Skocz do zawartości

polska vs portugalia


SilverT

Rekomendowane odpowiedzi

Stadion Narodowy ma pojemność 58 500 miejsc

Oficjalnie VW golf jest pięcioosoby, nieoficjalnie wejdzie do niego X osób :D

@up, tak, bo na stadionie byli sami mieszkańcy Warszawy. Co za idiotyzm.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Prędzej to wyglądało na wycieczki z małych miasteczek typu Bielsko-Biała. Miejscowi kibice trzymają warszawski fason i przynajmniej dopingują. Na meczu byli głównie napaleni ciekawscy z całej Polski , a widzowie (celowo "widzowie" , nie kibice) z Wawy stanowili może max 5-10%. Jeśli w trakcie meczu słychać bramkarza krzyczącego do obrońcy "moja" to chyba jest coś nie tak. Doping był gorszy niż na Polonii. Prawda w oczy kole. Gwarantuje że jak przyjedzie San Marino albo inne Wyspy Salomona doping będzie dużo lepszy , i gwizdów też będzie mniej. Kto by jechał z BB na taki mecz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscowi kibice trzymają warszawski fason

A co to takiego??? Czym on się objawia? Pytam bo jestem z małej miejscowości (Wrocław).

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goszczu: skup się na sednie wypowiedzi.Właśnie sprawdziłem info o BB i fakt może z wielkością trochę pojechałem...chociaż tylko 3 x więcej ludzi tam mieszka niż na mojej dzielnicy (jednej z mniejszych w Wawie , jak nie najmniejszej).Dotąd wiedziałem że BB to gdzieś na dole i nie słynie prawie z niczego. Tak jak setki innych miast,miasteczek.

Nikonem: kibicowanie polega na dobrym dopingu.Każdy w PL mówi że Legia ma najlepszy, a np: Śląsk pokazał w niedziele,że do takiego wg.mnie drugiego w kolejności Lecha brakuje im lata świetlne. BBC, Eurosport i co najbardziej istotne wyróżnienie:

- Większość polskich kibiców, niezależnie od ich przynależności, będzie niechętnie mówić, że Legia ma najlepszych kibiców w kraju. Jako osoba, która ogląda mecze na całym świecie, mogę szczerze powiedzieć, że oni są najlepszymi, jakichkolwiek gdziekolwiek widziałem - napisali autorzy prestiżowego kibicowskiego bloga "The ball is round".

Ten blog jest dla kibiców mniej więcej tym czym "The ring" dla fanów boksu.Jeszcze raz powtarzam: Na meczu z Portugalią byli widzowie. Nie kibice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Banalny, kontekst mojego pytania zapewne był złośliwy :)

Jestem kibicem żużla no i tutaj muszę stwierdzić, że w ciągu kilkunastu ostatnich lat nie jest dobrze z wrocławskim kibicowaniem.

Wracając do Euro... a może jednak nasi zaskoczą? Bo dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja mieszkam w dzielnicy ("nie w Warszawce"), która jest większa od całego BB, więc mieszkasz na jakimś zadupiu :)

Ile meczy obejrzeli w Polsce autorzy tego "legendarnego" bloga? Trzy, pięć, więcej?

Nie wiem kto ma teraz najlepszy doping w Polsce, ale to zadzierania nosa przez Warszawiaków rozśmiesza mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc mieszkasz na jakimś zadupiu :D

Prostacki argument , ale cóż...jak wybudują u Ciebie metro , jakiś teatr , rondo , Cytadelę ,domy na allegro po 10 baniek, centrum handlowe >100 000 m2, kilka zabytków klasy "0"... to możemy się spierać kto mieszka na zadupiu.

Nie wiem kto ma teraz najlepszy doping w Polsce

To po co się wypowiadasz ? Nie znam się na kuchnii japońskiej to się nie wypowiadam. Choć mają fajne ceramiczne noże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mecz był na dobrym poziomie, pomimo że zabrakło goli w spotkaniu. Ale to wynika z asekuracji obu drużyn przed łatwą stratą bramki.

To nie była asekuracja przed stratą gola tylko asekuracja Portugalii aby piłkarze tej drużyny nie załapali kontuzji. Już przed meczem dużo pisano, ze kluby nie chcą puszczać swoich asów na ten mecz. W wielu ligach kończy się sezon, niektóre kluby wciąż grają w LM i LE i nie chcą aby ich gwiazdy nabawiły się kontuzji z jakąś tam Polską. I nie czarujmy się, że zagraliśmy super ten mecz. Bo 3 msc przed Mistrzostwami wciąż jesteśmy w czarnej du**e co pokażą pewnie mecze w grupie gdzie będziemy musieli grać atak pozycyjny a My tego nie potrafimy.

@mkmak - każdy może to zinterpretować na swój sposób.Ja uważam inaczej. Nasi grali asekracyjnie bo chcieli sie pokazac z dobrej strony na narodowym a portugalczycy gdy sie otwierają zbytnio w grze, to łatwo tracą bramki. Mecz owszem, super nie był, ale nie był też zły w naszym wykonaniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że nasza reprezentacja gra całkiem fajnie. Problemem jest grupka kilku drewniaków typu Wawrzyniak, Dudka, Wasilewski, ale to norma w przypadku naszych reprezentacji, że zawodnik odpowiedzialny ze defensywę dostaje ataku paniki w momencie, gdy ma piłkę przy nodze. Poza tym jest za********e, fajna techniczna gra, Polański-Obraniak na Rosję/Czechy, Murawski/Mierzjewski na Grecję, trochę szkoda Irka, że się nie pokazał, ale co miał zrobić jak go tak te kebaby kryły. :D Smuda potrzebuje kogoś zamiast Lewandowskiego najlepiej mało znanego, bo jak tylko Robert się pojawi na boisku podczasu Euro to go pokryje 5ciu i będzie klops.

Ta reprezentacja jest trochę jak za Górskiego, ma kilku wybitnych zawodników, liderów formacji, Błaszczykowski, Szczęsny, Mierzejewski, Piszczek, Lewandowski. Górski kiedyś mawiał, że problemem naszej reprezentacji jest przeciętniactwo, poszczególni zawodnicy są bardzo przeciętni, nie są liderami w swoich zespołach. 30 lat temu każdy zespół z ligi oddawał swojego najlepszego zawodnika do kadry i tak powstawała reprezentacja. Dzisiaj mamy w kadrze kilku zawodników, którzy w swoich klubach są najlepsi.

Nie chcę zapeszać, ale zanosi się na sukces podczas Euro, bo to nie jest taka repra jak za Engela/Janasa/Benhakkera. Dzisiaj to są już ludzie sukcesu(poza kilkoma wyjątkami), pozbawieni kompleksów, a to podstawa do sukcesu w każdej branży!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności