Skocz do zawartości

update PR ?


robson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jaki tam MIX :)

to nowy algorytm :)

poprostu pewne domeny zostałe objete algorytmem BANANA SITE a drugie WIELKI TATA PATRZY

BO WIELKI BRAT BYŁ ZAJĘTY :)

banan3.jpg

MASTER a co ty chcesz od serwerow na widnowsach :D

Ja mam i sa lepsze niz na linuxach :) zaraz bedzie zlot obroncow linuxa :) i liska i skopią mi dupsko :tease:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi wlasnie przyszlo do glowy pytanie - dlaczego inne szukarki nie wykorzystuja tej sytuacji bajzlu w G do jakiejs kampani reklamowej anty G ?

czym sie w zasadzie rozni obecny od dluzszego czasu bajzel w G od onetu i wp ?

jesli chodzi o interesujace mnie frazy to poprostu jakas totalna zenada jest teraz w wynikach

www.akwaswiat.net - nowe/stare forum akwarystyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym sie w zasadzie rozni obecny od dluzszego czasu bajzel w G od onetu i wp ?

jesli chodzi o interesujace mnie frazy to poprostu jakas totalna zenada jest teraz w wynikach

Rozni sie tym, ze nawet najwiekszy bajzel w G daje lepsze wyniki (ogladalnosc) niz najlepszy lad w WP + Onet...

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego ze pozycjonerzy zminią wyszukiwarke jak normalni uzytkownicy internetu bede korzystać z google i im nie zalezy czy wyswietli sie strona A czy strona B jeśli treść bedzie odpowiadać userowi.

p.s. swoją drogą to ładnie sie popularny topik zrobił, ponad 14 k wyświetleń ponad 20 stron :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli treść odpowiada użytkownikowi to znaczy, że dana wyszukiwarka dobrze się sprawuje - bo przecież dobra wyszukiwarka to nie taka, w której *nasze strony są wysoko tylko taka, w której użytkownicy znajdują interesujące ich informację.

Czasem mam wrażenie, że niektórzy tutaj oceniają wyszukiwarki na podstawie tego jak wysoko jest ich strona - czyli jeśli jest wysoko to wyszukiwarka jest ok a jeśli nisko... no to znaczy, że jest bajzel w google :)

* nasze czyli ludzi, którzy starają się aby strona była jak najawyżej w indeksie wyszukiwarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeszliśmy z tematu już dawno, ale...

moja definicja dobrej wyszukiwarki to taka, która najlepiej radzi sobie ze spamerami :)

czyli na górze są strony wartościowe, a niekoniecznie wybitnie pozycjonowane, a nie jakieś spam-fermy i strony z niskich lotów treścią, a z reklamami głównie czy po prostu linkami gdzie indziej, co staje się nagminne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeszliśmy z tematu już dawno, ale...

moja definicja dobrej wyszukiwarki to taka, która najlepiej radzi sobie ze spamerami :)

(...)

strony pozycjonowane to przeciez nie strony z spamem, chyba troche mylimy pojecia ale z reszta sie zgadzam szukarka powinnam radzic sobie jak najlepiej z spamem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strony pozycjonowane to przeciez nie strony z spamem, chyba troche mylimy pojecia

jedno nie wyklucza drugiego - nic nie niosaca strona, czy nawet czysto spamerska nie moze byc pozycjonowana?

a to, ze na gorze wynikow znajduja sie jakies subdomeny ze spam-ferm to czy sa pozycjonowane czy nie... roznie mozna patrzec, ale spamem sa i same nie powstaly (przynajmniej ktos stworzyl system do ich powstawania...), a to, ze sa wysoko, to dlatego, ze komus zalezalo an tym, czyli - ...pozycjonowal.

ale z reszta sie zgadzam szukarka powinnam radzic sobie jak najlepiej z spamem :)

ciesze sie, bo logicznie rzecz biorac trudno sie nie zgodzic, a ja mysle, ze wlasnie Google stara sie klasc na to mocny nacisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności