Skocz do zawartości

polska vs portugalia


SilverT

Rekomendowane odpowiedzi

@designgraf

Napisałem czemu taki mały lub czemu taki duży lub czemu nie wielofunkcyjny. 55tys bez bieżni to typowy ligowy stadion dla większego miasta na zachodzie, ani to stadion narodowy ani rentowny, żaden. Wytłumacz mi proszę gdzie tu dbałość o koszta? Przyjedzie taka Metallica i miejsca będzie braknąć, na 5 meczy kadry w roku 4 to będą spotkania z ogórkami pokroju Mołdawii czy Slowacji - stadion Polonii starczy... Ja nie widzę żadnego planu w tym działaniu. ;)

P.S. Finał Ligi Mistrzów dostaje każdy duży nowy stadion. Przejrzyj ostatnie lata. Dam sobie obie ręce uciąć, że w ciągu 10 lat np. Kijów będzie mieć finał... dalej Londyn jeśli coś zostanie z olimpijskiego...

P.S.2. Do roli narodowego to bardziej nadaje się Śląski, jeśli dadzą radę go skończyć to będzie fajny obiekt i pewnie bardziej rentowny niż ten w stolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie zgadzam się, że gwizdanie na Ronaldo to było niebywałe chamstwo. Niebywałym chamstwem byłoby np. buczenie podczas minuty ciszy, obrzucenie bananami Naniego lub innego Murzyna, udawanie odgłosów małpy gdy Nani lub inny Murzyn był przy piłce albo rzut nożem w głowę Portugalczyka.

Na szczęście "zorganizowane grupy kibicowskie" bojkotują mecze reprezentacji, więc skończyło się na gwizdach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SilverT

Zgodzę się, dlatego trzeba było budować minimalny pojemnościowo stadion (40+) lub z bieżnią (minimalny lub moloch). Poza tym znając życie to zapewne powołana zostanie jakaś spółka do zarządzania tym obiektem, więc niech się martwi o imprezy... Jedna w miesiącu to powinno być minimum - koncerty, mecz, targi (podobno jakiś daszek jest)... Więcej możliwości byłoby przy molochu (hitowe koncerty to zawsze brak biletów, sprzedałoby się i 200 tys, nie mam tu na myśli pseudoartystów pokroju np. dody), okazjonalnie finały pucharów itp. Gdyby była bieżnia to dochodzą mitingi lekkoatletyczne, gdyby był pełny dach (nawet nie koniecznie) to nawet meczyk hokeja na lodzie. Ja jestem laikiem w zarzadzaniu ale studiując to wcale nie odczuwałem nadmiaru atrakcji w stolicy. Podobno tam się coś dzieje, sorry, ale jedyne atrakcje to był mecz na Legii/Polonii i rozpierduchy górników.

Opcja oszczędna - budować jak w Austrii i rozebrać po imprezie. Miałaby nawet sens, jest przecież stadion Legii (był budowany w tym samym momencie), można było zostawić te 15 tys i przekazać np. Polonii. Teren Polonii shandlować za grube miliony i zminimalizować koszta... Ja tego nie pojmuję trochę, pewnie za głupi jestem, zapewne dlatego nie nadaję się do polityki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że przygotowania do euro2012 kosztowały nasz kraj (na kredyt) jakieś 120 miliardów nowych zł? A wiecie, że jak uznać dla łatwego liczenia że jest nas 40 mln to wychodzi po 3 000 zł na łebka? Na dziecko też!

;))

Mecz rodaków był mało ciekawy, oglądałem ostatnie 4 minuty meczu Anglia Holandia i zobaczyłem 2 bramki. :)

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście "zorganizowane grupy kibicowskie" bojkotują mecze reprezentacji, więc skończyło się na gwizdach...

Akurat te zorganizowane grupy kibicowskie by do gwizdów nie dopuściły. Chodząc na mecze ligowe nie raz słyszałem dawane przez megafon teksty typu: "nie gwizdać! jedziemy ze swoim dopingiem, oni nas nie obchodzą!".

Te wszystkie dziwne zachowania to wybryki ludzi którzy na stadion chodzą turystycznie i myślą że tak trzeba, że są fajni. Nie są.

A co do stadionu to jak dla mnie powinien być mniejszy. Byłby tańszy. Swoją rolę na euro by spełnił. Później łatwiej byłoby go utrzymać.

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mecz był na dobrym poziomie, pomimo że zabrakło goli w spotkaniu. Ale to wynika z asekuracji obu drużyn przed łatwą stratą bramki.

Obie drużyny pokazały po kilka grożnych akcji pod bramka przeciwnika,mecz w dobrym tempie,jednak nasi już na euro nie będa mogli grać asekuracujnie, bo tam będzie walka cios za cios, jak to bywa na turniejach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było aż tak źle, choć wynik 0:0 kiepsko wygląda, lepszy już brakowy remis.

Ja jestem dobrej myśli może na EURO wyjdziemy z grupy :)

Domeny na sprzedaż - pod zaplecze SEO, strony PP, strony firmowe, sklepy internetowe.

Zapraszam również na podstronę z darmowymi narzędziami SEO >> https://techformator.pl/darmowe-narzedzia-seo/

Jeżeli jesteś zainteresowany publikacjami wpisów gościnnych, napisz do mnie @.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem na meczu i dopiero dotarłem do domu :D Wparwdzie mecz trochę słaby, ale za to stadion naparwdę robi wrażenie ...

Zgadzam się, stadion jak na polskie realia niesamowity.

Sam mecz mnie nie zawiódł. Liczyłem się, że Polska nie stworzy wielu sytuacji z powodu braku Lewandowskiego, a w związku z tym będzie się bronić. No i tak było.

Jak dla mnie to poziom i tak jest na +. Jest coraz lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mecz był na dobrym poziomie, pomimo że zabrakło goli w spotkaniu. Ale to wynika z asekuracji obu drużyn przed łatwą stratą bramki.

To nie była asekuracja przed stratą gola tylko asekuracja Portugalii aby piłkarze tej drużyny nie załapali kontuzji. Już przed meczem dużo pisano, ze kluby nie chcą puszczać swoich asów na ten mecz. W wielu ligach kończy się sezon, niektóre kluby wciąż grają w LM i LE i nie chcą aby ich gwiazdy nabawiły się kontuzji z jakąś tam Polską. I nie czarujmy się, że zagraliśmy super ten mecz. Bo 3 msc przed Mistrzostwami wciąż jesteśmy w czarnej du**e co pokażą pewnie mecze w grupie gdzie będziemy musieli grać atak pozycyjny a My tego nie potrafimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do odbycia się finału na narodowym

Na mecze finałowe przeznaczone są specjalnie wybrane przez UEFA stadiony. Dotychczas najmniejszym obiektem dopuszczonym do rozgrywek jest Veltins-Arena o pojemności: 61,481.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategorie_stadion%C3%B3w_UEFA

Stadion Narodowy ma pojemność 58 500 miejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli kibicy gwizdają na takiego piłkarza https://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=p0nf7ufiAVU to chyba z zawiści bo mają za małe gwizdki :D i z tego że on się nie urodził gdzieś na mazurach.

W warszawie zawsze ludzie mają dziwne zwyczaje ... Mimo, że Ronaldo średnio lubię, to mam do niego szacunek jako piłkarza i myślę, że gwizdy to zwykłe chamstwo i buractwo warszawiaków bo na meczach legii i poloni można usłyszeć tego wiele. Kibice dali popis!

forum.png

Strony internetowe, sklepy internetowe, pozycjonowanie, aplikacje mobilne, projektowanie graficzne - xfect.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności