Skocz do zawartości

Grupa 123 Katalogów - Z opcją multikod


KoFler

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 371
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak na szybko, to proszę wszystkich którzy zakupili, o przesyłanie potwierdzeń przelewu na mail: seo@remedia.pl

gdyż w takim przypadku multikody podaję od ręki, a w innym przypadku dopiero po konsultacji z księgową, a to zajmuje trochę czasu. Dodatkowo dzięki takiej informacji uzyskuję mail na który automatycznie odsyłam multikody! Pozdrawiam

Zapraszam na serwis piłkarski - wyniki na żywo ze wszystkich lig polskich! Serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy zakupie kodu multi wpisujemy go w rubrykę "Własny" z listy "Typ wpisu"?

Typ wpisu zwykły :D

Czy się opłacało to nie wiem ;) zobaczymy pod koniec promocji.

Co do zautomatyzowania wpisów multi to prawda jest taka, że masz po części rację, jeżeli zauważę taką potrzebę to myślę, że być może wprowadzimy

Zapraszam na serwis piłkarski - wyniki na żywo ze wszystkich lig polskich! Serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga Uwaga! Zmiana istotna, nie do końca przeze mnie upragniona, ale!

Każdy kupujący musi dostać fakturę, także każdy kto kupił ma obowiązek podać dane do faktury.

Nie musi wciągać jej w koszty, ale my mamy obowiązek wystawiania faktur.

Zapraszam na serwis piłkarski - wyniki na żywo ze wszystkich lig polskich! Serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla uściślenia: jak chcę kupić 2 multikody w cenie 1 korzystając ze zniżki to robię przelew na 50zł (netto: 40zł) i na wskazanego maila wysłam

-potwierdzenie przelewu

-nick z forum? (skoro to promocja dla forumowiczów)

-dane do fv

?????

Otrzymuję maila zwrotnego z 2 multikodami?

Tak to ma wyglądać ? - trochę się pogubiłam:)

Maszyny czyszczące | Chemia profesjonalna

Jednocześnie polecamy włoskie myjki ciśnieniowe firmy Maer.

Ponadto sprzedajemy też wózki serwisowe. Zapraszamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz przelew 40 zł brutto - podajesz nick w tytule przelewu.

Wysyłasz potwierdzenie i dane do faktury.

Dostajesz multikod :D

KoFler przelew poszedł na 10 kodzików.

Promocję chyba warto było zrobić, Katalogi zapełnią się wpisami, będą więcej warte ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja :) tylko księgówka narzeka, że nie wszyscy pamiętają o danych do fv :D Muszę gonić kilku forumowiczów! ;)

Prześlij potwierdzenie to od razu masz kodziki i fv ;)

Olszyna golum napisał wszystko i nic dodawać nie trzeba :D

PS 40 zł brutto :)

Zapraszam na serwis piłkarski - wyniki na żywo ze wszystkich lig polskich! Serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności