Skocz do zawartości

update PR ?


robson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A jednak, popadliście w paranoje, KB z nerwów coś ryzuje, FF coś śpiewa(skreczuje??), red mówi ze mato gdzieś...

PS.

Nowy klip Madonny wymiata.

Ja już rzygam tym Waszym Pagerankiem bo jego znacznie jest 10% w skali Seo jako takiego (bez urazy)

I dlatego robie sobie jaja wstawiając głupawe fotki ;)

Jaki klip Madonny "Sorry" ???

madonnacopy2dn.jpg

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy Google go zindeksuje? Dodajmy do robots.txt, żeby pająk nie omijał cgi-bin, bo w nim te żygi są...

PODSUMOWNIE WĄTKU:

=> Pozycjonowanie i Optymalizacja > Pozycjonowanie i Optymalizacja > Google > update PR ?

- t a k

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast chciałem wyrazić podziw dla Kill Billa który przy okazji topic'u o updatcie pokazał nam inną strone swojej skormnej osoby, mianowice dostrzegamy w nim od dawna skrywna dusze artysty ;)

Widać zresztą, iż całej naszej społeczności włączył sie "Artysta-Grafik" moze zrobimy jakąs wystawe waszych prac ;)

Wyjątkowe szkolenia o marketingu internetowym!

Współorganizowane przez

SprawnyMarketing.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności