Skocz do zawartości

★★★ Polska scena SEO to Potęga ★★★


Xenobi

Rekomendowane odpowiedzi

to ja biorę siekierę*... jak wypiję to mi się przypomina teksańska masakra piłą mechaniczną... :P ... Kaspar, to przyjeżdżasz, czy nie?? :D

*siekierka, żeby było czym narąbać drewna do kominka ... oczywiście :)

**Kaspar, nie bój, nie bój... będzie fajnie :)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gregiego zaproście, co wam szkodzi.

nic nam nie szkodzi... niech przyjedzie:

im więcej folkloru tym weselej

będzie mógł opowiedzieć, jak fajnie się zmywa gary, a ja mu opowiem inne ciekawe historie z czasów jak się na saksach bywało...

mam kilka ciekawych historii, jak "polaczki" jego pokroju skakali sobie do gardeł z nożami, bo jeden był pewnym, że ten drugi mu zakosił 25centów... to akurat było w Holandii, zatem ta moneta miała wartość...(moje neurony zaczęły iskrzyć) o qurcze: była tak bezwartościowa jak informacje Kolegi z UK..., ale - jak widać - nadal warto skoczyć rodakowi z nożem do gardła... OK: biorę siekierkę, to Gregi też może przyjechać :)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

opowiem Ci bajkę, którą uwielbiałem opowiadać w czasach, kiedy niejednokrotnie za "gadulstwo" zebrałem gumą po plecach a i "pod czwórką" - po piętach...

tatuś owsik z synkiem owsikiem wystawili główki... i synek od razu się podekscytował:

- tatusiu, co to takie piękne i żółte na górze?

- to jest słonko, synku...

- a to niebieskie, na czym jest to słonko?

- to jest niebo, synku...

- a takie puszyste białe?

- to obłoczki, synku...

- a tam dookoła - takie zielone?

- to są łąki, synku

- i takie kolorowe na tych łąkach?

- to są kwiatki, synku...

- tatusiu, to skoro jest tam tak pięknie i kolorowo, to dlaczego żyjemy w du**ie?

- ...bo tutaj jest nasza ojczyzna

.............................................

mówisz zacofana...

...nasi rodacy świetnie sobie radzą w innych krajach i nie wszyscy o tym trąbią, jak Kolega GregiUK

to może jednak jest się czym pochwalić?

być może Ty nie masz się czym chwalić, ale to już nie jest mój problem :)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się porobiło, że sporo z moich znajomych, z różnych powodów, wyjechało z Polski. Nie dla wszystkich Polska to kraj oszołomów z żałosnymi politykami na czele. Na charakterystyczny przykład zbanowanego (wreszcie) osobnika należy patrzeć przez pryzmat jego kompleksów. Nic nie wnosi do dyskusji a próbuje obrażać wszystkich ufając, że są na jemu podobnym, czyli żadnym poziomie.

Prowadzę od lat firmę w Polsce, nie jest łatwo ale dostrzegam też plusy. Jak choćby zaangażowanie moich współpracowników które wykracza poza ramy obowiązków pracowniczych. Dzięki temu mam w pracy fajny, koleżeński klimat a problemy łatwiej nam się rozwiązuje :) Nie zjeździłem całego Świata, słyszałem jednak, że o podobne zaangażowanie gdzie indziej trudno.

e: a dla maluczkich pozostawiam ten

jako dowód, że warto nad sobą pracować i nie trzeba się przy tym odcinać od polskich korzeni.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie scena SEO jest zacofana! !

Czym tu się szczycić ? SWL-ami, nic niewartymi katalogami ?

Ja myślę, że nie potrafisz szerzej ogarnąć tematu (ale to już chyba nie Twoja wina) .

Myślę, że Polacy jako nacja (pomimo negatywnych opinii dotyczących innych cech charakteru) są znani na całym świecie jak ci , którzy potrafią dać sobie radę w każdych warunkach wykorzystując czasami w tym celu rzeczy/okoliczności/sposobności o którym innym sie nawet nie śniło...***

Czym jest spowodowana owa "zaradność" - a otóz tym, że przez dłuższy czas system w jakim się znaleźliśmy i nasza historia (jeżeli nie wiesz co mam na myśli to mówię o zaborach) ukształtowała w Polakach tak zwaną "zaradność" i zdolności do "kombinowania" zarówno w pozytywnym słowa tego znaczeniu jak i negatywnym. Począwszy od "wozu Drzymały" a skończywszy na chyba najlepiej rozwiniętych "SWLach" na świecie ...

Jeżeli chodzi o SEO i SWLe to ich powstanie i rozwój wymusiła niejako sytuacja ekonomiczna naszej gospodarki - co jak co jestem dziwnie spokojny o to, że gdyby Polski rynek dysponował takimi samymi środkami jak inne zachodnie rynki to i SEO (jak i inne dziedziny usług) byłyby znacznie lepiej "robione" od konkurencji światowej...

Nie mam czasu aby pisać dłuższy elaborat , poza tym wątpię abyś mógł szerzej ogarnąć temat - jeżeli chodzi o informatykę i komputery na przykład to wiedz , że w latach siedemdziesiątych (dokładnie nie chce mi się szukać) Polak zaprojektował komputer o jakim nawet nie śniło się hamerykanom - i chociaż od razu dostał lukratywna propozycję wyjazdu na zachód to został w PL i zajął się hodowlą świń ... Smutne ale takie wtedy były czasy. Sprawdź sobie też np. design i prototypy samochodów projektowanych w Polsce w latach 60-80 , niektóre nawet dzisiaj lekko wyprzedają epokę ;).

edytowana literóffka - zły wpływ internetu :D

*** - po części dotyczy to innych "wschodnich" nacji które przez dłuższy czas zmuszone były do życia w realiach "gospodarki sterowanej"

Tyle w temacie edukacji historycznej ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na czym miałoby polegać te angielskie SEŁO? Dodawanie do angielskich SWLi, Katalogów i Precli? Jak wyżej zauważono cena tworzy rynek. Polskie mniejsze firmy nie mają tyle pieniędzy na reklamę co ich konkurenci zza wielkiej wody. Firmy pozycjonujące dopasowują się do warunków nam panujących i chcą się zmieścić w podanych kwotach. Jeżeli i kwota jest odpowiednia to usługi mogą nawet przewyższać usługi zagraniczne patrząc na próg cenowy. Tak więc punkt siedzenia zależy od punktu widzenia.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na czym miałoby polegać te angielskie SEŁO?

;)

na przykład na tym, że od czasu do czasu poprzez moje stronki zgłaszają się do mnie angielski agencje SEO proponując podlikowanie w jednym artykule na jedną frazę wskazanej strony ...

Cena za jeden link od 30 do 100 euro ....

(komentować tego faktu chyba nie ma co ...)

Na całym świecie SEO jest takie same - różnicę są tylko w kosztach pozyskania linków ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na całym świecie SEO jest takie same - różnicę są tylko w kosztach pozyskania linków ...

I chyba wszystko jasne.

Nie ma żadnej żelaznej kurtyny. Polacy też siedzą na zagranicznych witrynach. A jakość usługi jest uzależniona od wysokości kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za jeden link od 30 do 100 euro ....

dokładnie angielskie firmy za link w treści jakiegoś artykułu na słabej jakości blogu płącą od 25E w wzwyż + czasami sami dostarczą dobrą treść na ten cel - i teraz pyatnie kto z Was ma taki budżet na Polskie frazy, żeby sobie pozwolić na takie linki masowo ? Chyba niewielu ... :D A tam takie linki kupują pod frazy, które bez problemu można zrobić za cenę kilku takich linków. :)

Pozycjonowanie stron WWW: SEMstudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności