Skocz do zawartości

★★★ Polska scena SEO to Potęga ★★★


Xenobi

Rekomendowane odpowiedzi

...Pamiętaj żeś Polak....

Doskonale pamiętam i jestem z tego dumny, ale obserwując co się dzieje w Kaczogrodzie i kogo wybraliście aby Wami rządzili - to po prostu porażka do kwadratu.

Świat się śmieje z PL, a raczej z ludzi będących u władzy.

Jest to bardzo poniżające że moim krajem zarządza banda kretynów - ale sami takich wybraliście. Dlatego wstyd mi za Was. Wstyd na arenie międzynarodowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Gregi , bez urazy ale ja sie śmieje jak Ciebie czytam , może i z kaczystanu nadaję ale mam wrażenie (pozostając w ptasiej tematyce) , że jesteś jak ten nadęty bulgoczący indor :).

Sorki za szczerość ale mam nieodparte odczucie politowania jak czytam krytykę opartą na zasadzie "wiem ale nie powiem" i szczerze mówiąc po prześledzeniu Twoich postów diagnoza sama się nasuwa ...

(sorki za OT)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregi , bez urazy ale ja sie śmieje...

No to śmiej się dalej i klikaj +one czy też like facebooka u jeża :)

To właśnie ta "potęga polskiej sceny seo.....

Biorąc pod uwagę Twoją błyskotliwą analizę moich upodobań to zaczyna mnie ogarniać współczucie :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ich też wybrałeś (nawet jak nie głosowałeś). Sporo ludzi w UK udaje Czechów nie z powodu kaczogrodu, który u nas panuje. Wstydzą się oni swoich "sąsiadów" z Polski (tych "fachowców" którzy wyjechali), którzy robią burdel na całego. Przykro mi to mówić, ale po otwarciu granic wyjechało z Polski zdecydowanie więcej głupców, niż ludzi mądrych. Dla takiego, co nie ma w życiu co robić, to przecież szansa. W UK bowiem można wiele zarobić i nic w życiu nie robić. Wybacz ale taka jest prawda.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ich też wybrałeś (nawet jak nie głosowałeś)....

Trudno głosować jeśli na liście sami głupcy :)

Po drugie, skąd wiedza że mieszkam obecnie w UK ?

Po trzecie, ci co pojechali do UK pchać betoniarkę, zapewne dalej to robią i chwalą sobie te nędzne 50 czy 80L,

ja pojechałem do UK w zupełnie innym celu, zdobyć doświadczenie w tym czym się teraz zajmuje i dziś smiało mogę powiedzieć iż udało mi się to w 1000%

bir

... zaczyna mnie ogarniać współczucie :)

Wybacz jeśli zakwalifikowałem Cię do nieodpowiedniej grupy, jednak ja współczuję tym co napychają kieszeń jeżowi z nadzieją że to pomoże uzyskać dobrą pozycję.

Tutaj zawsze sprawdza się powiedzenie: nadzieja matką głupich a głupi zródłem bogactwa bogatych.

look ==>> Polska scena SEO to Potęga buhahaha :P

odnoszę wrażenie że Ci sami klikacze wybrali obecny rząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze trafiam na takie wypowiedzi przypadkiem, przepraszam, że się wtrącę, ale wciąż nie rozumiem, tej animozji na linii emigrant-rodak, byłem za granicą, i najbardziej wkurza, wulgarność obu stron do siebie, dlaczego nie potrafimy akceptować, tego stanu rzeczy, jakim jest, po co tyle nienawiści?

Nie wiem jak działa Google i pozycjonowanie, ale jeśli to klikanie, uszczęśliwia większą rzeszę osób, i daje to czego oczekują inni, to powinniśmy się z tego powodu cieszyć, i dziękować tym, co znaleźli taką opcję, nie rozumiem na prawdę nigdy sensu takich dyskusji

co do pana powyżej, niech i pchają ją za mniejsze kwoty (chodzi o betoniarkę, pracują uczciwię, więc dla mnie przykład kogoś, kto w życiu nie poczuł co to ciężka praca) już się nasłuchałem historii tych co zarobili tam kokosy, w większości wszystko przejadają, i wpadają raz do roku do kraju, machną jedną wypłatą, postawią kilka piw, zaprezentują dresiki z promocji i wielki mi gość, ale do tego czasu o rodzinie nie pamiętał.

Powyższa wypowiedź ( autora pana Greghi) utożsamia mnie w przekonaniu (jak i jej poziom z nastawieniem na "atak") do tego, że wole te polskie niewielkie pieniądze, od tych cudzych, które wzbudzają takie negatywne emocję

Dobranoc

Choć tam jeszcze coś czytam..

więcej klasy panowie

przepraszam jeśli przeszkodziłem

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samą wiedzą nie jest źle - konkurs SEO w Italii - ale jeżeli chodzi o zaplecza, a właściwie o ich ilość jeszcze mamy trochę do nadrobienia.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trzymajcie się tematu :placze:

Fakt, Polska ma się czym pochwalić, jednak zauważyłem taką kwestię wśród Polskich SEOwców - nie są otwarci na nowości. Ciągle słyszę o katalogach, preclach i zapleczu (chociaż to podstawa), ALE branża internetowa już na tyle się rozwinęła, że pomału można naśladować Rosjan, czy braci z zachodu i stosować nowe, innowacyjne rozwiązania - jak to powiadają: "think out of the box". I ja się pod tym podpisuję ;)

PS. Kiedy ten artykuł był pisany? :):P

https://www.linkmarket.pl/ - DOWN

https://linki24.pl - DOWN

https://www.linkor.pl/ - DOWN

https://www.webmachine.pl/ - DOWN

https://www.pl.x-href.com/ - DOWN

https://www.linksystem.pl/ - DOWN

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]ALE branża internetowa już na tyle się rozwinęła, że pomału można naśladować Rosjan, czy braci z zachodu i stosować nowe, innowacyjne rozwiązania[...]

Jak zobaczę te innowacyjne rozwiązania Rosjan i efekty w SERPach to zacznę. Chyba, że chodzi o Serp i Mołot :)

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , no trzeba przyznać , że Rosjanie trochę softu opracowali a i w stanach opanowali wiekszość PP z branży finansowej :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , no trzeba przyznać , że Rosjanie trochę softu opracowali a i w stanach opanowali wiekszość PP z branży finansowej :)

Dzięki Krzysiek, po prostu nie wiem. Czytam regularnie forum.searchengines.ru i kilka innych źródeł i nic nowatorskiego nie widziałem. Poza, faktycznie, kilkoma zabawkami, które jednak w użyciu widziałem już 2002-2004 na spamy sexu (pewnie znasz) i logosyfy na telefon. Tych kilka "w miarę nowych" zabawek zapewniających 2-tygodniowe efekty mnie osobiście nie rusza, było na rynek ppc od zawsze. Nic ciekawego jak na największy kraj na świecie z ludnością przewyższającą o 100mln Polaków (nie licząc byłych republik, gdzie język jest wciąż żywy). I na dotowanie BHS przez państwo :P

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności