Skocz do zawartości

Straszenie organami ścigania


kazek76

Rekomendowane odpowiedzi

Źle zrozumiałeś.... ;) napisałem do nich rok temu, czy umieścić na mojej stronie, dane do wpłaty 1% na ich fundację (wszystko poprawne dane z linkim do ich strony, KRS, itp) - zgodzono się.

Teraz niedawno wysyłają mi email, że mam sprostować dane, bo banner źle pokazuje (banner adsense) czyli kierował na stronę, gdzie ta strona miała jakiś link do fundacji rosa (a to już od nich konkurencja - tak niby to wychodzi)

Oświadczyłem, że to jednostaka adsense i nie widzę żadnego wprowadzania w błąd, czy oszustwa wyłudzenia pieniędzy (jak to nazwali) - nie ustępował bo jak napisał,

że treści reklamowe nie są dostosowane do treści strony wręcz odwrotnie, w konsekwencji są zafałszowane i jest to próbą wyłudzenia pieniędzy
- no w sumie bym się nie zdziwił, gdyby banner faktycznie prowadził do konkurencyjnej fundacji z 1% (ciekawe, gdyby ta strona odsyłała by do innej strony, na której byłby link do fundacji pobierajacej 1%?? - jak głęboko by szukali dziury w całym?)

No to ja im odpisałem, że skoro nie chcą takiej promocji na mojej stronie, usuną wszystkie dane dotyczące ich fundacji (aby nie zachodziła taka pomyłka) i reklam adsense nie zablokuje - oraz że jakakolwiek treść, czy element strony nawiązuje do ich organizacji - to prosze o wskazanie go, to usunę. Teraz pomyśleli coś, bo przypadkowo wysłał maila do mnie (a chciał przekierować moją korespondencję komuś innemu), że mam umieścić na stronie wyskakujące okno, że moja strona nie jest stroną fundacji "ichniej" - nie zgodziłem się na to, gdyż jak mu napisałem, prosze wskazać element strony gdzie strona sugeruje być stroną tej fundacji - oraz że wyciągam im rękę ponownie i ze jak im zależy ponownie na tej stronie, to im ją mogę odsprzedać i czekam na info, co tam uknują. Najchętniej umieściłbym teraz listę wszystkich fundacji pomocy dzieciom - nawołując do pomagania bardziej ludziom, niż żabkom i robaczkom - ale podejrzewam, że wysłali by na mnie sztab najlepszych prawników, za taką potwarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle zrozumiałeś.... :) napisałem do nich rok temu, czy umieścić na mojej stronie, dane do wpłaty 1% na ich fundację (wszystko poprawne dane z linkim do ich strony, KRS, itp) - zgodzono się.

Teraz niedawno wysyłają mi email, że mam sprostować dane, bo banner źle pokazuje (banner adsense) czyli kierował na stronę, gdzie ta strona miała jakiś link do fundacji rosa (a to już od nich konkurencja - tak niby to wychodzi)...

Eee, dobrze zrozumiałem i dlatego napisałem bys wywalił info o 1% dla nich, a wstawił kogoś kto to doceni, czy może nawet nie doceni, ale nie będzie wpierdal*ł Ci się w kieszeń :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nie chcieli odkupić domeny to chyba żaden sąd im nie przyzna racji... Wywal wszystko co im za free dałeś i wpasuj jak wspomniałeś wszelkie fundacje wspierajace ludzi - i niech Cię cmokną :/

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności