Skocz do zawartości

★★★ Polska scena SEO to Potęga ★★★


Xenobi

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak z google sobie poradzili :P poza tym ta ich "sieć petersburska" jest niezłą - kilka tysi papiera i można zamówić niezły DDos :) ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziękujemy ci łaskawcze że zszedłes do nas, plebsu aby nas oświecić. Zostaniesz naszym prezydentem i rządem - prosimy. Co za żenada...Nie dziwne, że o nas tak mówią na świecie skoro jedzie tam taki GregiUK, najpierw obraża kraj z którego pochodzi, a potem się wypiera swojej narodowości. Ciekawe czy doceniaja twoją postawę?

Nawet jeśli nie jesteśmy pierwsi to na bank liczymy się w świecie pokazały to konkursy zagraniczne itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę abyśmy musieli się w SEO wstydzić czegokolwiek "dajemy radę" :P nawet nie mamy palmy pierwszeństwa w podpierd****niu konkurencji ...

Natomiast chyba naszą narodową przywarą jest to, że osobnicy niedowartościowani po opuszczeniu naszego kraju jakoś dziwnie zaczynają traktować tych którzy z różnych względów pozostali i jakoś sobie dają radę, to trochę takie smutne ale cóż im ktoś ma większe kompleksy tym wiecej je uzewnętrznia - taki lajf :)

PS

literatura i wychowanie też nas trochę "skrzywdziła" i Polska ani nie jest Wallenrodem narodów ani pępkiem wszechświata :placze:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...najpierw obraża kraj z którego pochodzi, a potem się wypiera swojej narodowośc...

Jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to wróć dzieciaku do szkoły, zanim po raz kolejny palniesz jakieś głupstwo.

... pokazały to konkursy zagraniczne....

TYLKO IDIOCI pokazują swoje zabawki publicznie, ale wynika z tego tylko jedno - iż w realu nie potrafią tego wykorzystać.

Gregi blogaska zrób, pokażesz kilka zajawek i będziesz miał posłuch...

Bez urazy, ale wolę stanowczo zajmować się mnożeniem kapitału niż tworzeniem "blogasków" dla pogłosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując offtop to najbardziej skrzywdziły nas wojny, okupacje itp przypomne tylko że Warszawa była nazywana Pryżem Północy, a nasza inteligencja skończyła z kulą w głowie. Ciężko winić Polaków za to co nasz kraj spotkało, jednocześnie uważam że w ogóle nie mamy się czego wstydzić jako naród bo sukcesy odnosimy w wielu dziedzinach, tyle że jak inni sie rozwijali to u nas wiadomo co było. Przynajmniej młodzież nie powie że Holocaust to lody (z badań w Anglii), a "czarny charakter" nie jest rasistowski (jak w Anglii). Chociaż usilnie dążymy (a właściwie nasz rząd) do tego idealnego świata zachodu.

Edyta: to ty piszesz "wy wybraliście" "macie się czego wstydzić" "... znaczy że sie nie poczuwasz... skoro tu na polskim forum tak piszesz znaczy na codzień tak O NAS mówisz

E2: A może żeby wygrać te konkursy użyli połowy albo 1/5 tego co potrafią ? Masz dowód że było inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...skoro tu na polskim forum tak piszesz znaczy na codzień tak O NAS mówisz...

Na tym forum jest zaledwie kilka osób mających jakiekolwiek pojęcie o obecnym seo i właściwie to można je policzyć na palcach jednej dłoni, reszta to peony, klikacze itp.

Wiesz, jeśli mnie ktoś pyta jak w PL wygląda SEO to zwykle mawiam iż nie mam pojęcia, bo wstyd powiedzieć na jakim jest poziomie, a poziom jest poniżej żenady - taka niestety prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Wiesz, jeśli mnie ktoś pyta jak w PL wygląda SEO to zwykle mawiam iż nie mam pojęcia, bo wstyd powiedzieć na jakim jest poziomie, a poziom jest poniżej żenady - taka niestety prawda.

To napisz, proszę, coś konkretniej (bez tajemne/poufne, bo wystawiasz świadectwo sobie):

- jak nasze rodzime seo wypada na tle innych krajów?

- czym różnią się metody linkowania i optymalizacji tu a gdzie indziej?

- jakie to narzędzia są w użyciu obecnie a niedostępne dla Polaków?

etc...

Jestem zwyczajnie ciekaw jak to wygląda w wielkim świecie, bo najdalej byłem w Oleśnicy.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poziom żenady w stosunku do kogo? do UK? Do Rosji? Ameryki? do całego świata? W sumie nie mam powodu żeby bronić tej branży, bardziej przyciagnęło moja uwagę to jak wypowiadasz się o Polsce i Polakach. Bo ja na twoim miejscu na pytanie jak wygląda branża SEO w Polsce odpowiadałbym "no przecież widzisz jestem Polakiem" (o ile rzeczywiście jesteś taki dobry jak piszesz)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jak nasze rodzime seo wypada na tle innych krajów..

Ja nie porównuje polskiego seo do innych krajów, gdyż nie analizuje każdego z osobna, porównuje natomiast do najlepszych metod oraz ludzi z całego świata, a tutaj porównanie wygląda jak wyżej napisałem.

... jakie to narzędzia są w użyciu obecnie a niedostępne dla Polaków...

nie napisałem iż są niedostępne dla Polaków, pisałem iż jest niedostępne dla peonów i klikaczy, a co do samych narzędzi to np. swl bazuje na zupełnie innych algorytmach które pokrywają się z algorytmami wyszukiwarek w znacznym stopniu, dodając do tego jakość i zróżnicowanie stron w nim będących - uzyskują nadzwyczajną skuteczność. A łącząc to z narzędziami do analizy poczynań konkurencji oraz zaawansowanymi statystykami uzyskuje się efekty druzgocące konkurencje korzystającą z tradycyjnych metod, i to nie zależnie od kraju. Od taka choćby "subtelna" różnica :)

Taki "Underground" seo zapewnia przede wszystkim:

- bezpieczeństwo stron będących w systemie.

- dyskrecje firm i korporacji z niego korzystających.

- znacznie wyższe stawki dla osób udostępniających swoje strony w systemie.

Dlatego też dostęp jest mocno ograniczony, a wyszukiwaniem klientów jak i nowych stron linkujących zajmują się ludzie w tym wyspecjalizowani.

Ani Kaspar ani inni szpiedzy google nigdy tutaj się nie znajdą, tutaj to my ustalamy wytyczne a nie google :)

A google skoro ma takie super algorytmy to niech nas znajdzie, życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jakie to narzędzia są w użyciu obecnie a niedostępne dla Polaków...
\

jest móltum rosyjskich softów SEO co nigdy nie będą w innej wersji językowej jak tylko rosyjskiej i robi się to celowo, wiec domains kolejny raz gada coś o czym niema pojęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]np. swl bazuje na zupełnie innych algorytmach które pokrywają się z algorytmami wyszukiwarek w znacznym stopniu, dodając do tego jakość i zróżnicowanie stron w nim będących - uzyskują nadzwyczajną skuteczność. A łącząc to z narzędziami do analizy poczynań konkurencji oraz zaawansowanymi statystykami uzyskuje się efekty druzgocące konkurencje korzystającą z tradycyjnych metod, i to nie zależnie od kraju.[...]

Ok, to może stopniowo: W jaki sposób zmienił się/ewoluował algorytm, np. Google, że nasze SWLe już za nim nie nadążają?

Co do narzędzi analizy konkurencji to zgoda, każdy ma swoje lub najlepsze na jakie go stać, ale już co do statystyk to jestem ciekaw: co takiego można jeszcze wyciągnąć z analizy logów? Osobiście korzystam z Piwika/GA i w zupełności mi wystarczają, sam (jeśli się nie mylę) pisałeś, że Analytics jest dla amatorów. Prawda?

jest móltum rosyjskich softów SEO co nigdy nie będą w innej wersji językowej jak tylko rosyjskiej i robi się to celowo, wiec domains kolejny raz gada coś o czym niema pojęcia :)

[edyta]Ojacie, ruskie hackiory wymyśliły rewolucyjne zabezpieczenie, nie tłumaczą softów :)

ps. Max, mam wrażenie że więcej już zapomniałem w SEO niż Ty się kiedykolwiek nauczysz.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności