Skocz do zawartości

Grupa 123 Katalogów - Z opcją multikod


KoFler

Rekomendowane odpowiedzi

te screeny robione są raz na tydzień albo rzadziej, i jeżeli trafiło na taki dzień to leżą tak przez tydzień, bo gdyby za każdym razem miało sczytywać to wtedy by się strona ładowała 2 tygodnie, spróbuj wejść na każdy katalog po kolei i napisz raport ile Ci zawisło, bądź się nie odpaliło.

Gdyby patrzeć po zdjęciu Twoim, które masz w profilu, bez powiększania i zgadując dałbym Tobie 16 lat, a domyślam się że masz więcej. Jeżeli wydajesz opinię, sprawdź czy to prawda.

Zapraszam na serwis piłkarski - wyniki na żywo ze wszystkich lig polskich! Serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 371
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

[off] po co te wycieczki? Na Twoim zdjęciu mam podziwiać przyrodę? Ocenić wiek? Po co?[/off]

To inaczej napiszę - widać długo musiał leżeć serwer skoro na tylu domenach taki screen jest. Lepiej?

Jakiś czas temu wchodziłem to działały strasznie, teraz widzę po screenach.

bo gdyby za każdym razem miało sczytywać to wtedy by się strona ładowała 2 tygodnie,

I bez tego ładuje się strasznie długo, jak już mam być złośliwy. A po drugie i tak są ładowane z zewnętrznego serwera więc co to ma do rzeczy? (do czasu ładowania?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nawet nie zauważyłem, że kolega z Bydgoszczy, ale rzeczywiście i widzę, że konkurencyjna firma jest pozycjonowana odnośnie nieruchomości. :), ale nie to była zwykła wymiana zdań. W związku z moim ślubem, który już tuż tuż. Mam kilka kodów gratisowych i wielką prośbę, a zaraz promocje! :P Szef obiecał premię o ile sprzedam do 25 sierpnia (ten dzień) multikodów/pozycjonowanych stron do naszych seokatalogów (124 sztuki) za 1500 zł... Jeżeli ktoś planuje zakupić multikodów na zapas, chce wypozycjonować strony przez nas to im więcej tym taniej, i ogólnie taniej. Tylko kontakt na priv,a będą rozpatrzone propozycje indywidualnie. Tylko proszę o zakupy hurtowe :P

A teraz kody dla:

www.the-medea.co.uk

wps zwykły:

ZWYKŁY01

ZWYKŁY02

ZWYKŁY03

wpis premium:

PREMIUM1

PREMIUM2

PREMIUM3

Zapraszam na serwis piłkarski - wyniki na żywo ze wszystkich lig polskich! Serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności