Skocz do zawartości

★★★ Polska scena SEO to Potęga ★★★


Xenobi

Rekomendowane odpowiedzi

Gregi idź sobie ok?, nikt cię nie chce ;)

przynajmniej się pośmiałem, przychodzi typek, któy wszystkim wmawia, że nic nie potrafią, nie mają wiedzy odpowiedniej itp

pytanie tylko jakim cudem zarabiamy hehe, cuda jakieś, potęga seo, gó**o wiemy a mimo to ciągniemy ten fach ;)

ps. jeszcze mnie zadziwia to, że myślisz, że tylko ty znasz sztuczki z zagranicy, paszporty wbrew pozorom są ogólnodostępne w tych czasach :)

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
zakręcony - rozumiem że dla Ciebie pojęcie kilka to zarówno liczba 3,4 jak i 8

Ehhhh.... I jak tu nie wstydzić się za takich ? i jeszcze pretensje mają ;)

Polskie seo potęga..... - POTĘGA CIEMNOTY I GŁUPOTY. Nic dodać nic ująć

Rozwijacie się jak Wasze SWLe i na tym samym poziomie.

Na tym samym poziomie też pozostaniecie.

to są po pierwsze liczby pierwsze ;)

tak powoli stąd znikam, bo nie rozumiem dalej tej dyskusji, a powoli moja niegodna osoba, ma jakieś dziwne wrażenie, jak gdyby spotkała się z guru "Master oj Jedai Google i Seo", ja nie rozumiem wciąż jednego, dlaczego obraża pan polskie SEO, co ono szkodzi, przeszkadza, skoro przy tych możliwościach jakie pan posiada, powinniśmy być nawet niezauważalni na mapie europy czy świata, a tak nie jest, i to po przeczytaniu kilku artykułów stwierdzam(choć nie wiem co robili, to jednak osiągneli sukces :) ale nigdzie nie znalazłem informacji o angielskim "polaczku" , czy Polaku który uciekł z kraju do Anglii, czy jakkolwiek inaczej, który odniósł sukces na wyspach, i żyje jak waćpan na wościach, płowiąc się w milionach funtów, jakie otrzymał na rękę, przy tym pokonując wszystkich tych wiedzą, którzy w nim pozostali, no na prawdę, czytam wiele informacji, i chyba tą ominąłem, obok braku refundacji na prezerwatywy jednorazowe ( to taki złośliwy żart, do tonu jaki pan prezentuje)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ravau za chwile sie dowiesz, że gów*o wypozycjonowałeś tak naprawdę, a wyniki jakie osiągasz to najzwyklejszy zbieg okoliczności jaki serwują Ci wyniki organiczne i jaki wykorzystujesz by naciąć swoich Klientów i pamiętaj, że tak właśnie jest i już!

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ravau za chwile sie dowiesz, że gów*o wypozycjonowałeś tak naprawdę, a wyniki jakie osiągasz to najzwyklejszy zbieg okoliczności jaki serwują Ci wyniki organiczne i jaki wykorzystujesz by naciąć swoich Klientów i pamiętaj, że tak właśnie jest i już!

look ==> https://allegro.pl/pozycjonowanie-3-frazy-1...2165255540.html

TO SIĘ NAZYWA POLSKIE SEO ;)

A szczególnie uwiódł mnie tytuł : "możliwe TOP 10 !" buhahhaaaaaa

No cóz miszczowie polskiego seo. Jesteście POTĘGĄ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się kompromituję? Jak narazie siedzę z popcornem i colą i się naśmiewam z Ciebie i faktu, że robisz komedię zamiast pieniędzy ;)

A dres masz z dwoma czy trzema paskami ? ;)

jak trzeba to ja mam taki z napisem JP, ale bez pasków ;) zakładałem go 11 listopada, na początku stycznia, i teraz 1 marca, by afiszować się jako wolny człowiek pamiętający o swoim patriotycznym przywiązaniu (nawet czasem głośno krzyczę, ale to dobre dla niezadowolonego z obecnych rządów średniego wieku Polaka). Na prawdę jak na człowieka z klasą, pan owej nie prezentuje, a takich niestety (choć nie są milionerami) już znam, nie rozumiem, czy to prowokacja z pańskiej strony czy dobra zabawa, ale w ani jednym słowie, nie znalazłem potwierdzenia pańskich czynów czy racji więc dla mnie to powinno trafić do działu, dowcip :)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ravau

Ale przyszła kolejna, na colę i popcorn hehe ;)

Zawsze będziecie 10 lat za zachodem, takie wasze miejsce.

Nawet sąsiedzi z Rosji was wyprzedzili. I każde inne Państwo europejskie.

Ale możecie sobie wmawiać "jesteśmy potęgą" o ile sobie tym pojecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz coś z głową ;) Polak w przeciwieństwie do zachodu wybiera to co mu smakuje, a nie co jest na topie (vide pseudowolność w usa).

Więc twoje insynuacje, że wybieramy to co dopiero teraz do Polski dotarło i to z opóźnieniem są żałosne ;) Współczuję, z mojej strony koniec tematu, szkoda mi czasu.

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie rozumiem, czy to prowokacja z pańskiej strony czy dobra zabawa...

Zawsze miałem ubaw z ciemnoty, która rękoma i nogami boi się zmian. No chyba że są tak proste jak kliknięcie +1 czy też LIKE - to wtedy TAK.

Na tyle stać polską scenę SEO. A najzabawniejszy w tym wszystkim jest tytuł tego tematu, po prostu JOKE najwyższej klasy.

Następnym razem jak ktoś mnie zapyta jak wygląda seo w PL, to po prostu powiem: KLIKAJĄ +1 i liczą site w google :)

W końcu nie można cały czas chronić baranów, skoro na siłę nimi chcą pozostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, jeżeli istniejesz, to ja już będe chodził do tego kościoła, tylko niech On tu nie wraca...

BTW, moderatorzy to długo jeszcze pozwolą sie męczyć na PiO osobie, która zdejmuje gacie, kuca i wali na swój kraj, poczym bez podcierania wciaga gacie tak wysoko, że jajka bokami wypadają przez nogawki?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności