Skocz do zawartości

Pozwoliłem im reklamować się na forum


abstynent

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy zakładałem forum https://www.kredyty-forum.edu.pl to w regulaminie dałem zakaz reklamy na forum. Oczywiście nie zawsze ten zakaz był respektowany, więc usuwałem wpisy reklamowe. Uznałem jednak, że jeśli im pozwolę, to będę miał sporo contentu, czasem unikalnego a czasem nie, przez co i ja skorzystam bo sam zarabiam na tym forum na pp i AdSense. Pomyślałem też, że zbuduję pokaźną listę adresową i faktycznie, rejestruje się coraz więcej osób, większość po to by dodać reklamę.

Czy podjąłem słuszną decyzję? Jestem ciekaw Waszych opinii.

Edycja: Wywalam tylko te same tekty kopiowane do wszystkich działów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na tym nie zarobisz. Kto będzie korzystał z forum zawalonego reklamami? Chyba tylko reklmodawcy, spamerzy i roboty...

Copywriting - GG: 6473667

Chętnie nawiążę stałą współpracę pisząc wysokiej jakości artykuły na portale tematyczne.

Przy okazji zapraszam na mój autorski blog konsumencki - Smakata.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na tym nie zarobisz. Kto będzie korzystał z forum zawalonego reklamami? Chyba tylko reklmodawcy, spamerzy i roboty...

Roboty i spamerzy to raczej nie, bo będę usuwał wpisy nie na temat. A co do ofert to mam zamiar komentować je, prowokując do dyskusji. Pod warunkiem, ze ten co zamieścił reklamę, jeszcze wróci na forum...

Na przykład: https://www.kredyty-forum.edu.pl/showthread...i?p=533#post533

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Ja w tym przykładzie od razu widzę spam i nawet bym nie zaczynała dyskusji :D

Zazwyczaj po takich postach na forach autor więcej się nie pokazuje.. Chyba tylko naiwni wzięliby taki post na poważnie...

Copywriting - GG: 6473667

Chętnie nawiążę stałą współpracę pisząc wysokiej jakości artykuły na portale tematyczne.

Przy okazji zapraszam na mój autorski blog konsumencki - Smakata.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jako sposób na zebranie listy adresowej? Zastanawiam się, czy wiele osób rejestruje się z użyciem e-maila którego używa na codzień.

Jest, jest, wiele adminów to stosuje, szczególnie przy rozkręcaniu forum a ludzie nieświadomi odpisują;]

Może to być jednak całkiem pozytywna "robota" edukacyjna z myśla o tych co np. nie wiedzą, ze opłat wstępnych firmom pożyczkowym się nie płaci, bo to śmierdzi.

... forum roku mi się od razu zamarzyło :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie wysyp spamu jaki będziesz miał spowoduje że forum bedzie omarkowane jako farma linków i je pożegnasz. tym bardziej ze tematyka finansowa bardzo potrzebuje zaplecza :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób redirecty/maskowanie adresow wychodzacych :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności