Skocz do zawartości

update PR ?


robson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jeśli prawdą jest to co mówi erbit to w sumie dobrze bo ten update nie był najlepszy, moje strony który były najprawde dobrze podlinkowane miały taki sam pr jak strony które są podlinkowane bardzo słabo z kilku róznych ip. Więc niech google sobie wszystko pouklada i dopiero niech robi naprawde dobry update ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się zdziwiłem że własnie nie ma jakiegoś ruchu na forum, że nikt się nie chwali ze miał 8xpr5 a potem 12x itd. taki spokojny wirtualny były nie-były update. nowa wirutalna jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update Pr Cofnięto
Na jakiej podstawie tak wnioskujesz ?? !!
Dzwonili do niego z Google ??
Praczka Stasia mu powiedziała
Kupię chętnie ogladalność tego wątku oferty na pw
Mnie opadł z 5 na 3
Kiedy będzie następny wzrost PRanka
Mnie w kliku miejscach urosło
coś się zaczyna dziać
wczoraj przez chwilę był i znikł
Czy można się jeszcze załapać na Pr czy lista jest definitywnie zamknięta??

PageRank na prezydenta ;)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ide na basen, jak wróce pewnie będzie po wszystkiemu..

Nie byłbym tego taki pewien...

Na jednej z domen nowy PR na różnych DC obserwuję od co najmniej tygodnia. Jeżeli to jest update, to trwa on co najmniej tydzień. Dzisiaj dla tej domeny na różnych DC dalej zróżnicowane wyniki, przy czym nowy PR nie jest zawsze na tych samych DC i wbrew oczekiwaniom liczba DC z nowym PR wcale nie przyrasta - raz jest ich więcej a raz mniej. Ciekawe jak długo jeszcze...

Tomek

Pobierz sobie tapety na komórkę.

Zobacz system Płatności SMS - kompleksowa obsługa SMS Premium Rate.

Car audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u tych panów: www.seochat.com/seo-tools/future-pagerank/

a swoja drogą mi przychodza maile z serwisów seo ze jest pagerank update - i ze chwilowo niektore DC pokazuja i nizszy PR i zeby nie panikowac ze starcili PR6 i zeby pamietac ze wazne jest zeby utrzymywac u nich link jaknajdluzej, nawet jesli to teraz tylko pr5, bo liczy sie wiek linku itp :D chyba taka sama polityke wprowadzę :E albo zamiast pr5 bede sprzedawał pr8 na allegro (2x pr4 ;) ) - jakie czasy takie podejscie :E

za wielka woda tez do czegos juz doszli :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności