Skocz do zawartości

update PR ?


robson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mam nadzieję, że google przy tym update uwzględni negatywnie linki rotacyjne :) hehe...

Jesli wierzyc tym wynikom które sa teraz to u mnie dla przykładu nowa strona która miała TYLKO linki rotacyjne dostała PR 4. Więc cos nie bardzo uwzględnia jednak...

[

dreamhost.com] - różne losowe IP, darmowa domena globalna wszystko za 22,4$ ROK. Maksymalna możliwa zniżka na kod: FORUM_PIO

Informacje przedpremierowe o grze komputerowej

GTA V na PC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z drugiej strony miałem www.gry.org.pl domena działała, ponad miesiąc, jak na ten okres to trochę linków było, na PR4 powinna się załapać, a miała... PR... 0 :|

Ale walę to już, PR znudziło mi się, ludziom czekającym 24h na dobę, aż coś się ruszy współpczuje :)

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam podobna sytuacje co red i ccx jedna domena wogóle nie pozycjonowana, kilkanaście linków z tej samej domeny i pr 4, i druga stronę 10k linków z róznych ip glownie pr3pr4pr5 i tez dostałem pr4, wiec coś mi sie ten update nie podoba, tym bradziej ze jezszcze tutaj nie napisali https://www.seocompany.ca/pagerank/page-rank-update-list.html

p.s.

"(...)poczekam na prawdziwy" update następne +/- 100 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, jednak nie tylko na paru dc mam nowy page rank 2, ale juz chyba sie nie dlugo zbliza ;>

pagerank2tg.jpg

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale walę to już, PR znudziło mi się, ludziom czekającym 24h na dobę, aż coś się ruszy współpczuje :)

Wcale bym się nie zdiwił gdybyś to właśnie Ty tak czekał na aktualizacje jak na zbawienie :blink:

Ostatnio zaglądałem na to forum jakiś czas temu - i co? I nic, wielkie nic.

Siedzicie, odpowiedacie na posty, budujecie grupę która powoli staje się grupą ludzi która myśli, że o google wie wszystko. Tak niestety nie jest. Nie wiecie dlaczego niektóre strony na pewien okres czasu wylatują daleko daleko (czytaj sandbox?), nie wiecie dlaczego aktualizacja PR i BL trwa już kilka dni i nie ma ustabilizowanych wyników (czytaj czkawka?), nie wiecie co będzie dalej -> nic nie wiecie o google.

Większość mądrości opiera się na zagranicznych SEO-Chat'ach (rotfl). Jakiś kolo z bdb z ang coś przytarga i potem tworzą się urojone dyskusje :)

Radzę sięgnąć do podstaw budowy czegoś takiego jak wyszukiwarka, potem do algorytmów, a następnie do sieci, wtedy ta mądra dyskusja nabierze światła i nie będzie już zgrzytania zębów w nocy po niedokończonym UPDATE linków i PR na wszystkich serwerach GOOGLE o którym wciąż nic nie wiecie i pewnie się nie dowiecie.

Nie mówię, że jestem mastah of google, chodzi mi o to aby ktoś pomyślał zanim napisze jakąś mądrość o G i zacznie świecić w wirtualnej rzeczywistości robiąć mniej doświadczonym nadzieje.

Jak pierwszy raz zaglądnąłem na to forum to pomyślałem, że wreszcie będzie miejsce gdzie można będzie zaglądnąć i dowiedzieć się czegoś ciekawego -> niestety tak się jednak nie stało :)

W sumie to tyle chciałem powiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, jednak nie tylko na paru dc mam nowy page rank 2, ale juz chyba sie nie dlugo zbliza ;>

Hes comin, hes comin, hes here have no fear

stay by his side and hell take you for a ride

Hes comin, hes comin, hes here have no fear

Update is back, PageRank is here

:)

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie wiecie o google.

W sumie to tyle chciałem powiedzieć :)

E tam, przesadzasz. My wiemy, że nic nie wiemy, z tym, że jedni wiedzą mniejsze nic, a inni większe nic - to oni są nazywani "guru". Ale tu jest pewna sprzeczność - skoro nic nie wiemy, to nie wiemy również tego, że nic nie wiemy. A skoro nie wiemy tego, czego właściwie nie wiemy, to skąd mamy wiedzieć czego się dowiedzieć. Otóż.....co to ja chciałem powiedzieć...

Idę z psem na spacer. Jak wrócę, ma być po updejcie. :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności