Skocz do zawartości

★★★ Polska scena SEO to Potęga ★★★


Xenobi

Rekomendowane odpowiedzi

Na koniec dedykacja dla naszego ukochanego "emigranta" cierpiącego na obczyźnie ...

426454_10150595346357869_29836597868_9262336_336331266_n.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Koniec przepychanek!

Konto GregiUK zablokowane, więc możecie już sobie darować pisanie o nim i do niego.

@jakob

Warto prześledzić temat przed wypowiedzią.. Zwłaszcza, że jest dość ciekawy :D

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrekUK mnie rozśmiesza tam na niego angole mówią śmieć, a tu się wypiera własnych rodaków haha :D

To jest gość który pierwszy raz tam pojechał i jeszcze nie zdaje sobie sprawy że jest druga kategorią tam,podlizuje się tam pewnie ,głupoty opowiada o Polakach taki pizduś jakich niestety co raz więcej . Za każdym razem jak jeżdżę do któregoś kraju musze się wstydzić za takich typoów ahh :(

A mógłbym poznać te nowe techniki ? jakies www do poczytania ,instrukcje itp?

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam ostatnio nieźle rozśmieszył @MaxPan, który nie mógł uwierzyć, że Polak (ja) napisał od początku do końca decaptcher'a do phpbb2/3, gdyż niby jakiś Ukrainiec zrobił to samo i ja rzekomo skopiowałem jego kod :D Szczerze mówiąc, mało mnie obchodzi co, kto myśli na mój temat, ale czasami takie zachowania potrafią być żenujące... Więcej wiary w Polaków chłopaki, mniej "hejtowania" :(

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlamywacz to tobie napisał, inny użytkownik ze to GOTOWIEC. A o tym "twoim " OCRe my z nim gadaliśmy ponad rok temu chyba na GG. A inny użytkownik z tego forum właśnie robił soft wykorzystując ten ukraiński OCR.

Dziwnie ze to co ty zaprezentowałeś parę tygodni temu działa identyczni jak ten ukraiński. Tak samo wolno :D

BlackSEO mianujesz się koderem. wykosztujesz sieci neuronowe. Powiedź który soft co napisałeś działa jak nalezę? :( Poczytaj swoje topiki co pozakładałeś na PIO i zobacz co tam piszą ludzi co wydali na to kasę :

z ostanich dni:

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź. Też kupiłem ten program w wersji 3.5 i natychmiast chciałem go zwrócić gdyż nie spełniał moich oczekiwań. Reklamacja nie została uwzgędniona natomiast otrzymywałem zapewnienia, że po kolejnych aktualizacjach program w pełni zaspokoi moje oczekiwania. Do tej pory była jedna aktualizacja do wersji 3.6 a za kolejne mam znowu zapłacić? To jakieś nieporozumienie, proszę sobie zabrać ten programik i oddać pieniążki albo dołożyć obsługę WordPress.
mogę skopiować więcej

wiec jak ty możesz napisać OCR jeśli prostej dodawarki w PHP nie możesz?

A Polacy są łebskie goście, to na pewno, ale ty na razie nie jesteś na poziomie kodowania dobrych softów SEO i tyle na temat :D Nie chodziło mi o to ze Polacy nie potrafią napisać OCR pod phpBB, a o to ze TO TY prawdopodobnie to nie potrfaisz bo wasza firma pol-roku pisze dodawarke pod WP i napisać nie może, a prezentujesz OCR co do złudzenia przypomina znany w świecie SEO GOTOWIEC :D

Wkurza mnie jak ktoś mi wmawia że uważam Polków za gorszych, czy mniej kumatych, jeśli by tak było w życiu by tu nie zamieszkałem i nie bylem by z Polką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiało nudą od czasu pio-linczu na Kojotku.

W kwestii łóżek drewnianych zawsze powtarzałem, że najlepsze łóżka drewniane do sypialni znaleźć można na ekosypialnia.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz pamiętam ze obiecałem tobie flaszeczkę za szybka reakcje w ewebie :P Jak stanie trocha cieplej przyjadę, przywiozę kiełbaski własnej produkcji również :)

to może na kuter z nami w maju na dorsza?? :)

Tak wszystkich zapraszam: Kaspara, Maxa, a Impreza w sumie Krzyśka ;) ...

Krzyś, mogę? :D

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystkich zapraszam: Kaspara, Maxa, a Impreza w sumie Krzyśka :) ...

Krzyś, mogę? :P

ja tam nie widzę przeciwwskazań jakby co to domek na kaszubach (w zamian za posprzątanie i narąbanie drew do kominka jest) :D

https://maps.google.pl/maps?q=r%C4%99boszew...mp;t=h&z=14

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności