Skocz do zawartości

Zwrot VATu z Google - skarbówka


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

Zgred: ale firma to była wtedy/jest twoja indywidualna DG a nie spółka? Jeżeli tak, to oni to w ten sposób zdaje się łączą.

Nie. łączą po NIPie - ponieważ nawet przy prywatnym koncie w Adwords podawałem NIP stąd skarbówka wiąże to jako firma i chyba nie dopuszcza myśli, ze ktoś może wydawać kasę prywatnie :) sądze, ze w tę stronę pojdą i wyjdzie na to (własnie sprawdziłem zapisy), ze takowowego importu usług nie było w 2008 roku :(

alle bedzie jazda ;/

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Proponuje zacząć się pozycjonować na frazę [więzienie] :)

A co do korekty pitu, to nie jest tak, że trzeba trzymać to 5 lat? 2012 - 2008 = 4? 5? :(

edit

No bo w 2008 składałeś rozliczenie za 2007. Czy to chodzi o pit z 2009 za 2008?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po rozmowie z US - w rubryce "company" maja słowo "none" - czyli powiązanie poszlo po NIPie, i nie ma podstaw do powiązania tego pomiędzy osobą prywatna a osobą fizyczną prowadzącą DG. Jako DG w guglu widnieje nazwa mojej firym a tutaj ewidentnie tego nie ma.

teraz oni mają dylemat :) i ja tez - bo nie mam jak udowodnić, że to szło przez prywatę a nie na DG. Pani powiedziała, ze sama nie wie co z tym zrobić a to nie tylko ja tak mam :(

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się wydostać z Google Adwords info, jakie to były konta - na pewno prywatne uffff :) teraz do Banku po wyciagi ... i tylko PIToszczak do poprawki.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A$ rozliczony :(

nie - tylko adwordsa się czepiali - jak Pani w US usłyszała że to jednak prywata to się zmartwiła ... nie będzie VATu :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już miałem się deklarować, że będę Ci do więzienia przysyłał raporty z monitoringu pozycji.

A tak już całkiem serio to nie za dobrze, że zaczęli się tym interesować. To źle wróży na przyszłość.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozmawiałem z Panią, ktora dzowniła do mnie z Adwordsa zasugerowałem aby takie zwroty robili jakoś inaczej i aby nie trzeb abyło potem latac po skarbówce.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna Pani Ci się trafiła, wnioskuję z relacji ;)

Jak rozmawiałem z Panią, ktora dzowniła do mnie z Adwordsa zasugerowałem aby takie zwroty robili jakoś inaczej i aby nie trzeb abyło potem latac po skarbówce.

I tak latają nawet za sprawami 'lokalnymi', które powinni dobrze znać ;)

Jednak skarbówka nie gryzie ... jak się płaci ;)

Wdrożenia sklepów Prestashop: www.selljus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko teoretyzuje, ale gdyby chcieli ci to podpiąć pod firmę, to vat w ue 0, a ty nie wykazałeś kosztów, więc robisz korekty za okres zwrotu w firmie masz więcej kosztów i jeśli nadpłaciłeś podatek to nie ty im jesteś winny, tylko oni tobie z odsetkami ustawowymi. Ewentualnie możesz zostać ukarany za nieprawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych

A jako prywatna osoba to właśnie powinien zostać doliczony vat a że go zwrócili "bezprawnie" to ktoś go będzie musiał zapłacić, powinno google, a zwrócili kasę Tobie więc nie wiadomo.

Więc nie wiem czy lepiej żeby poszło jako osoba prywatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności