nie prosi dajcie, po-prostu bardzo często nieznajomy człowiek po prostu tobie coś daje nie oczekując że dostanie coś w zamian. Ale zęby wyeliminować właśnie cwaniaków z zachody bardzo często po-prostu nie zarejestrujesz się w jakiejś grupie seo biedząc po-prostu nie z obszaru byłego CCCP. I nie widzę w tym nic złego. Jeśli ludzi maja jakieś aspiracje, wspólne cele i chcą to chronić to co w tym złego. Ale na pewno niema takiego obrzucania się błotem jak w Polsce, to fakt. Są grupy co konkurują, ale nie takimi sposobami jak opisano wyżej ( jeśli to prawda) bo to moim zdaniem już rynsztok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie patrzę, a tu co chwila jest gościem Adder8. Można prosić o wypowiedź Firmę Enterso?

z góry dziękuję

czesto nieznajomy czlowiek poprostu to bie cos daje nie oczekujac ze dostanie coswzamian

qrcze, chyba się nie w tej części świata urodziłem... parę osób - również z tego forum - dostało ode mnie sporo za darmo... dlatego może tak trudno mi zrozumieć to skakanie sobie do oczu

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kojotek sam do siebie wysłałeś pogróżki z bramki (przecież nie ma dowodu teraz że to Ty)? Nam zależy wyłącznie na nie wchodzeniu sobie między siebie. Jesteśmy za uczciwą konkurencją. Poświęciłem chwilę czasu na odnalezienie postów które mi się skojarzyły z akcją nt Oszusta Kojotka :

https://seomoher.pl/seo-aktualnosci/kojotek...ck-hat-seo.html

https://fakty-mity-seo.info/kojotek_ox-oszu...wszystkich.html

Wg mnie całym problemem "firm na PIO" jest to że młodzi ludzie tworzą firmy, nie są jeszcze przedsiębiorcami i kombinują.

PS. W sprawie Addera. Program jest rozwijany cały czas. Nie piszemy na forum tutaj informacji o każdej aktualizacji. Jednak ostatnie 2 mc wprowadziliśmy sporo usprawnień (np. serwer dedykowany dla klientów z pulą IP, lepszą filtrację listy katalogów - bo to ona jest najważniejsza po programie, .. ).

Życzę wszystkim spokojnego prowadzenia biznesu

Pozdrawiam

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu udostępnij jedna kopie dla testów komuś i będzie po sprawie :), Tylko na prawde komuś kto ma pojecie ( ja pas).A to na PIO pojawiają się tylko konta jednodniowe co piszą cytuje

adder jest moim zdaniem bardzo dobrym programem i dzięki twórcom za to cudo smile.gif Zwłaszcza wersja numerek 8 czyli najnowszy twór:)
;). Adder , litości i to jest poziom dorosłego człowieka co prowadzi biznes? Po-prostu ludzie się wkurzają ze ktoś obraża nasza inteligencje i tyle. Na PIO sprzedają się i rożne (gorsze i lepsze) towary i usługi, ale autory ich nie stosują dziwnych sposobów promocji.

Powtórzę tobie jeszcze raz nikt ( przynajmniej ja) nie jest tu twoim wrogiem, ludzi wkurza nie sam twój produkt, a sposób w jaki jest promowany ( niskiego poziomu marketing szeptany).

Ja jako starszy kolega na twoim miejscu zrobiłem by tak

1. Założyłem by normalny, oficjalny topik poświęcony twojemu produktowi

2.Dokładnie opisałem by sposób działania, STATYSTYKI

3. Udzieliłem by jakiegoś rabatu dla parę osób z wystarczającym poziomem wiedzy w zamian na dokładny opis z przebiegu testów( jak jak wyżej pas)

4. Unikałem by zachwalających postów osób co maja 1 post na koncie, a jeśli takie by pisała konkurencja zgłaszałem by to moderatoram

5.Skupiłem by się na sugestiach ludzi co siedzą w SEO i zarabiają na tm pieniądz

6. Zaniechałem by marketingu z wykorzenianiem delikatnie mówiąc faktów i zdań co łatwo idą do podważenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie całym problemem "firm na PIO" jest to że młodzi ludzie tworzą firmy, nie są jeszcze przedsiębiorcami i kombinują.

1. Jeśli ktoś stworzył firmę, to jest przedsiębiorcą.

2. Po gruszki, to będziecie chodzić jak się Wam ktoś dobierze do tyłka za takie "metody promocji" :)

3. Naprawdę nie macie w "firmie" kogoś władającego w stopniu komunikatywnym językiem polskim? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności