Skocz do zawartości

Problem z iloścą użytkowników baz danych w masternet


Elegant

Rekomendowane odpowiedzi

To, że nie odpisują to źle o nich świadczy, natomiast:

1) Użytkownika bazy danych i tak musisz jakoś ustawić w skrypcie, więc w sumie nawet lepiej mieć jednego użytkownika np. na 10 serwisów, niż 10 osobnych - mniej pracy z dodawaniem i ustawianiem.

2) To graniczenie na liczbę userów można nawet zrozumieć, bo czym więcej userów tym serwer bazy danych chodzi trochę wolniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To graniczenie na liczbę userów można nawet zrozumieć, bo czym więcej userów tym serwer bazy danych chodzi trochę wolniej.

Na poziomie operacyjnym masz całkowitą rację.

O poziomie obsługi klienta nie ma co dywagować, bo go nie ma.

A ja mówię o elementarnej uczciwości biznesowej, bo jak sądzę, stąd właśnie owo niespodziewane ograniczenie liczby userów.

Na wysoki cholesterol - aloes: aloeamer.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ma uczciwość biznesowa z ograniczeniem liczby userów bazy danych. Jeżeli takie warunki dają i przed opłaceniem usługi masz okazję się z tym zaznajomić to nie ma tutaj żadnej nieuczciwości. Na ich miejscu na pewno dałbym informację, że można tworzyć wiele baz danych na jednego usera - o ile dają taką możliwość, bo nadal nie wiemy czy u nich jeden user = jedna baza danych, czy też może być podpiętych wiele baz pod jednego usera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że żadnej informacji nie ma o tym, że można mieć tylko dwóch userów. Napisane jest tylko, że 10 baz danych. Już zaraz 18 więc pewnie nie odpiszą, bo pracują do 17.

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mam się tak bawić jak pisze Mion, to ja dziękuję bardzo za taką ofertę.

Ale jaka zabawa ?

Tworzysz usera jednego i przypisujesz mu n baz nie ma w tym nic z zabawy....

Na twoim miejscu zastanowił bym się co możesz wymagać w cenie 50,- zł/rok = 4,2 zł za miesiąc :)!!

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu zastanowił bym się co możesz wymagać w cenie 50,- zł/rok = 4,2 zł za miesiąc :)!!

MOim zdaniem tyle samo co w wielu innych firmach jak linuxpl, hekko, vipower i wielu innych, gdzie w podobnej cenie nie ma takich ograniczeń. Pierwszy raz się z tym spotkałem.

Dopiero niedawno mi odpisali.

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności