Skocz do zawartości

Grupa 123 Katalogów - Z opcją multikod


KoFler

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa w cenie jednego nie znaczy że można kupić je osobno :) Gdyby tak było to nie byłoby żadnej promocji 2 w cenie jednego :P

Jak wam tak bardzo zależy o pojedynczych to owszem tylko że cena wzrasta o 5 zł :)

Zapraszam na serwis piłkarski - wyniki na żywo ze wszystkich lig polskich! Serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 371
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Dwa w cenie jednego nie znaczy że można kupić je osobno :) Gdyby tak było to nie byłoby żadnej promocji 2 w cenie jednego :P

Jak wam tak bardzo zależy o pojedynczych to owszem tylko że cena wzrasta o 5 zł :)

Tzn. 25zł, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem ?

Co do katalogowania przez Was, to ciekawi mnie jak oferta będzie się przedstawiała.

Szukasz rzetelnego serwisu poświęconego tematyce nowych technologii ? Zajrzyj na vortal.fastpc.pl, gdzie każdego dnia publikujemy nowe interesujące treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najbliższe tygodnie nie ma przewidzianej opcji katalogowania przez naszą firmę, ale prawdopodobnie zostanie taka usługa udostępniona po jakimś dłuższym okresie czasu.

Co do zniżki dla PiO to już na stronie www.remedia.pl/seo-katalogi została zawarta informacja o zniżce dla użytkowników tego forum również na podstronie dotyczącej regulaminu. Captcha usunięta także życzę udanej współpracy i wysokich pozycji. Myślę, że w ramach promocji od przyszłego tygodnia co jakiś czas będą udostępnianie darmowe kody na wybrane katalogi!

Pozdrawiam

Zapraszam na serwis piłkarski - wyniki na żywo ze wszystkich lig polskich! Serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem animedistrict i jak dla mnie w FireFoxie wygląda dobrze. Jaka przeglądarka?

Anitus na FF też wygląda dobrze,

Co do listy katalogów. Trafne spostrzeżenie collagen jest dwa razy. Wrócę za 30 min do domku to sprawdzę co się nie zgadza i uzupełnię.

Pozdrawiam

Zapraszam na serwis piłkarski - wyniki na żywo ze wszystkich lig polskich! Serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności