Skocz do zawartości

Zastraszanie na forum przez ....


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie* Enterso,

to ja, zanim podejmę decyzję, czy chcę dla Was bezinteresownie popracować, prosiłbym o konkretne ustosunkowanie się do poniższego:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=927277 (takie podsumowanie po wynikach testów jednego z userów PiO): czy cokolwiek w tych tematach się od tamtego czasu zmieniło? bardzo proszę o odniesienie się do każdego z podpunktów, które wskazywały, nad czym powinniście popracować z nowym adderem.

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=994795 - dlaczego odcięliście się zatem od dotychczasowych użytkowników, którzy zakupili od Was licencje poprzednich wersji? Mam konkretnie na myśli ten fragment wypowiedzi:

Polityka naszej firmy zakłada nieodnoszenie się do krytyki osób nieużywających/nieposiadających programu Adder8.

nie "naszych produktów", a tylko tego najnowszego... bardzo mnie to aktualnie odpycha od Waszej Firmy...

poza tym "na ochotnika" to ja się zgłaszałem w momencie, kiedy wybieraliście testerów... a teraz jestem tak zmęczony Waszą kampanią marketingową, że chyba nawet mi się nie chce... Jak chcecie mnie przekonać, to raczej nie ja powinienem pisać na Wasz BOK, a Wy powinniście się zwrócić do mnie (PW działa).

a przykład kampanii, która męczy (poza mailami) macie tutaj:

https://www.pozycjonowanie.pl/topic/8195-ad...ngu-od-enterso/

bo w przypadku PiO usuwamy takie konta... chociaż też kilka dzisiaj wynalazłem... żenada, Panowie...

podsumowując: chcecie mnie przekonać do testów? proponuję PW (ale od początku roku prowadzę kilka ważnych projektów i nie dysponuję wolnym czasem w takiej ilości, jak wtedy, kiedy proponowałem swoje usługi - publicznie na PiO)

No i jak życzycie "miłego", to może raczej "w nocy", niż "nocy", ale ze względu na moje hetero-upodobania trafniej byłoby "miłej nocy" lub "miłej w nocy". Ale to taki OT.

pozdrawiam

Krzysztof

*drogie dotyczy ceny, nie zaś wartości dla mojej skromnej osoby tudzież dla mojej firmy

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat oprogramowania, szczególnie że miał styczność z innymi aplikacjami ... .

To już nie mogę nawet wyrazić opinii na temat posiadanego np. telefonu komórkowego ?

Jeśli nie robisz tego w interesie - aby oczernić konkurencję to myślę, że wszystko jest ok.

Moim zdaniem wiadomość wysłana na mail'a (priv) w przedstawionej formie - jest zastraszaniem .. co jest raczej karalne.

Wdrożenia sklepów Prestashop: www.selljus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałem spam promujący Addera w komentarzach na yt w moich filmikach

Nie ma się co dziwić że później ma się pełno wrogów wśród pozycjonerów jak się sra gdzie popadnie.

Sprzedam komplet 25 programów do pozycjonowania za 69zł - szczegóły na stronie spambot.pl SEO -
wystawiam fv vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności