Skocz do zawartości

update PR ?


robson

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie mam jeszcze linków na zewnątrz może to dlatego? I czy wiesz może jaka jest bezpieczna ilość linków na zewnątrz, tzn taka która znacząco nie zaszkodzi PR-owi? Moja strona to: https://execute.ovh.org/. Pozdrawiam

Ty nie masz żadnych linków wewnątrz - dalej do serwisu, do podstron

a na zewnatrz masz do 2 serwisów - validatorów

według mnie najlepiej nie linkować nazbyt dużo, tyle ile normalnie trzeba (przeciętna strona nie ma raczej więcej niż kilka linków na zewnątrz), i unikać linkowania do jakichś spamowisk, a linkować do porządnych materiałów :nonono: najlepiej porządnych w rozumieniu Google, choć udzkim też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To ja powiem ze u mnie porazka :nonono: w sumie ze starszych serwiskow nic nie poszlo do gory :) nowe wskoczyly na PR3 ale akurat to mnie tak nie cieszy. Liczylem na jakies wieksze zmiany :) chyba sie za malo przykladalem.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że update jeszcze się nie zakończył. Nowe strony wjechały mi od 0 do 3, ale ze starymi cieniutko. Tylko jedna wskoczyła z 4 na 5, ito jeszcze nie na wszystkich DC

Tkanina juta zastępuje nieekologiczne tworzywa sztuczne w ogrodnictwie i dekoracji wnętrz, | natomiast na zewnątrz tuja szmaragd jest piękną ozdobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master :) a wg Ciebi to pozycjonerzy zajmują się tym dla Page Ranku ?

Pozycjonerzy nie skupiają się na 2-3 hasełkach i takie BIG czy inne wachniecia pozycji na 200 haseł ma się niczym do wejść z 20 tyś innych haseł.

Co innego jak ktoś skupił się na 1 kluczowych hasełku i strona mu wyleciała - no to blada.

Dlatego warto skupiać się na kluczowych kilku, kilkudziesięciu i pochodnych SET lub tysięcy.

Wtedy big nie działa na taką stronę a jedynie CZIKITA :) zadziała czyli (banan).

W google nie dostajemy bana tylko CZIKITE :):tease:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etam FILTRA :tease: odrazu dostac

Nie obawiałbym sie raczej filtra a jedynie małej skutecznosci linków przy tym samym anchorze.

Ja tam czytam o tych filtrach, tlumikach od 2 lat i jeszcze mnie zadna magia taka nie spotkała.

A może to nie jest tłumik :) linków a jedynie większa waga dla UNIQUE LINQUE :) .

Np,

LINKI

1. CZIKITA Google

2. Google Czikita

3. Tłumik Google

4. Google Tłumik

5. BIG CZIKITA Page ranka google brak

6. FILTER I BEZ FILTERA :) Google

A jak zrobisz

1. CZIKITA GOOGLE

to nie tyle co obawiałbym się filtrów co małej skutecznosci z uwagi na mała unikalność linków wskazujących.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak tam chłopaki ?

wszyscy już się popodniecali ??

stan krytyczny licytacją PR osiągnięty ?

:tease::):):D

P - ieprzyć

R - anking

:)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności