Skocz do zawartości

update PR ?


robson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Red to nie mój skrypt - linka zamieściłem z wdzięczności. Ale chyba coś ci marnie idzie z tym pozycjonowaniem bo o ile pamiętam pokazywał stówę jak strona była poza pierwszą stówą ;)

Program partnerski na Twoje katalogi i precle! Nawet 20% prowizji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem mejla od Google, że updejtu nie będzie bo Chuck Norris rozwalił im serwery.

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka DC wskazuje stary PR. To nie żaden ban. Tylko kolejny bajzel googlarki, który trwa już od jakiegoś czasu.:D

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie coś się zaczeło dziać. Szczególnie trzy DC zwracają uwagę: 72.14.207.99, 72.14.207.104, 72.14.207.106. Zmiana w ilości linków, zaindeksowanych stron i PR. Na pewno nie są to wartości z przeszłości - sprawdzone na kilku domenach - więc nie jest to typowe mieszanie w wynikach. Może to jakieś testy a może rzeczywiście ruszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie coś się zaczeło dziać.

Na 216.239.53.99 oraz 216.239.53.104 są NOWE, nie historyczne PR dla wielu sprawdzanych przeze mnie stron.

Czyli chyba się zaczęło! - ale na jak długo? :good:

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności