Skocz do zawartości

★★★ Polska scena SEO to Potęga ★★★


Xenobi

Rekomendowane odpowiedzi

...nie rozumiem, czy to prowokacja z pańskiej strony czy dobra zabawa...

Zawsze miałem ubaw z ciemnoty, która rękoma i nogami boi się zmian. No chyba że są tak proste jak kliknięcie +1 czy też LIKE - to wtedy TAK.

Na tyle stać polską scenę SEO. A najzabawniejszy w tym wszystkim jest tytuł tego tematu, po prostu JOKE najwyższej klasy.

Następnym razem jak ktoś mnie zapyta jak wygląda seo w PL, to po prostu powiem: KLIKAJĄ +1 i liczą site w google :)

W końcu nie można cały czas chronić baranów, a na koniec dodam - dlatego też wyjechałem z PL

tylko jak pan widzi, na samym początku napisałem, że ja nie wiem nic o SEO, jednak rozmowa tyczyła się poziomu dyskusji, jaki pan wprowadził, nie obchodzi mnie co przyniesie sukces, czy budowa całej konstrukcji, czy tylko włożenie jednego klocka w tym się różnimy, pan ocenia i spogląda z pogardą na każdego innego, ja jeszcze w sobie potrafię tłumić te typowo "emigracyjne" zagrywki w kierunku nas, tych co tu zostali :) Ja się bardzo cieszę, że ludzie wyjeżdżają z kraju, i znajdują pracę oraz swobodę życia, szkoda tylko, że zapominają o tym, co oznacza mieć w sercu kraj, który ich wychował.

Szkoda, że traktuje nas pan jak tych gorszych, ale proszę się nie martwić, nie mam do pana tych samych negatywnych emocji, ja nawet panu współczuje, bo w pańskich słowach brak jest optymizmu, pozytywnego podejścia i radości, to typowe jak dla "wyspiarzy"

Kocham swój kraj, choć obiecałem sobie że nie ucieknę do 30stki, i zacisnę pasa, będę dalej korzystał z komunikacji PKS lub PKP, mało kiedy odpalał mojego 20 letniego opla;) cały czas skupiał się na edukacji ( a to takie hobby;) wcinał te typowe polskie śniadania (mieszkam na wsi, nie wiem co to Cola i popcorn, jednak wiem co to kukurydza, lub soczek malinowy) i nie będę pajał nienawiścią do każdego kto obok mnie sobie żyje

Znikam, bo ta dyskusja nie ma sensu, jest przesiąknięta zbytnio tym, co mozna zobaczyć o 19 na TVN potem o 19:30 w tv, a na polsacie nie wiem kiedy..za dużo w nas pogardy do siebie, a nie zwykłej i rzeczowej a już na pewno kulturalnej dyskusji

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Herkules - Szanuje ludzi mądrych i inteligentnych, nie znoszę buractwa i ciemnoty, a w 99% na pio taka jest.

Jeśli chcesz się dowiedzieć o prawdziwym SEo to zacznij od nauki języka, a później polecam seomoz.org

To forum służy tylko łapaniu frajerów na takie systemy jak faceplus i nie ma nic z seo wspólnego.

Pozdrawiam i powodzenia Ci życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herkules , spokojnie :) psychiatria szczegółowo precyzuje i diagnozuje takie zachowanie jak u naszego "króla sukcesu" :) - im większe kompleksy i im bardziej podła kondycja / sytuacja życiowa tym wieksze i głośniejsze peany na swój temat . Zaczeła sie moda w Polsce na takich od tego z Brazylii czy z Peru ... Tego co wymachiwał "czarną teczką" ... On też pieprzył jak potłuczony że wszystko wie i na wszystko ma dowody ...

Nie wiem czy to "rzeczywistość zmywakowa" wpływa na zachowanie czy co , ale żadna praca nie hańbi. Sam przesiedziałem na zmywaku w woju miesiąc "w nagrodę" ale tego Grega nie rozumiem ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuje ludzi mądrych i inteligentnych, nie znoszę buractwa i ciemnoty, a w 99% na pio taka jest.

Zdradź swoje metody precyzyjnego pomiaru inteligencji użytkowników danej strony internetowej. Da sie to odczytać w Google Analytics?

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant - Daj spokój chłopakowi, TY możesz śmiało klikać +1 bo na więcej cie nie stać. Ale chłopak młody więc niech prze z wiedzą do przodu bo ma możliwości a nie koczuje tutaj z klikaczami na pio.

Na seomozie jest dużo wartościowej wiedzy, którą jeśli poprawnie wykorzysta, przeskoczy Was w mgnieniu oka.

Zdradź swoje metody precyzyjnego pomiaru inteligencji użytkowników danej strony internetowej. Da sie to odczytać w Google Analytics?

Napisz do dev google z pytaniem o swoje ulubione narzędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie :) ja mogę dla nich nawet kliknąc za free :) ja nawet dla nich często piszę ;) więc w pewnym sensie, czuje się częścią tego 99% (bo nie chcę poznać tych 1%, co przeszli na ciemną stronę mocy ;) jak juz pisałem, młody czy nie młody (swoją wiedzę już mam, ja używam tylko języka i zdolności przekazywania go na klawiaturę ;), ale tak zerknąłem na tą stronę, z moją łamaną angielszczyzną, i jakieś opłaty, rejestracje, jakiś mudżahid się tam wypowiada aaa to dziękuje to nie dla mnie, za 99$ (takich stron też kilka w naszym kraju widziałem) to ja mam trzy wyjścia z polską dziewczyną, do polskiej kuchni de facto polskie jedzenie, do polskiego kina de facto polski film, lub po polskiej bajerze, lądujemy w polskim łóżku, ot cała Polska

no najważniejsze pytanie dlaczego na tej stronie, nie ma nic o polskim fachowcu w Anglii co tam Google sam rozszyfrował

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do dev google z pytaniem o swoje ulubione narzędzie.

Jeśli wnioskowanie na inne tematy przeprowadza Pan równie trafnie jak w cytacie (gdzie ze wspomnienia o czymś ma wynikać stawianie tego na najwyższej pozycji swoich upodobań), to obawiam się, że wszystkie przeszłe i przyszłe wypowiedzi pisane pod nickiem "GregiUK" należy - z obustronną korzyścią - uważać za niebyłe.

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herkules - Nikt nie każe Ci za nic płacić. Jest tam blog i jest za free. Ale widzę iż jak reszta pokemonów z PIO wybierasz najprostszą opcję - zostania na zawsze klikaczem.

Jeśli coś komuś polecam, to zwykle robię to w dobrej wierze, ale skoro znalezienie bloga na stronie przekracza Twoje możliwości, to może opcja pozostania klikaczem jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności