Skocz do zawartości

polska vs portugalia


SilverT

Rekomendowane odpowiedzi

chamsko nie chamsko... na to już nie mamy wpływu, niestety

zobaczymy jak będą sobie radzić w meczach, o "trochę" większej randze, bo jakby nie było jestem z nich "zadowolony", że nie dostali 5 do zera ;)

radoslaus, a po co to nawiązywanie do polityki? pis chcesz na stadion zaprosić?

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@SilverT

To krasnoludki rozwaliły ruch kibicowski na reprezentacji? Przecież, nie było żadnych burd na stadionach, od wielu lat wyglądało to znakomicie. Rozumiem, że tłuszcz z przed telewizorów może łykać te tematy zastępcze, od ludzi poruszających się w sieci i mających praktycznie nieograniczony dostęp do wiedzy spodziewałbym się więcej... Obecna ekipa popsuła atmosferę i to są fakty a nie jakieś bajdurzenia. Lesiu pisał o chamstwie, pewnie nie jest w temacie i domyślnie myślał o kibolach których realnie (zorganizowanych grup) od kilku meczy nie ma. Dlaczego nie ma? Poczytaj fora klubowe...

pis chcesz na stadion zaprosić?

wykazałeś się, brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ti ja się wtrącę...

Doping na reprezentacji jest słaby bo nie ma prowadzących. Do zapoczątkowanej nagonki doping był bo byli prowadzący teraz ich nie ma i każdy sobie. A dodatkowo jest cała masa zwiedzających nowe stadiony, biedronkowiczów dostających bilety za free i sławny klub kibica RP. Wczoraj nie było 58k kibiców tylko widzów. Jeżeli to się nie zmieni, a nie zanosi się na to, chyba że po EURO to stypa i wiocha będzie trwała w najlepsze.

Uroczystości rodzinne

Pięknie wykonane Zaproszenia ślubne ręcznie robione w rewelacyjnych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radoslaus, jeśli możesz to nawiąż jeszcze do polityki w temacie niedawnych filtrów na porównywarki. Tam też coś pewnie zależało od Tuska lub jego targetu jak to napisałeś.

Wracając jeszcze do tematu kibiców i prowadzących to nie interesuje mnie kto na mecz przyszedł i nie interesują mnie fora kibicowskie. Napisałem, że ludzie (kibice), którzy byli na meczu "zabłysnęli" chamstwem gwiżdżąc przede wszystkim na Ronaldo, pewnie dlatego, iż jest piłkarzem Realu, a nie ulubionej przez większość Polaków barcelonki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lesiu

Nie łapiesz, więc nie ma sensu ciągnąć tej dyskusji. Przejdź się na jakiś mecz ligowy to załapiesz na czym polega doping i jego prowadzenie w tłumie kilku-kilkunastu tysięcy ludzi. Gwarantuje, że gdyby była grupa wiodąca (czytaj kibole) to nie słyszałbyś tych gwizdów. Dalej już pociągniesz logicznie to i dojdziesz do wniosków dlaczego były gwizdy i kto za to odpowiada pośrednio. Bez obaw, jeśli teraz tego nie łapiesz to zrozumiesz to na euro, niewiele się zmieni, prawdopodobnie wszystkie mecze będziemy grać w atmosferze jak na wyjazdach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPan

Nie wiem na ilu stadionach byłeś... Widziałem narodowy w budowie, praktycznie przy wykończeniu (przed nowym rokiem) miałem okazję być w środku. Dla mnie to jest trzecia dziesiątka w Europie, na świecie to pewnie w setce się nie mieści...

Skandalem jest, że budowano stadion czysto piłkarski (jest przecież Legii), powinna byc bieżnia (więcej imprez, lepsza rentowność). Kolejna sprawa to pojemność. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że my nie mamy stadionu na którym można byłoby rozegrać finał Ligi Mistrzów (chyba minimum to 65tys). Jak można było w 40mln kraju budować taki kurnik... Trzeba było się zdecydować albo budujemy molocha wielofunkcyjnego 60+ albo minimum na fazę playoff euro 40+. 55tys to idiotyzm do potęgi, ten stadion jest jednocześnie zbyt duży do zapełnienia, zbyt mały aby organizowac poważne zawody, nie ma funkcji żeby np. starać się o wiele imprez lekkoatletycznych.

Nie, to nie wina Tuska, bez obaw. Z tego co pamiętam to jakieś plany/założenia przyjęła ekipa Kaczyńskiego, więc to jego wina. Pamiętam również, że na racjonalne uwagi środowiska lekkoatletycznego mówiono, że będziemy modernizować (czytaj budować) stadion czysto lekkoatletyczny (chyba Skry). Tak to był wymysł poprzedniej ekipy. :)

P.S. Jedyne cacko w Polsce to Gdańsk, dla mnie to cudo nie stadion. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci wyjaśnię dlaczego był taki wybudowany stadion a nie inny. Do stadionów trzeba dokładać, w szczególności tych narodowych. Kasa z biletów nie pokryje wszystkich wydatków związanych ze stadionem. Może u Ciebie to tak lekko jest powiedzieć, czemu taki mały, a nie większy ... otóż drogi kolego, mamy deficyt, dziurę, kryzys ( niepotrzebne skreśl) i nikt o zdrowych zmysłach nie będzie się pchał w projekty których nie możemy zrealizować przed euro. Termin był wyznaczony, trzeba zdążyć przed euro2012, przy większym stadionie byłoby to niemożliwe.

Generalnie rzecz ujmując czemu nie został wybudowany na 65tys kibiców ? To prosta sprawa, ponieważ nigdy by się nie zapełnił. U nas piłka nożna jest dyscypliną popularną ale budować bardzo dużo stadion bo o takim mowa(70tys+) to ogromny nakład finansowy dla takiej małej polski ...

Popieram to, że mogli dobudować bieżnię aby odbywały się mitingi lekkoatletyczne, ale szansy na olimpiadę oraz na finał ligi mistrzów raczej nie mamy. Szkoda by ze Stadionu narodowego zrobił się taki sam syf jak poprzednio. Mam nadzieję, że dobrze obliczyli wydolność funduszy stadionowych.

Niestety, albo i stety żyjemy w Polsce nie w Anglii, Niemczech, Dubaju etc.

forum.png

Strony internetowe, sklepy internetowe, pozycjonowanie, aplikacje mobilne, projektowanie graficzne - xfect.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naro może być chociaż PGE Arena w Gdańsku w moim przekonaniu prezentuje się najlepiej. Chociaż na żadne mecze na Euro się nie wybieram to zastanawia mnie jak to wszystko będzie wyglądać od strony organizacyjnej.

BTW w Dubaju mają mniejsze stadiony piłkarskie niż w Polsce przynajmniej do czasu aż skończą budować Dubai Sports City Stadium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności