Skocz do zawartości

Zdobywanie fanów na Twitterze ,metody ?


Iran

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

-Chciałbym się dowiedzieć jak jeszcze oprócz tych stron z wymianami kliknięć można zdobyć obserwujących czy tych follow na twiterze? (automatycznie,półatomatycznie)

-Również metody na g+ (bez serwisów typu wymiana kliknięć)

-Chętnie też poznam więcej serwisów oferujących taką wymianę które nie zostały wymienione na pio a które mają trochę tych userów klikających,bo te co znalazłem to kiepsko.Chodzi mi tu tylko o twittera.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uważam za wartościowych fanów czy śledzących osób z wymian kliknięć.

Na Twitterze uważam, że są trzy zasadnicze sposoby, najlepiej do stosowania razem:

dodawanie się jako obserwujący do jak największej liczby tweetujących w interesujących nas branżach, dostarczanie wartościowego kontentu (który sprzyja retweetowaniu) + wchodzenie w interakcje (odpowiedzi, retweety itp.)

pozdro.

Maciek

Współprowadzę kilkanaście tematycznych projektów w necie (medytacja, joga, zdrowie itp.). Jeśli chcesz się skontaktować z propozycją ciekawej współpracy - jestem otwarty. Kilka przykładowych projektów: joga kraków, sufizm uniwersalny - medytacja czy joga portal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodawanie się jako obserwujący do jak największej liczby tweetujących w interesujących nas branżach, dostarczanie wartościowego kontentu (który sprzyja retweetowaniu) + wchodzenie w interakcje (odpowiedzi, retweety itp.)

Zgadzam się.

Z czego to ostatnie ma chyba największą efektywność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi własnie zawiesili konto , 3 dni po utworzeniu , miałem 8 twetów i w 2 dni zacząłem obserwowac 200 osób . Zarejestrowałem się tez na tego automata czy jak się tam nazywa ta funkcja co jest na koncie twetera. ah

Jeśli chodzi o reetwety to z automatu wyłączyłem je . Skupie się na tym " dostarczanie wartościowego kontentu (który sprzyja retweetowaniu) + wchodzenie w interakcje (odpowiedzi, retweety itp.) zwłaszcza ostatnie ;)

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej ;)

Ostatnio @yellow wrzucił fajną definicje hashtaga u siebie

Hashtag to Symbol #SłowoKluczowe – Symbol # przyporządkowuje dane słowo do kategorii i pozwala innym śledzić konwersacje tematyczne na całym Twitterze (def. ifoxo.pl), np. debata w/s ACTA opatrzona była hashtagiem #debataACTA, w związku z czym każdy wpis opatrzony tym symbolem trafiał do jednej kategorii, pozwalając innym na śledzenie całej konwersacji.

Jak używasz @ to odnosisz się do konkretnego profilu osoby na TT. Wtedy ona dostanie info, że ktoś o niej wspomniał w tweecie lub wysłał jej wiadomość.

Np. jakbyś chciał mnie o czymś poinformowac to piszesz tweeta: "@kode_pl sprawdź to ..." :P

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem, że jestem mile zaskoczony i równie szczerze chciałbym podziękować za pomoc.

Myślałem, że mnie zbluzgacie, staram się nadrabiać zaległości ... :)

@kode -> jeśli Twittne Ci @kode_pl best #seo - tzn. , że będę promował Twój profil w temacie seo ?

Wdrożenia sklepów Prestashop: www.selljus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kode -> jeśli Twittne Ci @kode_pl best #seo - tzn. , że będę promował Twój profil w temacie seo ?

Z tym promowaniem to nie przesadzajmy :D

To będzie po prostu wiadomość do mnie opatrzona tagiem, który dzięki tagowi znajdzie się w wyszukiwarce Twittera pod tym hashtagiem. Wtedy pod nim znajdziesz tysiące innych tweeetów związanych z #seo. Któryś Cię zainteresuje, zobaczysz, że osoba która to tweetnęła dzieli się fajnymi rzeczami i np. zaczniesz ją obserwować. Albo do każdego kto tweetnał taga #seo puścisz wiadomość (automatem oczywiście) "Widziałeś najnowsze narzędzie #seo ble ble ... sprawdź [link]" - bo to będzie dobra grupa tematyczna. Z tym, ze kilka osób zgłosi jako spam i poleci blok :)

Np. użytek TT całkiem nie marketingowo, a społecznie. Ja jak oglądam jakiś mecz to mogę napisać swoją opinie o moim niezadowoleniu z sędziego do tego dorzucę taga np. #LFC. Po kliknięciu w tag zobaczę inne wpisy opatrzone tym tagiem i reakcje innych ludzi z Twittera na mecz lub coś związanego z drużyną LFC ;)

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Kalkuluje się kupić polubienia w wielu przypadkach, ja byłem ostatnio pod ścianą i tylko takie rozwiązanie mi zostało. Udało się znaleźć dobrego usługodawcę na stronie neudolnyzemniemarketolog.pl. Wystarczyło założyć konto, złożyć zamówienie i cały proces ruszył. Fajny sprawny i konkretny kontakt, like'i są realne, prawdziwe, także to na pewno ich wyróżnia na tle konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności