Skocz do zawartości

update PR ?


robson

Rekomendowane odpowiedzi

Erbit, czy to ironia z Twojej strony?...

Tak, oczywiście. Na ręsztę Twych pytań kierowanych do mnie odpowiedział Jeż (któremu nie zazdroszczę dysputy).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

...Uważam wciąż, że istniejący dla niej dzisiaj "future page rank" pokazuje rzeczywistą dzisiejszą wartość page rank
przynajmniej w tym miejscy sie mylisz....

Skoro twierdzisz, że 'future pr' to ten aktualny (tylko niewidoczny) to jakim cudem różne 'FUTURY' ;) pokazują różny 'FUTURE PR' dla tej samej (w szczególności nowej) strony ?

Mnie np jednen 'FUTURANT' pokazuje PR5 dla nowej strony :) a inny FUTURYSTA pokazuje PR0 i który jest tym rzeczywistym ?

Tak samo niektóre "toolbary" pokazują page rank "-1", gdy strona ma faktycznie np. 4. Odrzućmy skrajności i ewidentne defekty. Ja uważam, że po update nasze strony będa miały taką wartośc PR jak pokazuje to "future page rank". O ile zauważyłem, to aby podnieść wartość page rank o 1, trzeba się naprawde napracować. Pisze o tym w kontekcie przewidywań przez "futuryste" - może (zapewne) nie uwzględnia jakichś linków i może innych czynników w pełni, ale uważam że jest raczej miarodajny. Gdyby pagew rank pokazywany był do kilku miejsc po przecinku, np. 3,257, to pewnie futurysta pomyliłby się i wyszłoby po update np. 3,024. Ale pokazywana jest wartość w "całych" i to całe podniecenie przed tym update jest, wg mnie. nieportrzebne. Jak wcześniej jakiś poczciwy Góral zasugerował, proponuje wszystkim sprawdzać teraz codzień future page rank i jak będzie update, to porównać z wynikiem futurysty zaonotowanym w przeddzień update. Mocno wierzę, że wszyscy otrzymają takie same wartości dla jednego i drugiego. Ale może się mylę, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Na ręsztę Twych pytań kierowanych do mnie odpowiedział Jeż (któremu nie zazdroszczę dysputy).
Fakt, chcesz dobrze, a pokemony Ci wygarną:
Coś mi się wydaję, że masz kłopoty z czytaniem, albo pomyliłeś posty.
:) ... w każdym razie...

No i się zaczęło... :)

No i wykrakałem ;)
Koniec tego, teraz Ty przejmujesz pałeczkę. :)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz Ty przejmujesz pałeczkę. :)

aha... wywołał dyspute i zmyka... ;)

No nic.. powalczymy trochę..

...Ja uważam, że po update nasze strony będa miały taką wartośc PR jak pokazuje to "future page rank".

Dwie bardzo znane wróżki

w tę musisz sam wbic adres nowej strony www.pok-kom.pl

https://www.helpdesk.com.pl/content/view/234/68/

a w tej masz juz link wstawiony...

https://www.seochat.com/?go=1&option=com_se...pl&submit=Check

Dziwne że te 2 bardzo znane wróżki mają aż taką rozbieżność...

Oczekuje teraz Bavis od Ciebie dowodów a nie bajania na potwierdzenie Twej teorii, że wróżki podają wiarygodny obecny PR.

Dodam tylko, że żadna z tych wróżek nie podała jeszcze nigdy prawidłowego przyszłego PR, który by się utrzymał po update (bardziej zbliżona do prawdy do tej pory była ta druga).

Oczekuje także odpowiedzi na pytanie które już zadałem: która wrózka prawdę mówi!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że po update nasze strony będa miały taką wartośc PR jak pokazuje to "future page rank".

A "przeżyłeś" już w ogole jakiś update PR? Pytam, bo skoro uważasz, to musisz sie na czymś opierać - w przeciwnym wypadku powinieneś chyba napisać "wierzę". Zmierzam do tego, że dla kilkunastu moich stron krysztalowa kula nigdy nie trafila z wynikiem - w 90% zawyzala wartosc PR.

O ile zauważyłem, to aby podnieść wartość page rank o 1, trzeba się naprawde napracować.

Dla przykładu napiszę ci, że aby uzyskać PR=3 dla nowej strony wystarczy jeden sredniej jakosci link na stronie o PR=4 (no + tam jakies podstrony). Czy zatem trudno osiagnac pr=3? Sam odpowiedz sobie na to pytanie (choc zdaje sobie sprawe ze pisales o skoku o a nie na Pr=1).

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przwidywanego pragernk nigdy mi sie albo prawei nigdy nie sprawdzilo wiec tyle moge powiedzieć o ich skuteczności ja traktowalbym to raczej jako zabawe niż miarodajne narzedzie

Finanse bez tajemnic. Nie masz rachunku bankowego? Tylko najlepsze konta osobiste dla ciebie lub konto firmowe jeśli prowadzisz działalność gospodarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erbit a do czego jest ten link "check" w tej pierwszej ?

www.iwebtool.com
Erbit, w kwestii formalnej...

Beavis twierdził, że wróżka podaje realny PR. Jedno i drugie jest wróżką i podaje rożny PR (nie było mowy o konkretnej metodzie)
..a nie jego prognozowanie.

No to CI POwiem, że się mylisz... jest to narzędzie "future page rank" -> www.seochat.com/seo-tools/future-pagerank/
...masz prze...

...bane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholerni "futuryści" :P

a jeżeli chodzi o wróżki to i one g.....uzik wiedzą bo ostatnio jedna wysłała mi zapytanie o pozycjonowanie strony podając w formularzu:

1. firma : wróżka

2. adres strony: wróżka

3. frazy kluczowe: wróżki

:angry:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to CI POwiem, że się mylisz... jest to narzędzie "future page rank" -> www.seochat.com/seo-tools/future-pagerank/

To jeszcze przyczytaj co jest napisane w opisie tego narzędzia.

-> This tool will query Google's various data centers to check for any changes in PageRank values for a given URL. Usually all data centers will output the same, but if queried during an update, you might get a glimpse of any upcoming changes in your chosen URL's PageRank value.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności