Skocz do zawartości

update PR ?


robson

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie na różnych DC page rank na chwile poszedł w górę, potem go wcięło :D. Ale nie stresuję się - na większości DC moje strony w rankingu poszły w górę, z wyjątkiem jednej, jedynej sierotki... Już chyba tylko jedno DC które daje wyniki dla google.pl mnie nie lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja już poobgryzałem wszystkie paznokcie. PR mi rośnie i maleje. Dbając o swoje zdrowie zainwestowałem 19 zł i mam PageRank 10 :D

Pozdrawiam

Obecność na forum sponsorują literka K oraz liczba 10. Poznaj też piekielnie bezpieczny katalog stron internetowych. Katalog jest darmowy i starannie moderowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PR juz na toolbarach :D bynajmniej ja w IE mam juz na toolbar + jakies 3 kropki przy myszcze :D lataja z kolorowymi paskami google :D to se google wymyslilo :) czerwona , niebieska i zółta

Pozdrawiam

ps. zauwazylem ze PR nie siegnal jak zawsze: kiedys lapal mi nawet tygodniowe domeny - fakt na niski PR bo 3 ale łapał.

Teraz widze ze złapał domeny min 1 msc, a tylko kilka swiezych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności