Skocz do zawartości

update PR ?


robson

Rekomendowane odpowiedzi

Czy update PR jest robiony na biezaco na potrzeby google?

Codziennie kolo 23 w nocy polskiego czasu jest robiony update wynikow, nie widze przeszkod zeby nie mogl byc obliczany na nowo PR.

chłopie skądy ty bierzesz takie sensacje? Zastanów się co wypisujesz tonem specjalisty bo ktoś może to wziąść to za prawdę objawioną. To, że zazwyczaj około 23 jesteś przełączony na inne D.C nie zonacza, że nastepuje update wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ile to jeszcze można tłumaczyć . Kolejny topic bez sensu :D , nic nie wnoszący , powtarza sie to samo w innych topicach i tak będzie wkółko ;) , przyjedzie upadte to tydzień po nim znow sie pojawi topic typu kiedy będzie nastepny update pr :P , i znowu zaczni sie tłumaczenie :):D

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie skądy ty bierzesz takie sensacje? Zastanów się co wypisujesz tonem specjalisty bo ktoś może to wziąść to za prawdę objawioną. To, że zazwyczaj około 23 jesteś przełączony na inne D.C nie zonacza, że nastepuje update wyników.

1. Za kazdym razem gdy wchodzisz na google jest losowane DC.

2. Dla uzytkownika kozystajacego z google wlasnie okolo 23 godziny nastepuje "update wynikow" ktory jest "widoczny".

3. Nie wiem czy mości specjalista wie ale cala wiedza na tym forum opiera sie na doswiadczeniach i przypuszczeniach jego czlownkow, kazdy moze sie tylko domyslac jak dzialaja algorytmy google i przedstawiac swoja opinie na tym forum tak jak ja to zrobilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was! No o takiej sensacji to nie słyszałem i nie czytałem przyznam, ale co najlepsze... nie doświadczyłem ;-)

Szanowny Panie Brad, jest 23:27 od około godziny siedzę i obserwuje czy może akurat coś nie ruszyło, badam na seo elite, na wszelkich dostępnych mi narzędziach i ostatecznie wchodze na google i spradzam wyniki... i co? I NIC ;-]

Brad, Twój imiennik - bądź nie - Brad Callen napisał w swoim "SEO - made easy" jedno ważne zdanie odnośnie Page Rank. Mianowicie chodzi o to, że z dostępnych autorowi źródeł dotarł on do informacji o której każdy z nas może sie dowiedzieć - Page Rank jest aktualizowany co 100 dni. Ja osobiście się tej teorii trzymam ;-)

Ps. 23:34 - i cały czas nic ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czasem zaglądam i zastanawiam się po co wam ten PR ????

Oprócz dostania wiekszej ilości punków np w DP czy innym ustrojstwie kompletnie nie ma on zaczenia.

Nie mniej cieszę się z rozległości wątku contenet na forum przyrasta ;)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje słowa skomentuję Twoimi słowami. ;)

Coś mi się wydaję, że masz kłopoty z czytaniem, albo pomyliłeś posty.

No bo w tym akurat do którego się odnosisz nie ma ani jednego słowa

o Future Pagerank, o którym tyle się rozpisujesz.

Więc skomentuję to własnymi słowami.

Ręce opadają. (...)

możesz się po prostu wygłupić...

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieniejszym proponuję aby Ci:

a) co nie lubią Page Ranka odp.. od tych co go lubią;

:) co nie wiedzą co to tak naprawdę jest i po co ten Page Rank przenieśli się do początkujących i nieco poczytali;

c) co ciągle widzą jakieś updajty poszli śladem tych z punktu :);

d) co widzą jakieś archiwalne dane na jakimś zagubionym DC niech się powstrzymają przed ogłaszaniem tego całemu światu.

Sprawdźcie najpierw ze 100 domen na 50 DC zanim zaczniecie ogłaszać rewolucję na guglach!

Ten wątek staje się coraz bardziej podobny do tego 80-stronicowego, czego dowodem jest również moja wypowiedź ;)

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erbit, czy to ironia z Twojej strony?...

Tak, oczywiście. Na ręsztę Twych pytań kierowanych do mnie odpowiedział Jeż (któremu nie zazdroszczę dysputy).

No i się zaczęło... :)

No i wykrakałem ;)

Wyjaśniłem? :)

Raczej wywołaleś... teraz to się dopiero zacznie zadawanie pytań.. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie neguje częstości kalkulacji PR oraz częstości jego 'pokazywania' (aktualizacji) dla userów ale:

...Uważam wciąż, że istniejący dla niej dzisiaj "future page rank" pokazuje rzeczywistą dzisiejszą wartość page rank
przynajmniej w tym miejscy sie mylisz....

Skoro twierdzisz, że 'future pr' to ten aktualny (tylko niewidoczny) to jakim cudem różne 'FUTURY' :) pokazują różny 'FUTURE PR' dla tej samej (w szczególności nowej) strony ?

Mnie np jednen 'FUTURANT' pokazuje PR5 dla nowej strony :) a inny FUTURYSTA pokazuje PR0 i który jest tym rzeczywistym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie np jednen 'FUTURANT' pokazuje PR5 dla nowej strony ;) a inny FUTURYSTA pokazuje PR0 i który jest tym rzeczywistym ?

Sprawa jest w sumie prosta :)

Futurant bierze RK, następnie sprawdza liczbę linków wychodzących z badanej strony i wylicza.

Niestety na różnych DC RK może być różne oraz w zależności od futuranta liczba linków zewnętrznych ma inną wagę przy obniżaniu wyliczanego PR. Najlepszy futurant weźmie pod uwagę jeszcze kilka linków podanych przez G. i je odpowiednio wyceni.

Kiepski futurant bierze tylko RK i je wyświetla i nie ma wpływu na to, co podaje dane DC.

I co, moja racja jest lepsiejsza? :)

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności