Skocz do zawartości

update PR ?


robson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nie znalazlem jeszcze narzedzia ktory sprawdzilby domene z polskim znakiem ... pokazuje pr0 (co jest niemozliwe) lub error ...

Bo tak naprawdę to nie ma takich domen! :)

Prawdziwe nazwy domen mogą zawierać znaki ASCII tylko z zakresu poniżej 127, a tak naprawdę to tylko cyfry, myślnik oraz znaki alfabetu łacińskiego o kodach poniżej 127 - polskie znaczki są powyżej, więc nie mogą występować w nazwach domen.

Te niby nazwy domenowe z narodowymi znakami, to tylko specyficzne rozszerzenia do przeglądarek i temu podobnych programów klienckich.

Narzędzie do sprawdzania PR musiałoby najpierw zdekodować i przetłumaczyć nazwę z polskimi znaczkami na prawdziwą nazwę z DNS, ponadto nie wiem czy Google obsługują te rozszerzenia.

Istnieje wprawdzie projekt "przerobienia" protokołu do obsługi znaczków w UTF, ale to jeszcze przyszłość, choć Bindy już to potrafią.

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech to update PR sie wreście skonczy.

Raz mam nowy PR za minutę już nie.

KOłomyja.

A najgorsze to to, że na niektóre frazy strona lata mi raz 4 to znowu poza 20, a nawet 30.

Przeważnie rano i w nocy.

Czy to normalka.

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bo te domeny sa zapisane w punycode :-) i google widzi punycode :)

np.

jestem-fajny-chłopak.pl

to

xn--jestem-fajny-chopak-kgd.pl

konwerter:

https://idnaconv.phlymail.de/

to to ja dawno wiem panowie ... ale po wpisaniu adresu w punycode pr wyskakuje 0 bądź error - a jest to niemożliwością żeby pr było 0, co najmniej 3, a wg moich przypuszczeń 4 :]

sprawdzał ktoś gdzies swoje domeny z polskim znakiem? prosze o pomoc w tej sprawie

Gotowe SMSy

i

konkursy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzał ktoś gdzies swoje domeny z polskim znakiem? prosze o pomoc w tej sprawie

Watpie osobiscie, ze ktos w Polsce (oprocz Ciebie) pozycjonuje taka dziwna domene...

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa bo MSN pokazuje 2659 linków dla www.xn--doadowanie-b0b.pl, a Google pomimo update dalej 0 linków, 0 podstron i zerowy PR.

ja mam w msn i yahoo cos kolo 4000 - 5000 linkow i mam tak samo wiec sie nie martw i cierpliwie czekaj !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności