Skocz do zawartości

Zastraszanie na forum przez ....


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kojotek sam do siebie wysłałeś pogruszki z bramki (przecież nie ma dowodu teraz że to Ty)? Nam zależy wyłącznie na nie wchodzeniu sobie między siebie. Jesteśmy za uczciwą konkurencją. Poświęciłem chwilę czasu na odnalezienie postów które mi się skojarzyły z akcją nt Oszusta Kojotka :

https://seomoher.pl/seo-aktualnosci/kojotek...ck-hat-seo.html

https://fakty-mity-seo.info/kojotek_ox-oszu...wszystkich.html

Wg mnie całym problemem "firm na PIO" jest to że młodzi ludzie tworzą firmy, nie są jeszcze przedsiębiorcami i kombinują.

PS. W sprawie Addera. Program jest rozwijany cały czas. Nie piszemy na forum tutaj informacji o każdej aktualizacji. Jednak ostatnie 2 mc wprowadziliśmy sporo usprawnień (np. serwer dedykowany dla klientów z pulą IP, lepszą filtrację listy katalogów - bo to ona jest najważniejsza po programie, .. ).

Życzę wszystkim spokojnego prowadzenia biznesu

Pozdrawiam

Miałeś wyjaśnić, obronić się, a Ty wyciągasz jakieś stare brudy i reklamujesz przy okazji swój soft :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nie popieram zachowania addera ale tez nie mozna ich obwiniac na podstawie jednej strony, szczegolnie iz ta strona nie dosyc ze jest osoba ktora sama ma podobny produkt, a po drugie probuje zreperowac swoja zszargana reputacje (sciemanianie, podejrzenia o oszustwa, itd - linki podal adder), co jak zauwazyl Mariusz w ostatnich miesiach wychodzi coraz lepiej i wiekszosc juz zapomniala ze mr kojotek jest jak troche taki czlowiek widmo. wiec jak dla mnie temat do zamkniecia bo nie jestesmy w stanie udowodnic czy kojotek sam nie zaczal wojny, a teraz pokazuje jako to jest fair a konkurencja paskudna.

pozycjonowanie - interwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie reklamuję tylko mówię, że pisane na forum sztuczne komentarze są nieprawdziwe. Adder jest rozwijany cały czas a pisanie np. w porównaniu oprogramowania gdzie wg Kojotka Adder zajmuje 2 miejsce z 5 i pisze, że wszystko prócz Addera. Ze specyfikacji jego porównania softu, (które jest tak napisane pod jego produkt) wynika więc, że Adder jest nadal skuteczny zgodnie z prawdą.

Oczywiście vspak, że wyciągam brudy Kojotka, człowieka który nie zasługuje na zaufanie, jeśli tworzy sztuczne zastraszanie pisząc sam do siebie SMSa.

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojotek sam do siebie wysłałeś pogruszki z bramki (...)

https://so.pwn.pl/lista.php?co=pogr%F3%BFka

Nie mogłam się powstrzymać :)

Copywriting - GG: 6473667

Chętnie nawiążę stałą współpracę pisząc wysokiej jakości artykuły na portale tematyczne.

Przy okazji zapraszam na mój autorski blog konsumencki - Smakata.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wisi mi to czy on to wysłał czy nie ... przyłażąc tu i pisząc to co napisał jeszcze bardziej się skompromitował. pokaż mi adderkudwai poltysiąca czy ktokolwiek z SEOfców chce zrobić testy twojego softu ? ja się nie garnę ... syf jaki robisz w necie jest godny pożałowania.

i tyle mam w tej kwestii.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Adder , Kojotek nie jest dla mnie wiarygodny ale firma Enterseo czy jakoś tam niewiele od niego się różni tworząc fikcyjne byty na wielu forach poważnych forach internetowych gdzie zachwalały pod niebiosa Wasz soft ...

Jak już ktoś kiedyś napisał klienci są zadowoleni nawet z gówna , ale pod warunkiem dobrego i szczerego z nimi kontaktu ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgred nie raz widziałem Twoją opinię w internecie o programie SEO Adder. Dziwi mnie tylko w jaki sposób możesz być opiniotwórczy w tej sprawie jeśli nie posiadasz Addera.

Możemy wymieniać się zdaniami bez końca, ja wiem że Adder działa i będzie rozwijany zawsze. Co do Kojotka, czy publikera miałem zamiar wręcz szukać drogi do współpracy. Nie wiem jednak czy po tych wszystkich akcjach chciałbym z takimi ludźmi jak Kojotek współpracować.

Beerbant - 500501605 , biuro@enterso.pl pn-pt do dyspozycji jesteśmy

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant - 500501605 , biuro@enterso.pl pn-pt do dyspozycji jesteśmy

rozumiem, że pod tym numerem telefonu udzielicie mi wyczerpujących informacji o tych wszystkich fejkowych profilach stworzonych m/inn na GoldenLine ??

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgred nie raz widziałem Twoją opinię w internecie o programie SEO Adder. Dziwi mnie tylko w jaki sposób możesz być opiniotwórczy w tej sprawie jeśli nie posiadasz Addera.

a twoje fejkowe profile na GLucie i innych forach np webhelp, wht tez sa zajebiszczo opiniotwórcze - heretyk :) ... ja przynajmniej się nie ukrywam w przeciwieństwie do łentrseło...

eot.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat tu sie czepiasz, sporo osob tak robi, tak samo jak firmy seo tworza strony z opiniami produktow, zaplecza chwalace produkt czy tez kupuja konta z wiekszym stazem na pio, wiec to juz takie na sile. adder byl dobry na poczatku i sporo na nim zarobilem, teraz jest jaki jest kazdy widzi, niemniej to juz troche kopanie lezacego. kazdy soft ma wady, tak samo jak publiker czy inne. nie uzywam addera, gdyz nie spelnial moich wymogow ale mam gdzies jak sie reklamuja.

pozycjonowanie - interwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepiam się bo lubię :);)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepiam się bo lubię ;):P

Zgred- sama nazwa mów że lubi to :)

Po paru akcjach wykonanych przez Kojotka napisałem mu taką wiadomość tylko i wyłącznie na PW. Wysłał sobie SMSa z bramki z zastraszaniem, aby mieć ?dowód ? Otrzymałem również na poziomie odpowiedź "Straszyć możesz swoją mamę jak masz ochotę na mnie to nie działa - jako użytkownik mam prawo wyrażać swoją opinię publicznie na temat produktu - na temat firmy się nie wypowiadam więc masz pecha "

Jeszcze raz przedstawię mój pogląd - chcę współpracować by tworzyć skuteczne narzędzie. Oczernianie przez Kojotka, Zgreda wg mnie nic nie wnosi do Polskiego SEO. Na szczęście są inne osoby na forum. Zachęcam do współpracy i sprawdzenia jak mają się opinię do faktycznego stanu.

Miłego dnia

Młodzi ambitni :

watsonx.jpg

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dyskusja niema dalej sensu autor po-prostu nie rozumie ze post na PIO z konta co ma 1 dzień stażu cytat

adder jest moim zdaniem bardzo dobrym programem i dzięki twórcom za to cudo smile.gif Zwłaszcza wersja numerek 8 czyli najnowszy twór:)
po-prostu oburza ludzi co maja większy iloraz inteligencji jak ameba i tylko eskaluje negatywne emocje.

Ja swoje rady napisałem wyżej, a autor sobie zrobi co zachcę. Chce dalej na PIO stosować takie zagrywki, jego sprawa jego biznes i tyle, generalnie mi zwisa ile klientów dzięki takiemu marketingu traci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności