Skocz do zawartości

Zastraszanie na forum przez ....


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

zablkowac i do kosza z temaTEM.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jednak kolosalna różnica między tworzeniem pozytywnych relacji o produkcie w wyniku, np. inicjowania dyskusji a spamowania z nowych kont poddańczym plackiem przed adderem. Oups, przepraszam, użyłem słowa na "a", nie chcę być ciągany po sądach, jak już przez was prawie byłem ;)

Pierwsze z brzegu przykłady (jest więcej):

https://www.forum-pozycjonowanie.pl/narzedz...terso-t885.html

https://www.forumpozycjonera.pl/t148-jaki-s...ia/page__st__20

https://webcentral.pl/promocja-i-marketing-...mem-t11612.html

https://www.forumpozycjonowanie.pl/pozycjon...trony-vt133.htm

https://forum.pozycjoner.net/showthread.php?tid=32

Tak to jest jak się zamawia marketing szemrany (by Beerbant 2008) i zamawia u dzieciaków na ZPN.

ps. Jeśli wysłałeś wiadomość o takiej treści to prezentujesz poziom dresa spod bloka, nie przedsiębiorcy za którego chcesz uchodzić.

ps2. Adder jest do xxxx! Piotr Walczak (dane i tel. do wglądu). Ślij Pan teraz pozwy, SMSy, pogróżki, itd... :)

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrypty.pro tez tek zaczynał ( pamiętacie wysyp jednodniowych kont co zachwalali MS), ale na szczęście zrozumiał ze ma PIO tak się nie da. I zobacz cie teraz nikt już jego nie traktuje jakoś zbyt negatywnie, również ja. Robi softy zarabia kasę, i bardzo dobrze. Dostosował się do rad i jego topik teraz nie odbiega od innych, jest jednym z innych producentów softów co robią biznes na PIO i nic jemu złego się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwin - zgadza się.

SMSy, posty z kont 1 user nie są pisanie przeze mnie.

Raz była sytuacja, że z programu partnerskiego naszego ktoś nabijał wejścia. Ciężko za wszystkich ludzi brać odpowiedzialność.

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Raz była sytuacja, że z programu partnerskiego naszego ktoś nabijał wejścia. Ciężko za wszystkich ludzi brać odpowiedzialność.

Widzisz tam gdzieś refy? Ten tajemniczy ktoś spamował nazwą Twojego produktu, jak potrafisz porozdzielać affiliacje po treści postów to gratuluję - tym się zajmijcie w firmie, zamiast reanimować trupa.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale nie sądzę aby Wojciech coś takiego napisał.
Po paru akcjach wykonanych przez Kojotka napisałem mu taką wiadomość tylko i wyłącznie na PW.
Koleś nie przeginaj z tekstami na temat Addera.

Wiem że jest Ci nie na rękę, że Adder się sprzedaje i jest 1 w Polsce.

Zaczynasz irytować wiele osób na około i pamiętaj również, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Usuń ostatnie posty na temat Addera do jutra

Sylwin: powyższe pozostawiam bez komentarza...

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Wg mnie całym problemem "firm na PIO" jest to że młodzi ludzie tworzą firmy, nie są jeszcze przedsiębiorcami i kombinują.

Panie Wojtku: najwyraźniej Pan nie doczytał w internecie, że najprawdopodobniej Kojotek nie należy do grona młodych (w stosunku do Pana...) ludzi, a jego "kombinowanie", jak to Pan pięknie ujął, ma zupełnie inne podstawy.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Panie Wojtku,

powiem tak - jestem licencjonowanym użytkownikiem... przepraszam - właścicielem licencji ... Addera do numeru 7. Jak jeszcze "szóstka" chodziła o tyle o ile (na qlwebach, ale zawsze coś), tak "siódemka" to był skrypt nie do podniesienia - pomimo, że na mailach przekonywał mnie Pan, że wszyscy kłamią i skrypt jest super (jeśli Pan sobie życzy - mogę naszą korespondencję upublicznić wraz z moimi późniejszymi mailami i odpowiedziami Pańskiego Personelu...).

Niestety - w przypadku "ósemki" - nie chciał mnie Pan wybrać do testów (pewnie dlatego, że zawsze wyrażam swoją opinię, która nie zawsze będzie odpowiadała autorowi skryptu), natomiast nachalnie nagabywał mnie Pan spamem z admailera, jako użytkownika addera, do zakupu "po promocyjnych cenach" Pańskiego super skryptu adder8. Jest mi niezmiernie przykro, ale jako osoba przez Pana oszukana, przy zakupie "siódemki" postanowiłem nie wydawać tych kilkudziesięciu złotych na wypróbowanie, czy tym razem Państwa skrypt działa, czy nie.

Pomimo całej litanii ludzi wprowadzonych w błąd, którzy stali się "szczęśliwymi" posiadaczami "siódemki", Pan nie raczył pójść krok do przodu i przynajmniej tym osobom dać wersję trial, żeby się przekonali, że wreszcie tym razem udało się poprawić Państwa produkt...

Zatem zachwalanie Addera na tym forum jest co najmniej niesmaczne.

SMSy, posty z kont 1 user nie są pisanie przeze mnie.

Raz była sytuacja, że z programu partnerskiego naszego ktoś nabijał wejścia. Ciężko za wszystkich ludzi brać odpowiedzialność.

Oczywiście nie twierdzę, że to Pan wypisuje te hymny do addera na wszelkich możliwych forach... Przecież ma się od tego ludzi... prawda?

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Podsumowując: nie wierzę, że chciał się Pan dogadać z Kojotkiem, a dowodem dla mnie jest poziom posta, który Państwo wysłali do niego na PW (nie piszę o SMSie).

Dlatego chciałem, żebyście się Państwo wypowiedzieli, bo przecież chyba jasne jest dla Państwa, że admini PiO mogli to bardzo szybko zweryfikować...

Zatem jeśli zależy Państwu na tajemnicy korespondencji, sugeruję w przyszłości najpierw podpisać z oponentami klauzulę poufności.

Dla mnie udowodnili Państwo po raz kolejny, że słusznie postępuję, nie korzystając dawno z Państwa skryptów.

życzę powodzenia w dalszych nieudolnych próbach manipulacji użytkownikami PiO. ;)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj Kojotek - tutaj się burzysz o Addera (fakt, faktem lecą w ch... i takie postępowanie jak tworzenie fikcyjnych kont na całym necie itd należy bezwzględnie tępić) aczkolwiek podobnie postępowałeś ;-)

Także podtrzymuje mój poprzedni post dot. tego tematu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początkujący - dziękuję za długi post. Przy testach A8 wybraliśmy ograniczoną ilość osób (z tego co pamiętam 4 z PIO). Możemy się umówić na darmową aktualizację w zamian za KONSTRUKTYWNĄ krytykę. Zapraszam do kontaktu na biuro@enterso.pl

Kojotek_OX - Tak, została wysłana w dokładnie takiej formie. Już wspomniałem o tym wcześniej. Lecz nie przyznałeś się Kojotek do tego że sam do siebie SMSa wysyłasz z pogróżkami.

fortunately102 - Reklama ma sprzedawać, nasza działa

Chciałbym mimo wszystko abyśmy byli otwarci na PIO, tzn stworzymy odrębny temat w którym będzie można napisać sugestię na zmiany Adder-a 8, w zamian za najlepsze sugestie będziemy przydzielać licencję na Addera, aktualizacje, AdMailer-a oraz CodeCleanera. Jak podoba się Wam taka propozycja?

Miłego nocy

Pozdrawiam

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności